У Луцьку нетверезий молодик розбив двері маршрутки

У Луцьку нетверезий молодик розбив двері маршрутки
Патрульні приїхали на виклик в район Київського Майдану.

Там вони затримали молодика 1989 року народження з вираженими ознаками сильного алкогольного сп'яніння, який поводився неадекватно, повідомляє патрульна поліція Луцька на сторінці у мережі Facebook. .

Сідаючи в маршрутку № 2, чоловік з невідомих причин накинувся на пасажирів.

У той момент, коли знайома відтягувала хлопця, він розбив ногою скло в дверях маршрутки.

Патрульні оперативно прибули на місце та затримали правопорушника.

Зараз на місці події працюють слідчі.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
працюють слідчі....яка там в біса робота?!
Відповісти
Во, во...))))
Відповісти
ОМП(Огляд місця події), відбирання заяви, опитування свідків.
Патрульні пояснення в людей і заяву і водія не візьмуть.
Відповісти
та ви що!!!!! такий випадок!!!!!!!чп на всю область!!!!!........
Відповісти
"Зараз на місці події працюють слідчі". - працює СОГ, а не слідчі.
Відповісти
Ганьба алкоголізму !!! Святкуємо... П'є старе і мале !!!Схаменіться люди з тими пянками!!! Алкоголізм і наркотики- перші вороги українців!ЩО робиться в Україні через зловживання і наркотиками і алкоголем. Мозки в людей закипають!!!
Відповісти
Ганьба алкоголізму !!! Святкуємо... П'є старе і мале !!!Схаменіться люди з тими пянками!!! Алкоголізм і наркотики- перші вороги українців!ЩО робиться в Україні через зловживання і наркотиками і алкоголем. Мозки в людей закипають!!!
Відповісти
а це щось в цьому місті відбулося розумного?
Відповісти
Не навиджу алкашів,особливо бабушка
Відповісти
Коли вже та водка згине взагалі, а буде доступна лише на свята і трішечки. А то люди після водки каліками стають і людей килічать а дітей взагалі нема кому захистити якщо стільки чоловіків п"є. В Україні процвітає корупція в багатих і алкоголізм в бідних і тих хто не хоче працювати зовсім краще напитись і дурістю маятись . Треба щоб поліція приймала міри щдо алкоголіків і тих хто людей бє лякає і так далі.
Відповісти
не стають. Горілка просто показує яка людина насправді :))
Відповісти
а двері у маршрутці стіклянні?
Відповісти
Не розумієшся та кримінальних правопорушеннях, краще нічого взагалі не пиши. А то своїми коментарями показуєш, що на Волині закінчують тільки 9 класів середньої школи!!!
Відповісти
Не розумієшся та кримінальних правопорушеннях, краще нічого взагалі не пиши. А то своїми коментарями показуєш, що на Волині закінчують тільки 9 класів середньої школи!!!
Відповісти