Українські біатлоністки лідирують в естафеті на етапі Кубка світу. ФОТО

В естафеті на етапі Кубка світу з біатлону українські спортсменки показали кращий результат та здобули "золото".

Про це знаходимо інформацію на "Українській правді".

До складу української команди на змаганнях увійшли Ірина Варвинець, Юлія Джима, Валя Семеренко та Олена Підгрушна.

1. Україна (Варвинець, Джима, Семеренко, Підгрушна) - 1:16.14.2 (1+4)
2. Німеччина - +1.2 (2+11)
3. Італія - +43.8 (0+10)

Окрім цього після гонки у Рупольдингу жіноча збірна України отримала перше місце у заліку естафет Кубку світу-2015/16: українки здобули перемогу та мають тепер 108 балів.

Аналогічну кількість мають команди Італії та Німеччини. Але німкені поки що перебувають на третьому місці, адже не мають перемог (два других місця).

Ще три естафетні гонки чекають на наших біатлоністок в італійському Антхольці, американському Преск-Айлі та на чемпіонаті світу у Холменколлені.