Кварцяний в безвиході: чи є у ФК «Волинь» майбутнє

Кварцяний в безвиході: чи є у ФК «Волинь» майбутнє
Наставник Волині Віталій Кварцяний поки що не знає, чи поїде команда готуватися до весняної частини сезону на закордонний збір.

Про це повідомляє "Корреспондент.net"

"Нічого нового у цій частині у нас поки немає. Сьогодні, після трьох днів проходження медичного огляду, команда почала тренуватися, проте в її долї нічого не зрозуміло.

У понеділок ми провели два заняття: на першому грали в баскетбол і міні-футбол, а друге складалося з пробіжки, аеробіки, роботи в тренажерному залі і плавання в басейні.

Моя інтуїція підказує, що нічого хорошого чекати не доводиться. Інвестори мовчать, і виходить, що весь час граємо в "Що? Де? Коли?".

Живемо нинішнім днем. Знаєте, я вже 39-й рік працюю у футболі, але такої безвиході ще ніколи не відчував", - заявив тренер Волині Віталій Кварцяний.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 44
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Це перемога !!! Здобули !!!
Коров гонять по полям и кизяки собирать.
Відповісти
А що за радість і обурення? Стаття не повна і написав не Кореспондет а Спорт Експрес. А тут виклали як вигідно сайту. Кварц знає що робить і футбол в нас буде!!!
Відповісти
Давайте започаткуємо фонд і створимо народну команду Волині. По 100грн з кожного волинянина і команда буде жити.Я не жартую,я досить серйозно.Хто за відгукніться.
Відповісти
Пан Кварцяний активно агітував на посаду міського голови за креатуру господара ФК Волинь Палиці - Товстенюка.
Товстенюк програв вибори, але Палиця очолив обласну раду.
Виходить, що ґарантією безбідного існування ФК Волинь була лише жорстка владна вертикаль Палиця-Товстенюк?

А за які фінансові "гарантії" на території комунальної власності (стадіон Авангард) будується фітнес центр? За орендну плату 1 грн. на 49 років?

Чи за зекономлені на невиплачених зарплатах футболістам, які присуджуються вже у Швейцарії?
Відповісти
Stadion ne komunalna vlasnist
Відповісти
До чого тут політика, фітнес-центр і Швейцарія? Даю сто відсотків що голова обласної ради не покине футбол, волиняни не пробачать...
Відповісти
Буде фінансувати приватний клуб за рахунок державних коштів, замість ремонтувати дороги.
Відповісти
То чому Кварцяний скаржиться?
Які підстави?
Гроші не завадять з держбюджету?
Відповісти
то може романюк підставить своє плече?
Відповісти
Романюк дав стадіон в оренду за 1 грн. на 49 років. Шиба не давав.
Мало???
А на чиїй землі будується фітнес-центр Палиці?
Романюк давав землю для будівництва фітнес-центру?
Скільки коштує така земля сьогодні?

Вам цього мало?
Ви не пальця відкусите, Ви горло перегризете.
Відповісти
Перестаньте гнобити Кварцяного, він всетаки заслужений тренер України. Не його вина, що команда попала в таку складну ситуацію, він намагається зберегти клуб для вболівальників, адже це є візитна картка нашого краю! а те що спонсори мовчать і не прикладають зусиль для збереження ФК ВОЛИНЬ то краще прямо запитати в них про подальше існування команди!
Відповісти
заслужений?добре, що не засужений.......... могло й так бути
Відповісти
"Гнобити" Кварцяного. Загнобиш його.

Луцьку потрібен не Нью-Васюки з євролігами, а стоячий на твердих ногах класичний футбольний клуб з базою, сучасним стадіоном. Хай грають в 1-й лізі, але без обману.

Що отримала ФК Волинь від Палиці? Тимчасове фінансове благополуччя, яке, як сьогодні стало ясно, трималося на фінансових потоках від держбюджету.

Де нова футбольна база в Дачному??? Хто казав, що там буде Олімпійська база?
Стадіон косметично примарафетили, але це та сама будова з 1960 року. Дуже низько посаджені трибуни. Погана якість огляду поля.

Але грошики для кількадесятитисячних доларових зарплат були.
І на фітнес-центр гроші є.
Відповісти
все правильно, тільки з їхніми боргами вже в 2 лігу вилетять а не в 1у.
Відповісти
Хто має борги не будує фітнес-центри.
Відповісти
Там де будуть, це не вся територія стадіону... Більша частина - територія Проміня... Який викупив Палиця...
Відповісти
Менше треба було агітувати за Палицю. Він тебе використав і кинув до натупних виборів. На наступних виборах знову кине пару доларів і забудеш про нього
Відповісти
Кварцяний не агітував за палицю, а агітував за Волинський футбол!
Відповісти
То паро долларів виборцям кижають. які продаються і голосують за БПП чи Опозицію. Не треба футбол змішувати з політикою.
Відповісти
а так мазу за Палицю тянув.....розпинався що фінансування ще такого не було , що ми чуть не в лігу Європи вийдемо ...а тут ...ех...теж брехун
Відповісти
Ніколи Кварц не говорив про хороше фінансування, говорив що фінансування вистачає для отримання команди. А на рахунок Ліги Європи - кожна команда хоче там грати, і якби булоб більше можливостей і Волинь там була б. Він не брехун!
Відповісти
Тут половина читачів сайта за Палицю мазу тянули і себе в груди били ))))))
Відповісти
Та повинен Кварц шось вирішити з Палицею. Команду так не можна залишити.
Відповісти
Я думаю вирішать. Зараз не такі великі зп в футболі як колись були. А Палиці свій рейтинг втрачати думаю не дуже хочеться. Принаймні це ж логічно і було б правельно
Відповісти
Як кварц працював до 2012 року то все було ОК. Потім прийшов новий інвестор і кварца поперли. Тут нові люди набізнесовали ,і тепер Кварц мусить розгрібати це все. А де ж ті люди, що розвалили тут все???
Відповісти
Точно так і є. Вони тоді вклали купу грошей і в кінці другого кола повернули Кварца щоб втримав команду в Прем"єр-лізі. А зараз наступили наслідки їхнього керування. Палиці потрібно зробити висновки з їх діяльності та довірити клуб Кварцу. У Волині не раз були скрутні часи проте Кварц зберіг клуб і зараз справиться.
Відповісти
100%. Якби Кварц займався б менеджментом то було б зовсім не так. Видно, що зараз там низький рівень. Коли Волинь продавала купу гравців, а зараз вже не памятаю коли таке було
Відповісти
Менеджмент - це не тільки купляти і продавати гравців. це ще й робота з болівальниками ,стадіоном, інфорація
Відповісти
Уболівальники не зрозуміють, якщо команди не буде. І не пробачать Палиці такого точно. Як це так, всі люди голосували за укроп і тут така новина. Так не повинно бути
Відповісти
Команда була, є і буде!!! Поки є Кварц футбол на Волині існуватиме!
Відповісти
Так чому інвестор не зустрінеться, і не скаже все як є?? Команда вже тренується і не знає що буде далі.
Відповісти
Так свята ж були. Зараз все порішають.
Відповісти
Дуже на це надіюсь. Забагато свят в нас
Відповісти
Куда ни глянь - везде попа. Эх, хорошо.
Відповісти
пройшли і палиця здувся хоч ізразу було ясно що так буде
Відповісти
так нові на носі у ВР і футбол житеме
Відповісти
Все-кіна не буде,"елекричиство"скінчилось.Тепер всі будуть бігати по нових доріжках стадіону.Всі в легку атлетику.
Відповісти
Кварц агітує за футбол, а не за укроп. Він що винен що інветер укроп представляє. Я думаю вихід знайдуть. Футбол буде жити!
Відповісти
так зараз і так всі бігають по доріжках, а футболісти по газону
Відповісти
Блін, присунули сюди політику. Одразу видно кому футбол не цікавий. Кварцяний давав інтерв'ю спортивній газеті. Будемо чекати позитивних новин. Бо без футболу, якось тьмяно стане у Волинському краї((((
Відповісти
Будувати фітнес-центр на території стадіону це не політика?
Відповісти
Кварцу - вихід завжди є!
Відповісти
А чого ви коменти чистите??? Чи правда про те, як Кварц гроші заробляє нвкому не цікава??? Чи ви вже так само під Палицю лягли?
Відповісти
А кому цікава та правда? З Кварца зробили легенду і все... Легенди в нас переважно - непорочні і чесні люди. А те, що комент мій видалили, ще раз підтверджує рівень заангажованості регіональних ЗМІ. Ви жалієтесь, що вас, як журналістів, утискають, а я вважаю - правильно роблять! Бо ваша "правда" тільки та, яка вигідна вам... точніше, вашим господарям.
Відповісти