Луцькі патрульні затримали п'яного поліцейського за кермом

Луцькі патрульні затримали п'яного поліцейського за кермом
Під час чергування патрульні затримали працівника Головного управління Національної поліції 1993 року народження, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Про це повідомляє Патрульна поліція Луцька на своїй сторінці у "Фейсбук".

Спочатку чоловік почав хизуватись своїм посвідченням, коли ж зрозумів, що покарання не уникнути, почав телефонувати колегам.
Водія доставили у наркодиспансер, але він відмовився від освідування.

Після цього його привезли у міський відділ поліції, де він теж відмовився представлятись. Чоловік вдавав із себе хворого.
Через деякий час до відділку прибули колеги, які намагались «вирішити» питання, однак їм нічого не вдалось зробити.

Після встановлення особи на правопорушника склали протокол за ст. 130 КУпАП (керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння) та винесли постанови за ст. 126 (керування транспортним засобом особою, яка не має при собі або не пред'явила для перевірки посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційного документа на транспортний засіб) та ст. 121 (порушення водієм правил керування транспортним засобом, правил користування ременями безпеки або мотошоломами) КУпАП.

Від підписання документів затриманий відмовився.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 81
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
виганяти його треба і бігом
Відповісти
прізвище назвіть як в ЄВРОПІ. Чи ви совки і далі?
Відповісти
СТОВБНЯК БОРИС ІВАНОВИЧ пр.Соборності 4\23 т.713217
Відповісти
ні не важко, затримувався та доставлявся в Луцький ВП, Дехтярук Б.В.
Відповісти
Притягнути до відповідальності тебе треба патрульний. За розповсюдження конфеденційної інформації. ти не менший правопорушник.жах!
Відповісти
ну чому ж ви його пяне личико не показуєте нехай би всі побачили який у нас в головній ще ментовській управі працює хвастун мабуть бога за бороду зловив надлюдина
Відповісти
його звільнити,і взяти на контроль колег, які намагались «вирішити» питання
Відповісти
Діло говориш,роблять без року неділю і вже пьяні самі їздять, і шось там пробують вирішувати...
Відповісти
а може в нього службове завдання таке було, спеціальне?
Відповісти
Андрій
Відповісти
ЗВІЛЬНИТИ!!!
Відповісти
з ким не буває ...випивші зараз всі їздять, заплатить штраф і на цьому все закінчиться!
Відповісти
Зі мною не буває... вже 18 років за кермом, і ніколи собі не позволяв випившим чи з бодуна їздити, хоч всі даїшники в місті були знайомі.
Відповісти
ЦЕ МІЛІЦІОНЕР ЯКИЙ РОБИТЬ В ГУНП, звати (БОГДАН ДЕХТЯР'')...думаю відмажеться...
Відповісти
Вони не тільки пяні їздять а й на службовому авто вирішуючи свої справи.
Відповісти
повісити йому на лоба попередження як це практикують нові поліцейські на наших авто закріплюючи на лобовому склі і занести реєстрацію в компютер так як всіх порушників пдр
Відповісти
В соц.мережі вже встиг фамілію змінити
САМ МІЛІЦІОНЕР СВОЄЮ ПЕРСОНОЮ

__https://m.vk.com/shevchenko__123
Відповісти
Ця псевдо патрульна, тільки що і вміє то штрафувати за парковку, навіть протокола скласти не можуть
Відповісти
1993 року це нові поліцейські яких нещодавно набрали. Да що тут скажеш місяць непрацюють а гроші вже навчились брати причом суми значно вищі ніж в попередніх ДАІ щей пяні їздять змінили систему як і владу було добре тало ще краще. Розтріляти і набрати тих хто боронив державу і тих сосункіч
Відповісти
Дивно як вони його зловили? Були старі ДАІ-ХАБАРНИКИ їх хоч боялись а ці Окуні повний 0 всі їздять готові аби непорушували в мене сосід на таксі їздить постійно випивший
Відповісти
А я думав з ними тільки селфі робити і колеса міняють а тут... вот їхніх напарніц на Ровенську і узаконити проституцію більшеб грошей в бюджет дали як за шиномонтаж
Відповісти
чому "бивший мент"?працював в Горіку тепер працює в ГУНП у Волинській обл.(подвал).
Відповісти
А ти наверно новий поліцай так само грамотно і коректно виписуеш
Відповісти
це не наш колега. з патрульних луцька ніхто по москальські не розмовляє.
Відповісти
Патрульні буде з вами біда!!!
Відповісти
ппс вона з вами вже сталася. ВИ РОЗФОРМОВАНІ.
Відповісти
та 100%! Бо таке саме тупориле і словесний запас обмежений!
Відповісти
я даже не можу зрозуміти деякі коментарі, москаля точно немає.
Відповісти
Тобі б голову підлічити потрібно ,чи думеш ,що матюки тебе розумнішим зроблять .
Відповісти
я теж підтримую що виражатись це є некультурно.
Відповісти
ДІЗНАВСЯ ВІД ЗНАЙОМИХ ТИ звідки знаєш, що це (БОГДАН ДЕХТЯР'') за моєю інформацією це БОРИС СТОВБНЯК
Відповісти
Яка патрульна три місяці навчання , про яке знання законів можно говорити?
Відповісти
а тепер читайте, скільки можна обсирати людину? я впевнений що 99,9% підримуюсь старих ДПС. а коли вийшли ось ці нові копи, почалась біда. а тому що, вони навіть не вміють скласти нормально протокол і 50% зупиняють без причини. так, для чого нам ця нова поліція? коли вони не розуміють взагалі нічого..
Відповісти
Поліцаї хабарникі, мій товариш давав 100₴ за п'янки і поїхав далі. Просто хлопець на дибілів попав. В прокуратури вказівка що патрульних не можна в..дати того щоб вони не втратили довіру народу!!!
Відповісти
Голохвастов наркоманка, її треба перевірити на вміст наркотиків. (Патрульна)
Відповісти
уже проверили. мозг в организме не обнаружен.
Відповісти
Вибачаюсь за самовиправлення ШОЛОХОВА (Блондинка)
Відповісти
Відмажеться то родич Шпиги
Відповісти
родич по лінії чоловіка?
Відповісти
не відмажеться...на цьому крапка.
Відповісти
Патрульний
Відповісти
молюсь Богу аби такі як Ви кудись ділись. В космос наприклад.
Відповісти
це все провокації зі сторони провокаторів, 100s за пянки не берем і грошові суми теж.
Відповісти
Беруть ще й як гроші бо їм все мало...
Відповісти
назвіть конкретних людей яких ви підозрюєте у хабарі?
якщо"ні" не потрібно розводити запах.
Відповісти
Кого ви навчили?? Які патрульні поліцейські? Це деградація!! Їх вчили 1,5 місяці і получилися дауни а хлопчина робив роботу і вони не праві!
Відповісти
Яка реформа, фігня то все є.
Відповісти
Війна вам півтора місячні! Побачимо хто кого?
Відповісти
побачимо....хватить вам старі міліціонери країну позорити...
Затриманого Богдана Дехтярука впіймали за керування в стані алк. спяніння за кермом. Можливо буде відео, волинь пост проінформуємо.
Наразі попроси проводити службову перевірку і приймати міри.
Відповісти
А скажіть мені будласка який вклад б розкриття злочинів зробила за місяць нові патрульні крім звісно селфі,бабулю через дорогу і кота зняти чим зайняті 15машин і куда витрачають 600 літрів палива на добу
Відповісти
друзі яким не болять ручки писати включіть свої безмозгі голови і задумайтесь ,що ви пашите! Вам як були менти так і будуть поліціанти.Виправлятись потрібно кожному,і товаришувати з головою,язиком і розумом як, що він у Вас Є.А писати можна, що хочеш.
Відповісти
Аліна не бикуй
Відповісти
А валютчиків нова поліція під "кришу" взяла? Дуже собі вільно біля Панно прогулюються і торгують!
Відповісти
Взяли валютчикив під крило, і мають з цього зиск
Відповісти
Дорогі читачі і коментаори ви всі ОВОЧІ, що пишуть на те і ведетеся. Ситуація була зовсім не та яку волинь-пост освічує.
Відповісти
так, я згідний. а тому що, ці патрульні не мають свого Я. вони як нічого не вміли робити так і не будуть вміти, а тому що, людину не зможуть навчити за 3 місяці, о. і все.
Відповісти
причину перевіпки документів та зупинку транспортного засобу поясніть будь-ласка7
Відповісти
Поліціянти і ХАЛАДЕ(менти ) давай дружить і наведемо порядок в м.Луцьку на старому БАЗАРІ
Відповісти
Згідний з попереднім коментарем, ситуація висмоктана з пальця, зовсім було не так, як ці місячні трактують
Відповісти
Заздрість з'їдає.... Покусайте один одного... Всі хто пише всяке лайно на поліцейських ,рекомендую Вам заспокоїтись. Будьте "добрі". Люди поважайте самі себе і один одного. Бридко дивитись коли , особа,що працює в органах збиває бабки у повій на Рівненській,козиряє службовим посвідченням,п'яний за кермом .Коли не зміг " порішати",моментально захворів- серце... Та ще й ,напевно ,нетримання. Питання , що він робить в органах? Знаю ,і в "міліції" є хлопці чесні і професійні,які виконують класно свою роботу,але через таких, як цей "убогий" вся повага і довіра до працівників ОВС зливається десь до унітазу...
Відповісти
згідний дорогий коментач. Будьте свідомими людьми та не давай замилювати собі очі.
Якщо відмажуть то можливо переатестацію не пройде яка з дня на день.
Відповісти
цікаво відмажеться?як важаете? хватить таким працювати в МВС
Відповісти
На старому базарі впала ціна на горіхи ЩО РОБИТИ?
Відповісти
Не судіть і не будите судимі всі під одним небом ходимо
Відповісти
Якщо бажаєш,щоб світ змінився, сам стань цією зміною...
Відповісти
патрульні скільки ви заплатили щоб там бути?
Відповісти
а скажіть скільки старі поліцейські розкрили злочинів за місяць, і звідки вони взяли те що їм все позволено з посвідченням?
Відповісти
знову хочуть з МІНТА " дурня " зробити. Думаю старі воїни докладуть свою правоту)
Відповісти
на рахунок повій.
Якщо ви на стільки неосвічена людина, сходіть до юриста, він вам розкаже, як притягнути повію до відповідальності. Заодно і спитайте, як легко від того діла відмазатись. А тоді щось тут розпитуйте.
Відповісти
Ви рахуєте що пяним керувати автотранспортом це нормально7 і дурні тут патрульні...доводити правоту будете в суді.
Відповісти
О,подія дня-таких ж багато мєнтів....
Відповісти
він не був пяний
Відповісти
Люди схаменiться, краще розкажiть як новi полiцейськi беруть хабарi(7000 грн), чому ж ви цього не не вивiтили в ЗМI? Чи ви думаете, що нiхто нiчого не знае... А ось ще один приклад:е у вас дiвчинка свi
Відповісти
Бачите,ПРАВДУ народ говорить- свідки довго не живуть -навіть речення не дописав про світлу дівчинку....А я взяток не беру........-ніхто не дає.......
Відповісти
А ось ще один приклад:є у вас довгонога, біловолоса поліцейська на ім"я Юлія, яка полюбляє дорогі авто та їх власників, але це не головне.... Що ви скажете на те, що остання вживає наркотичні засоби(покурити травички разом зі своїм чоловіком).... В мене і не тільки в мене, виникає питання як можуть такі особи працювати в такій структурі і по якому кастенгу був відбір??????? Також на Різдвяні свята мій брат був зупинений поліцейськими, які хотіли скласти протокол, за те що він не був пристебнутий ременем безпеки, але після того як нашим поліцейським запропонували грошові кошти вони не відмовились, подякували і привітали з Різдвом.А потім ви будете говорити, що міліціонери корупціонери а нова поліція гордість......
Відповісти
кажете взяток не берете? а 7000 тис. це для вас не гроші????7
Відповісти
Особисто дав нашим новим поліцейський 100 у/е та без будь-яких запитань та відповідей собі поїхав далі. Хоча був випив ший)))
Відповісти
Патрульний почитав твоі коменти ти думаєш що народ тебе буде поліцейським називати, ні тебе тоже будуть величати словом "мусор", така вже психологія і ти нічим не будеш кращий така у тебе робота і судьба, з'ість тебе статистика.
Відповісти
Не згідний поліція це дійсно приємні люди вічливі коректні я дуже ними задоволений і буду підтримувати їх у не легкій роботі ,аледуже потрібній потім будете дякувати коли зрозумієте як нам усім пповезло. Покажіть хоть одного мінта якій поміг тій самій бабусі дорогу перейти?
Відповісти
Сваріться,не сваріться,а п'яний за кермом-це потенційний вбивця.А міліціонер репльно не правий,та і працює" 5 минут как с поезда"..
Відповісти
Юліє,із-за Вас прийдеться розкошелитись на дороге авто,-блондинка-поліцей,яка щойно покурила-шось новеньке-екстрим...Уточніть,будь-ласка,вагову категорію.
Відповісти