З ФК «Волинь» тікають гравці

З ФК  «Волинь» тікають гравці
Півзахисник луцької "Волині" В'ячеслав Шарпар розірвав контракт із футбольним клубом.

Про це повідомляє 1football.info.

"Мене вже немає в команді. Я сьогодні розірвав контракт з "Волинню". Про причини поки говорити не буду", - цитує футболіста видання.

Інший футболіст "Волині", який не захотів називати ім'я, розповів, що поки що команду залишив лише Шарпар, всі інші гравці залишаються.

Нагадаємо, В'ячеслав Шарпар в цьому сезоні зіграв за "Волинь" в дев'яти матчах і забив п'ять м'ячів.

Крім Шарпара, цієї зими команду залишили Політило та Кобахідзе і Галл Шиш.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
хто б сумнівався, що цей суслік звалить першим
Відповісти
А що йому чекати 2017-го, коли зарплату за 2014-й кинуть?
Відповісти
Як вже задовбав той Шарпар! Йому тут що? Піт-стоп?
Відповісти
Ви Шарпару зарплату платите?
Відповісти
Не треба було повертатись... вкотре. Знав куди йде, прекрасно!
Відповісти
Праця з кварцяним прирівнюється до праці в уранових копальнях або в випалювальній печі цегельного заводу ще царських часів, де люди працювали при температурі +60 за Цельсієм. Кварцяний - класичний взірець, еталон спорту в найгіршому розумінні цього слова - без інтелекту, культури, такту.
Відповісти
Відразу видно що ти лівий пасажир і ніколи не грав у футбол на високому рівні. Або може тренувався в ДЮФШ і Кварц тебе забракував. Ось жаба і давить. Стосовно інтелекту тут сто відсотків не правий. Не може людина працювати 39 років тренером не маючи його. А стосовно культури і такту, то на мою думку хтось матом ругається, а хтось розмовляє, я маю на увазі з футболістами. Який толк в Манчестері з культурного Ван Гала? Ось у Фергюсона бутси літали по роздягальні і був результат...
Відповісти
Ти я бачу знаток великий. Шарпар знайшов інший клуб, на кращих умовах. От і все. А Кварц взагалі волині була б торба. Вже демян показав, понабирав гравців, що тепер очки познімали. От на тих женіть, що тут працювали в 2012 році
Відповісти
Сподіваюсь, Шарпар до суду не подасть, щоб з "Волині" через рік-два чергові 6-12 очок не знімали
Відповісти
на протязі року-півтора шарпар разів зо п’ять повернецця і звалить, шоб знову повернутись.
профурсєтка
Відповісти
Команда "посипалась"і це вже факт.-12 очок,фінансів немає.Шкода,але таке воно життя.З Дніпром проблеми,в Бені забрали Укрнафту,то що вже про Волинь...Палиця агов-відгукнись.
Відповісти
У Волыни были и хуже времена. Черная полоса пройдет. А для ***, что прут на Кварца скажу, что в Киеве в спортивных кругах его уважают, да и не только в Киеве. Разве человек без знаний своего дела мог бы воспитать таких игроков как Хачериди, Папу, Девича и многих других.
Відповісти