У школах Луцька карантину поки не буде

У школах Луцька карантину поки не буде
Головний освітянин міста запевняє, що з понеділка, 25 січня, у луцьких школах не буде карантину.

Про це Олег Гребенюк розповів у коментарі Район.Луцьк у п’ятницю, 22 січня.

Начальник управління освіти та науки Луцької міської ради не підтвердив інформацію, що у Луцьку з понеділка оголошуватимуть карантин у школах та дитячих садках.

«Поки що ситуація відслідковується, дано розпорядження про обмеження масових заходів у школах. На цей момент відбулося зростання кількості хворих з 11% до 13%, а епідпоріг розпочинається з 20-25%. Тому якщо у понеділок під час моніторингу ми побачимо зростання, то тоді, можливо, буде ставитися питання про введення карантину. Більш детально ми обговорюватимемо цю ситуацію у вівторок, 25 січня, на оперативній нараді у луцького міського голови», – розповів Олег Гребенюк.

Нагадаємо, що раніше лікар-епідеміолог головного управління Держсанепідслужби у Волинській області Валентина Новачевська повідомила про те, що Луцьк, Нововолинськ та три райони – Луцький, Ківерцівський і Горохівський - наближаються до епідпорогу.

«Цілий тиждень тут спостерігаються високі темпи захворюваності й кількість тяжких ГРВІ зростає. Тому рекомендовано у цих регіонах запровадити карантинні й обмежувальні заходи, зокрема, припинити навчання у школах», – зазначила вона.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 24
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
звичне джіло почекаємо трохи ,щоб потім побільше грошей викачати з людей...Ганьба навіщо вихідний день 8 березня ??? а коли є загроза ходити в скупченя людей , я своїх дітей в школу непущу, бо в мене немає грошей на ліки !!
Відповісти
ВСЮДИ ЗРОБИЛИ КАРАНТИН А В ЛУЦЬКУ НІ ЩО ЧЕКАЮТЬ НЕ ПОНЯТНО
Відповісти
Чекають, щоб побільше грошей відкачати через лікарні та аптеки,щей через школи! Ганьба!Вибрали мера собі! Радійте!Клічко школи позакривав, як ще епідпорога не було досягнуто. Вся луцька влада показала, як плює на здоров я лучан
Відповісти
Це зовсім вже ганьба луцькій владі. 8 березня 1 2 травня і так далі вихідні а коли учні під загрзою хвороби або вже хворі то ні навіть 5 днів не зролять вихідні а в луцькому районі в школах ще й холод який і все всі в школі
Відповісти
цікаво звідки ця статистика?в моєі дитини 16 відсутніх в класі цього тижня було!! І інші мами теж саме розказують...
Відповісти
У нас тільки трое з класу...
Відповісти
Ганьба владі.....!!!!Вони не знають напевно що таке дорогі ліки і ....швидка, яка не приїзджає....а диктує рецепт по-телефону...(((((
Відповісти
Звертаюсь до Романюка. Якщо ви кажете що у Луцьку у ще немає піку захворюваності , то чому вчора при виклику швидкої лікарі сказали , що в лікарні не має місць і взагалі не знають коли швидка приїде , бо викликів багато . А в самій інфекціїній лікарні все дійсно забито і діти з температурою 39,5 в віці до 2 років сидять в величезній черзі , чекаючи на огляд лікаря .то скажіь не простіше обмежити якось передачу хвороби карантином , чи для Вас статистика і цифри важливіші?
Відповісти
Ганьба в мому класI було тiльки 14 чоловiк з 30
Відповісти
Давно пора запровадити карантин.Ганьба нашому меру.Кличко прально зробив.
Відповісти
в мене в класі 29 дітей і всі щодня ходять у школу
просто нам на плювати на ваш карантин тому що ми у віхідні дні потім вчитися не хочимо. а якщо ви так переживаєте за дітей то просто не пускайте їх у школу,і ГУЛЯТИ якщо так боїтеся грипу.в школу не ходять а на ковзанках щодня дітей дуже багато.
Відповісти
В мене в класі з 29 в школі було 14. Той, кому треба, буде і в вихідні вчитись. А тобі плювати не тільки на карантин, і на навчання також. Бо якби вчив біологію, то знав би, що заражаються вірусом в закритих приміщеннях, а не на вулиці
Відповісти
Від гуляння на вулиці, дитинко, вірус вкрай важко підхопити)) тому гуляй собі на здов'ячко. А от в школу краще не ходи. Бо потім мама буде за голівонькухапатися і за серце.
Відповісти
Влада..почуйте людей...чому коли було вигідно,коли були вибори,то карантин робили?Ви коли небудь лежали в нашій інфекційнїй лікарні?Вам коли небудь на прохання оглянути дитину 2ох років,в якої від високої температури почались судороги,казали що черга і нема лікаря оглянути вашу дитину?Що такого станеться,якщо ми побережемо діток?ЧОМУ В ІНШИХ ОБЛАСТЯХ МОЖУТЬ і хочуть попередити епідемію,а в нас ні?
Відповісти
який карантин ви що пишете. якщо ви школьники не хочете ходити то не пишіть тут що треба карантин...
не сійте паніку в місті.... ви всі як старі баби на лавочка сидите і пишете якусь видуману дурню....
карантин призведе до більшої епідемій. слухайте медиків а не нометаторів тут....
Відповісти
"карантин призведе до більшої епідемії" - ви в своєму розумі?
Відповісти
Так ЛІКАР і рекомендувала карантин. І я порекомендую - температуру поміряй, бо коментар - суцільне марення
Відповісти
А що ви хотіли обрали в мери комсомольця - перестраховщика ,який боїться взяти на себе відповідальність і запровадити карантин, буде чекати 20 % А ці % це наші діти!
Відповісти
це ж не його дітки
Відповісти
В деяких школах вже ледь не половина вчителів хвора. Незабаром сам гребенюк піде уроки читати.
Відповісти
А що ви хотіли обрали в мери комсомольця - перестраховщика ,який боїться взяти на себе відповідальність і запровадити карантин, буде чекати 20 % А ці % це наші діти!
Відповісти
Карантин не вводять, бо отримали вакцину проти полімієліту, термін придатності якоі закінчується 1 лютого і тому хочуть з понеділка по школах зробити щеплення! Дебіли!які прививки, коли епідемія!
Відповісти
Бажаю Гребенюку підхопити вірус усією родиною і всіх положити в коридорі лікуватись у лікарні! Дебіли!!!
Відповісти