Клубні власники награлися в футбол - «Волинь» у безвиході

Клубні власники награлися в футбол - «Волинь» у безвиході
Наставник луцької "Волині" Віталій Кварцяний прокоментував рішення Дисциплінарного комітету ФІФА про зняття очок з команди.

Про це повідомляє Football.ua.

Нагадаємо, луцький клуб позбавлений 12-ти очок через невиплати заборгованостей перед футболістами.

"З "Волині" вже третій рік поспіль знімають очки. Приміром, зараз після осінньої частини чемпіонату, ми були в п'ятірці, а тепер - у дев'ятці. У цій ситуації жаль не стільки тренерів, скільки гравців, професійно виконували свою роботу. Закони, введені європейськими футбольними чиновниками, не піддаються здоровому глузду. Покарайте клуб, але навіщо знову бити по психології футболістів, які вірою і правдою домагалися результату? Ми не можемо вплинути на дане рішення, тому доводиться тільки змиритися, не більше. Якби це сталося в минулі часи, то я міг би піти в обком партії, домагатися, просити - і, впевнений, нас би почули. А зараз влада взагалі нічим не цікавиться, а клубне керівництво на цей рахунок, мабуть, має свої можливості і бажання", - зазначає Віталій Кварцяний.

Також наставник "Волині" розповів, як команда сприйняла цю новину.
 
"Після оголошення цього рішення я заходив до хлопців у роздягальню після тренування. Сказав, що вони молодці і заслуговують тільки пошани за професійне ставлення до справи, і попросив їх не йти, а дограти сезон до кінця - хоча б заради наших уболівальників. Думаю, керівництво клубу організує нам збори, адже при будь-яких обставинах тренувальний процес повинен бути. Не варто забувати, що "Волинь" ще бере участь у розіграші Кубка України та має реальні шанси поборотися за цей трофей. А в кінці сезону подивимося, що і куди ", - резюмував Кварцяний.

Після зняття очок у волинян залишилося 15 пунктів і, як підсумок, команда опустилася з п'ятого на дев'яте місце.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 30
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Головне зберегти професійний клуб в Луцьку!!! А решту поборемо!!!
Відповісти
Яким чином без фінансування може поділитесь досвыдом? :)
Відповісти
Прочитайте інтерв"ю Шарпара, яке багато чого пояснює
http://football.ua/ukraine/293630-sharpar-prostil-volyni-bolshe-polmilliona-griven-pust-otdadut-dengi-v-detskijj-dom.html
Відповісти
Шарпар каже шо йому винні 500 000 грн.Люди добрі за шо???Зажралися с..ки.
Відповісти
Вірю у "Волинь" - прорвемось.
Відповісти
А кто собственник ФК "Волынь"?
Відповісти
Палиця
Відповісти
Неужели у такого человека закончились деньги?
Відповісти
Не знаю, не думаю.Швидше 100% все навпаки Адже, читаючи, як мінімум, про вакансії "спорт лайф" та відгуки по Україні, то я боюся,що тут буде... Страх, люди плюються,бо зарплати у Київі по 3-4 тис. грн.)))не платять по 2-3 міс. і відносяться, як до собак... А в Луцьку скажуть 1500-2000)))))і йди сиди як робот...
Відповісти
газ-мяс
Відповісти
Справа в тому що гра футбол - не шахи, вона має широку градацію: від високоінтелектуальної гри до жалюгідного бігання дванадцяти дурнів за одним мячем. Щодо волинського футболу, то я схиляюсь до другого визначення. Якщо немає фінансування, то так дав Бог за якість гри. Обходьтесь. Курчат по осені рахують, тому команда недорахується багатьох. "Бесплатно только птічкі поют", - в свій час писав співак Шаляпін. Так і у футболі. А втім, в Сомалі теж грають без фінансування. Переймайте досвід.
Відповісти
взагалі-то у футбол грають 11 гравців в одній команді
Відповісти
Дякую за уточнення, але це вже нікого не рятує. Якщо й навіть 11 з половиною.
Відповісти
Багато було різних хазяїв (власників) "ВОЛИНІ" і тільки при тому, хто зараз керує процесом (УКРОПІВЕЦЬ палиця) клуб нищать, ще й неспортивними методами. Агов, хазяї, почуйте людей Волині, озвучте своє бачення, не руйнуйте те, що не вами, іншими, десятиріччями будувалося. Пане КВАРЦЯНИЙ!!! Ви ж поперед УКРОПА в Раду скакали, це ж Ваш шеф кинув команду на паризволяще. Зробіть чесний крок, вийдіть зі структури і ми всмі повіримо, що Ви тренер, футболіст, спортивний функціонер, а не жалюгідний політикан. Зробіть це заради нас, які хочуть щоб "ВОЛИНЬ" була. Якщо цього не зробите - Ви такий самий, як і Ваш хазяїн....
Відповісти
Зняті очки шкода, але за цим - все: працівники "Волині", тренери, інфраструктура, діти, школа Волині, їх сімї...
Відповісти
З однієї сторони, Кварцяний обкакався з усіма, навіть з головою міста. Як баба на базарі. Кидався в крайнощі. Що він зробив як депутат? Дешевий весільний генерал. Усе в природі вичерпує себе, вичерпався й Кварцяний. З іншої сторони, Карл Маркс завжди актуальний: «Обеспечьте капиталу 10% прибыли, и капитал согласен на всякое применение, при 20% он становится оживленным, при 50% положительно готов сломать себе голову, при 100% он попирает все человеческие законы, при 300% нет такого преступления, на которое он не рискнул бы пойти, хотя бы под страхом виселицы». Так і капіталіст Палиця. Кому потрібний баласт? Це ж не нафта...
Відповісти
Ну що упирі, повилазили. Хочу побачити ваші калякання коли усе розрулиться. Ніхто не знає точної картини, але "свої розумні судження" тулить. А співчувайте і підтримуйте один одного, а футбол на Волині без вас жив, живе і буде жити.
Відповісти
Який бюджет Волині?
Чого він скиглить?
Відповісти
Хто ту мавпу із Сенеґалу до Луцька привів і у ворота поставив?
Відповісти
Беженцив набкрите з сирии то вам очкки...мертва команда в мертвому мисти..
Відповісти
А штукатурить не хочете... 2 тони заправи в день.
Відповісти
Ну часи ризни бувают все повертаеться по спирали..згадую кварцяного пяного в краи в бровина поки столяр не взяв пид опику.
Відповісти
А я на старому базарі його в 90-х з жінкою в натовпі зустрічав.
Відповісти
Знятися з УПЛ добровільно!
Відповісти
Виталий Владимирович, держитесь!
Вы настоящий тренер, фанат своего дела и патриот Волыни!
Все будет хорошо!
Відповісти
Столяр вмів держати команду)саимх великих успіхів за час україни,командад обивалась при столяру.кварц політична повія )
Відповісти
За часів Столяра командою займався виключно Кварц і боргів перед футболістами не було. А зараз часи змінилися, фінансами Кварц не займається. Ось тому така й ситуація
Відповісти
Твою мать!!!! Газ маш!!!
Кварцяний Волинський Клоун.
Палиця! Палиця!
Дід Мороз, ти де? Хватить на морі лежати...Давай бабло!!!!
Відповісти
Ти якась точно неадекватна. Кварц тут до чого?
Відповісти