Чергового волинського посадовця упіймали на хабарі. ФОТО

Чергового волинського посадовця упіймали на хабарі. ФОТО
Працівники Управління захисту економіки (УЗЕ), слідчого управління Національної поліції України та УСБУ у Волинській області затримали сільського голову. За виділення землі посадовець вимагав 85 тисяч гривень неправомірної вигоди.

Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

За сприяння у виділенні 2-х земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків посадовець вимагав від громадянина чітко ним встановлену "винагороду". За передачу у власність землі сільський очільник зажадав отримати 85 тисяч гривень.

На автомобільній стоянці міста Луцька під час одержання неправомірної вигоди зловмисника затримали правоохоронці. У 52-річного посадовця вилучили отримані ним кошти.

Слідчим управлінням ГУНП України у Волинській області відкрито кримінальне провадження за статтею 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Очільнику села загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 36
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Все не нажер...я ніяк! От чому так на виборах лізли! Ще б писали від якої політичної сили ті хапуги!
Відповісти
Яке село?
Відповісти
Боратин
Відповісти
Не бреши, скотино, бо Яручику 49 років...
Відповісти
брехня
Відповісти
хто це ? Чому не пишуть село якщо вже затримали
Відповісти
то цей вже точно - хабарник? чи така сама підстава як з ківерцівським Третяком?
Відповісти
100проц
Відповісти
Що ви мелете яка підстава?
Відповісти
промінь...
Відповісти
Шановні редактори, ви можете построїти прес-службу так званої поліції, шоб вони перестали працювати у мєнтовському стилі!!! Якшо в нас гласність - то поліцаї повинні подавати інформацію в якій сільскій раді головував хабарник! Вже схарили ці інформації аля "пальцем в небо" від мєнтів!!! Через це і поширюються плітки у коментарях...
Відповісти
Напишіть ф і п хто і третяка не підставили а відкупився казали що боятися будуть і що
Відповісти
в таких випадках пишуть село ао нічого не пишуть а то може фейк
Відповісти
ну впіймали і що далі?7 сумку вруки і на війну!
Відповісти
Поки справа не передана в суд особа є лише підозрюваним. Не мають права називати прізвище
Відповісти
Хотілося б знати прізще свідюмого громадянина. Випаково не Нестеренко Сергй Іванович ?
Відповісти
Подивився новини: в інших областях на хабарах ловлять прокурорів, ментів, а у нас менти з шкіри лізуть - імітують бурхливу діяльнсть. А когось би з вищих чинів області слабо ?
Відповісти
Я підтримую багатьох дописувачів, дя чого писати таку абстракщину!!! для галочки!!!! Який район..село..Зрештою призвище хабарника!!! Або взагалі не потрібна така інфа!!!
Відповісти
Якщо когось цікавить як це роьиться подивіться http://mediaavers.com/avers-pres/2014/04/04/yak-pravooxoroncz%D1%96-lovili-golovu-tsou-na-xabar%D1%96/
Відповісти
Тут цікавіше : http://www.volynpost.com/blogs/1047-yak-klimchuk-pryznachyv-mene-golovnym-korupcionerom-chastyna-tretia
Відповісти
САМ ВІН З СЕЛА МСТИШИН!
Відповісти
Скажіть краще хто не брав хабар!? Легше буде всіх порахувати.
Відповісти
Людина працювала, небрала і недавала землі за хабарі. Значить потрібно вижити з тої посади і посадити когось з ким можна домовитись. ПІДСТАВА.
Відповісти
федчук не брав хабарів?? да не смішіть людей! а махінації з земельними ділянками у цій сільській раді вже не перший рік! дехто вже по 5 ділянок отримав і продав, а дехто жодної не може отримати!
Відповісти
Там ще секретар понабирала діялнок,не те що собі, і дітям, там вже внукам по дві ділянки набрано....ще її перевірте.
Відповісти
Секретар це так. А сільський голова порядний чоловік,який завжди допоможе і порадить.
Відповісти
там що голова що секретарка -"вельми порядні"
Відповісти
Не вірю, що його посадять. Відкупиться.
Відповісти
Секретар з хати люде вижила свою строїть, земля по всій окрузі і все добре.
Відповісти
Ой невже нашого голову нарешті затримали? А інших учасників земельних афер коли потрясуть?
Відповісти
Для чого випускати птаха з обрізаними крилами-в якомусь селі,якусь голову сільради-добре,що суму вказали...а баба Маня ще казала.........................................
Відповісти
Ото "наколядував"!!! То тільки в нас таке може бути!











Відповісти
Промінська сільська рада. Вже один хабарник гуляє Книш ского і цей буде!!!
Відповісти
Так йому і потрібно ! за увесь час у селах навіть зупинки зробити не міг ! діти під дощем маршрутку до школи чекають а сама школа у селі мстишин скоро перетвориться у руїни ! назвіть мені хоч одну добру справу що він зробив для людей за стільки років ? По розпродував землю у селі Вербаїв "Колишню Ферму" біля річки стир повикопували рови подіставали труби а рови так і залишились та щей такі рови що дитина впаде і не знайдуть !!!!!! А осінью 2015 р біля річки стир у природоохоронній зоні дозволив невідомим вирізувати рідкісні дерева з яких виготовляють панелі для дорогих автомобілів !!! приватизовані людські ділянки пороздавав в оренду без відома власників і ось цю людину ви називаєте порядною ? не смішіть мене!!! це говорю вам я житель села Вербаїв !!!!! а секретар ? вона ні чим не краща від нього понабирала ділянок для всієї сімї та щей на продаж !!!!!що він що вона з одного тіста зліпляні !
Відповісти
це семенюк
Відповісти
це Федчук Сергій Павлович!!!!!!!!!!!
Відповісти