вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Чергового волинського посадовця упіймали на хабарі. ФОТО

Чергового волинського посадовця упіймали на хабарі. ФОТО
Працівники Управління захисту економіки (УЗЕ), слідчого управління Національної поліції України та УСБУ у Волинській області затримали сільського голову. За виділення землі посадовець вимагав 85 тисяч гривень неправомірної вигоди.

Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

За сприяння у виділенні 2-х земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків посадовець вимагав від громадянина чітко ним встановлену "винагороду". За передачу у власність землі сільський очільник зажадав отримати 85 тисяч гривень.

На автомобільній стоянці міста Луцька під час одержання неправомірної вигоди зловмисника затримали правоохоронці. У 52-річного посадовця вилучили отримані ним кошти.

Слідчим управлінням ГУНП України у Волинській області відкрито кримінальне провадження за статтею 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Очільнику села загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.



Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 36
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Все не нажер...я ніяк! От чому так на виборах лізли! Ще б писали від якої політичної сили ті хапуги!
Відповісти
Яке село?
Відповісти
Боратин
Відповісти
Не бреши, скотино, бо Яручику 49 років...
Відповісти
брехня
Відповісти
хто це ? Чому не пишуть село якщо вже затримали
Відповісти
то цей вже точно - хабарник? чи така сама підстава як з ківерцівським Третяком?
Відповісти
100проц
Відповісти
Що ви мелете яка підстава?
Відповісти
промінь...
Відповісти
Шановні редактори, ви можете построїти прес-службу так званої поліції, шоб вони перестали працювати у мєнтовському стилі!!! Якшо в нас гласність - то поліцаї повинні подавати інформацію в якій сільскій раді головував хабарник! Вже схарили ці інформації аля "пальцем в небо" від мєнтів!!! Через це і поширюються плітки у коментарях...
Відповісти
Напишіть ф і п хто і третяка не підставили а відкупився казали що боятися будуть і що
Відповісти
в таких випадках пишуть село ао нічого не пишуть а то може фейк
Відповісти
ну впіймали і що далі?7 сумку вруки і на війну!
Відповісти
Поки справа не передана в суд особа є лише підозрюваним. Не мають права називати прізвище
Відповісти
Хотілося б знати прізще свідюмого громадянина. Випаково не Нестеренко Сергй Іванович ?
Відповісти
Подивився новини: в інших областях на хабарах ловлять прокурорів, ментів, а у нас менти з шкіри лізуть - імітують бурхливу діяльнсть. А когось би з вищих чинів області слабо ?
Відповісти
Я підтримую багатьох дописувачів, дя чого писати таку абстракщину!!! для галочки!!!! Який район..село..Зрештою призвище хабарника!!! Або взагалі не потрібна така інфа!!!
Відповісти
Якщо когось цікавить як це роьиться подивіться http://mediaavers.com/avers-pres/2014/04/04/yak-pravooxoroncz%D1%96-lovili-golovu-tsou-na-xabar%D1%96/
Відповісти
Тут цікавіше : http://www.volynpost.com/blogs/1047-yak-klimchuk-pryznachyv-mene-golovnym-korupcionerom-chastyna-tretia
Відповісти
САМ ВІН З СЕЛА МСТИШИН!
Відповісти
Скажіть краще хто не брав хабар!? Легше буде всіх порахувати.
Відповісти
Людина працювала, небрала і недавала землі за хабарі. Значить потрібно вижити з тої посади і посадити когось з ким можна домовитись. ПІДСТАВА.
Відповісти
федчук не брав хабарів?? да не смішіть людей! а махінації з земельними ділянками у цій сільській раді вже не перший рік! дехто вже по 5 ділянок отримав і продав, а дехто жодної не може отримати!
Відповісти
Там ще секретар понабирала діялнок,не те що собі, і дітям, там вже внукам по дві ділянки набрано....ще її перевірте.
Відповісти
Секретар це так. А сільський голова порядний чоловік,який завжди допоможе і порадить.
Відповісти
там що голова що секретарка -"вельми порядні"
Відповісти
Не вірю, що його посадять. Відкупиться.
Відповісти
Секретар з хати люде вижила свою строїть, земля по всій окрузі і все добре.
Відповісти
Ой невже нашого голову нарешті затримали? А інших учасників земельних афер коли потрясуть?
Відповісти
Для чого випускати птаха з обрізаними крилами-в якомусь селі,якусь голову сільради-добре,що суму вказали...а баба Маня ще казала.........................................
Відповісти
Ото "наколядував"!!! То тільки в нас таке може бути!











Відповісти
Промінська сільська рада. Вже один хабарник гуляє Книш ского і цей буде!!!
Відповісти
Так йому і потрібно ! за увесь час у селах навіть зупинки зробити не міг ! діти під дощем маршрутку до школи чекають а сама школа у селі мстишин скоро перетвориться у руїни ! назвіть мені хоч одну добру справу що він зробив для людей за стільки років ? По розпродував землю у селі Вербаїв "Колишню Ферму" біля річки стир повикопували рови подіставали труби а рови так і залишились та щей такі рови що дитина впаде і не знайдуть !!!!!! А осінью 2015 р біля річки стир у природоохоронній зоні дозволив невідомим вирізувати рідкісні дерева з яких виготовляють панелі для дорогих автомобілів !!! приватизовані людські ділянки пороздавав в оренду без відома власників і ось цю людину ви називаєте порядною ? не смішіть мене!!! це говорю вам я житель села Вербаїв !!!!! а секретар ? вона ні чим не краща від нього понабирала ділянок для всієї сімї та щей на продаж !!!!!що він що вона з одного тіста зліпляні !
Відповісти
це семенюк
Відповісти
це Федчук Сергій Павлович!!!!!!!!!!!
Відповісти