Керівник лікувального закладу вимагав «подяку» 500 доларів

Керівник лікувального закладу вимагав «подяку» 500 доларів
Прокуратурою Волинської області спільно з працівниками управління СБУ та слідчого управління головного управління Національної поліції у Волинській області сьогодні викрито у вимаганні неправомірної вигоди у вигляді матеріальних цінностей на загальну суму 500 доларів США керівника одного з лікувальних закладів обласного центру.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Посадовець вимагав таку "подяку" від громадянки за сприяння у працевлаштуванні в закладі.

Триває досудове розслідування.

Медику загрожує покарання за вчинення тяжкого злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати відповідні посади та займатися діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацію.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: хабар, лікар
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 55
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
робим ставки: через скільки часу цю справу замнуть?
Відповісти
Через два місяця
Відповісти
Це таких ловлять. Може і самі підставляють щоб свого на посаду посадити
Відповісти
Це точно!!!!!!
Відповісти
За хабар,можна притягнути до кримінальної відповідальності лише особу,яка має статус держслужбовця.Ось і всі ставки!
Відповісти
Не держслужбовця, а службову особу. А тому не говоріть дурниць, якщо не знаєте!!!
Відповісти
Службова особа це і є держслужбовець.Розумнику!!!!!
Відповісти
Не всі службові осособи є держслужбовцямив, дурнику… наприклад директор фірми...
Відповісти
За,то всі держслужбовці є службовими особами.
Відповісти
До чого це? Мабуть, лікар і обізвався... У Луцьку зі 100% "лікарів" аби 5% були ними дійсно...
Відповісти
Який злочин розкрили!!
Герої !!
Скільки сил потратили і часу...
...
Нагадує нову поліцію, що штрафує за невірну парковку в дворах.
З дуже серйозними заточками виписують штрафи.
Відповісти
а що є десь в області лікарня де без хабара можуть на роботу прийняти?
Відповісти
По перше-я не впевнена,що він вимагав,але був у цьому зацікавлений і на подяку за працевлаштування надіявся,бо так просто на роботу в медзаклад у Волинській області ніхто нікого не бере.По друге-так роблять усі 100%головних лікарів медзакладів,а попався чомусь саме він.
Відповісти
ГОЛОВНИЙ ЛІКАР ТУБДИСПАНСЕРА ПОПАВСЯ...НУ НУ...ПОБАЧИМ
Відповісти
Наші волинські "правоохоронці" набирають очки для врятування власної шкури при переатестації. При демонстрації своєї незамінимості не гребують нічим щоб їх не відсунули від годівниці. По рівню корупції,підлості вони дадуть фору будь-кому. Лікарі, сільські голови, як виняток - заст. голови РДА, і даю 99% - всі ці справи робляться для статистики з використанням "наживки" яку вони мають на гачку за якісь прушення. Такі собі шпиги хочуть влізти в нові структури будь-якою ціною.
Відповісти
А до чого тут ШПига тут задіяні були СБУ і прокуратура
Відповісти
В мене склалося враження що наші лучани не раді тому що наші силові органи взялися за лікувальні заклади алеш там дійсно є кого ловити і не одного.Тому що в коментарях засуджують міліцію а не хабарника якого зловили.
Відповісти
Хтось на місце мітить мабуть. Як лікар то він просто золотий, і словом і ділом лікував.
Відповісти
Золоті люди 500 доларів не беруть на все є міра доброго потрошки
Відповісти
500-100-200-100=100 дохід самого хабарника ,що впіймали. Решта, самі здогадайтесь у ,яке управління пішло і в чиї кармани .
Відповісти
Щось схоже на правду. Сказали а, кажіть б. Фамілії в студію, чи жим жим?
Відповісти
Кто-то полюбом заказал. Что не говорите, но за год он очень много полезного в больнице сделал, не то что предыдущий клоун. Знающие подтвердят.
Відповісти
Я бачу,що він зробив- НІЧОГО!!! ПРАЦЮЮТЬ НЕУКИ,ТИМ БІЛЬШЕ КЕРІВНІ ПОСАДИ ЗАЙМАЮТЬ!!! тримаються за дітей аби йти не йти і воювати,"лікарі" блін...
Відповісти
Олена, думаєте діло в сумі? За 100 долларів також таж сама статья, просто частина інша. Якщо хочуть підставити, то підставлять.
Погодьтесь, що за рік часу доволі велика робота була пророблема, як і сказав вище пан Олег.
Відповісти
Давайте допоможемо міліції зловити їх чим по більше всі ми знаємо хто бере в ЛУцьку в мед.закладах тому що нам і нашим дітям приходиться терпіти ту несправедливість яка робитьсяу лікарнях.Всі це знають і терплять
Відповісти
Хай Палиця проведе у кожному мед.закладі анонімне опитування в працівників щодо подібних дій їхніх керівників.Тому що кожний прцівник я впевнена знає про незаконні дії своїх чиновників і зав. відділень і з тим стикався
Відповісти
Опитування краще робити перед тим як укладати контракт з головними лікарями
Відповісти
А мені сподобалася ця пропозиція якби нею зацікавився пан Палиця.А можливо подати таку пропозицію на сайт міської ради в розділ ПЕТИЦІЇ..ДРУЗІ БУДЬТЕ активними пишіть хто ще згідний може Вол.обл.почне реформи в медицині
Відповісти
Хабарників треба здавати, це нормально і справедливо.
Відповісти
пропозиція щоб обирали гол. лікарів весь персонал лікарні, аж до прибиральниць і санітарок. А то їх навіть за людей не вважають керовники
Відповісти
напевно з трактористів їх обирати.Хватить ,що вже одних обираємо .Толку з того. А доллар то росте...
Відповісти
голів лікарень має обирати народ, а не лікарі, які ними і не є, тим більше там, там жодного лікаря, всі неуки та амбіційні амбіцили!!!
Відповісти
лікар нормальний тоже жити хоче.
Відповісти
Ти що придурок а тобі жити нетреба недай бог сам попадеш до нього лікуватись і що?
Відповісти
лікар нормальний в таких установах не працює...,а нормальних там нема...,ясно????
Відповісти
Що взяв гроші,а тепер думає,що його витягне такий самий хабарник Сафулько.
Відповісти
може, Матвіюк????
Відповісти
ну чпо снім делать\ панять і прастіть
Відповісти
і растрелять!!!
Відповісти
Рая не кажіть про Палицю добрі слова.Чого його вигнали з м.ОДЕСА?Тому що він злодій в зкоконі.Його ще не коронували
Відповісти
ЯКІ ПОДАЛЬШІ ДІЇ БУДУТЬ П.ВАЩЕНЮКА
Відповісти
Почує що пахне смаженим та знову піде на лікарняний на пару місяців.
Відповісти
Це просто велика пiдстава, вiн прекрасна людина, всi беруть хабарi, просто хтось дуже хоче на його мiсце, дуже хоче.
Відповісти
Так давайте будемо підставляти всіх хто бере хабарі. Чи ви хочете все життя їх давати. Пару таких добрих дядь на зону відправити, інші добрі дяді боятись будуть. Підставив хабарника-достойна людина, даєш хабарі і прикриваєш хабарника - лох і терпіла.
Відповісти
Якщо він така прекрасна людина, то тоді собою прикрасить пенітенціарну службу. А там якраз прекрасних та чудових фтизіатрів не вистачає!
Відповісти
Шкода стало хай думає раньше було
Відповісти
Я навіть здогадуюсь хто?)) Дуже такий маленький,як Наполеон про себе думки, Сашком звуть, чи не так????
Його робота. Адже в нього в поліції родичі...
Відповісти
Найбільш дивує, коли медсестра з зарплатою 1500 грн заплатила хабар 15000 грн., щоб рік на халяву працювати..з примарними перспективами. Люди якщо ви себе не поважаєте, не чекайте поваги від інших... так жити не можна...
Відповісти
Скільки тоді дають,щоб працювати лікарем?))
Відповісти
А той що давав хабар хоче повернути гроші ще й з процентами і буде дерти з простих людей а сьогодні не кожен може заплатити роби що хочеш .Наказати обох щоб другі боялись Нові поліцаї можуть не брати то хай і ці не беруть А кого зарплата не влаштовує хай шукають другу роботу
Відповісти
Диму без вогню не буває, а тому хабарник має сидіти у тюрмі, щоб для інших це було уроком!
Постраждалі, не бійтеся, та кожен напишіть суму яку ви клали на стіл цьому керівнику-негіднику в "чорному халаті" відповідно до тарифів, які він методично та з цинізмом вимальовував на аркуші паперу своїм кривим почерком! Пишіть, пишіть про все і про всіх! І тоді дійсно в медицині скоро буде край корупції!
Відповісти
Підтримую слова що треба боротися з цім бо нічого небояться а на медсистру без 500₴невізьмуть це і в ройонах так само
Відповісти
Те що всі лікарі ХАБАРНИКИ!!! -- це зрозуміло.Нашим людям не потрібна нормальна країна -- це видно по тому,як вони голосують і кого обирають.Добрі люди порадьте куди треба піти,щоб влаштуватись безкоштовно в СБУ,податкову,таможню і т.д.Туди беруть напевно самих чесних і неупереджених людей????І взагалі хтось може назвати державну структуру,куди можна влаштуватись без блату???
Відповісти
Збройні сили України.
Відповісти