Луцький залізничний вокзал - серед найкрасивіших в Україні. ФОТО

Луцький залізничний вокзал - серед найкрасивіших в Україні. ФОТО
"Ворота міста. Так зазвичай називають вокзали. Адже часто саме залізнична станція – це перше, що бачать гості, які приїздять на екскурсію, у справах чи до родичів у місто.

Інколи вокзал можна побачити тільки мигцем, з вікна потяга, прямуючи до зовсім іншого міста. Та краса чи оригінальність споруди можуть залишитися у пам’яті надовго
", - пише Igotoua

В Україні – вдосталь вокзалів, які були зведені більш ніж 100 років тому. Багато і таких, що постали кілька років тому, та в оригінальності не поступаються спорудам з історією.

Саме Луцький вокзал було зображено на спеціальних марках, випущених Укрпоштою до 75-ї річниці утворення Волинської області. Марка побачила світ нещодавно, на початку 2015 року. Та через обмежений наклад уже встигла потрапити до колекцій філателістів.

Сам вокзал у Луцьку – досить монументальна споруда. Звели його в 1959 році. Хоча пасажирську залізничну станцію місто мало і раніше, проте в іншому місці. До слова, електрифікувати вокзал вдалося тільки за часів незалежності. А масштабної реконструкції станція дочекалася вже у 2013 році.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 27
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
В цьому є велика заслуга Клімчука і Романюка.
Відповісти
Найкращий губернатор то був Клімчук. І заслужив він памятника. Він дуже багато зробив для Волині.
Відповісти
а не ЗБУДОВАНИЙ!
Відповісти
А в старому приміщенні вокзалу - ресторан "Світлофор". Чи працює він нині ?..
Відповісти
НА РАХУНОК КЛІМЧУКА ЗГОДЕН ПОБІЛЬШЕ Б ТАКИХ ЛЮДЕЙ В ПОЛІТИЦІ І БУЛОБ В НАС НАБАГАТО КРАЩЕ
Відповісти
Скучив за режимом Януковіча?
Відповісти
Та краще вже при Януковичу!!! А зараз не режим? :)
Відповісти
А ще краще при Брєжнєву-ковбаса по 1руб.і горілка по 5.
Відповісти
Три поїзди і ремонт за 10 мільйонів.Вистачило б одноповерхового вокзала. Показуха за народні гроші.
Відповісти
Нажать то є так...
Відповісти
а тобі все не так, що не зроби! Є ж такі недолюди :(
Відповісти
Ви будете дуже здивовані, реконструкція пройшла за злиденим бюджетом! За 10 лимонів вийшов remix "a-la Palace". Старий Вокзал теж мав свій шарм, тільки Подобається чи НеПодобається Новореконстройований немає значення, набагато гірше було б коли захлинаючись, на 100 відсотків хвалили. Хоча нема диму без вогню, при любій нагоді в часописі просочується натяк на знаменитого архітектора. Вокзал висвітив не тільки реальну картину економічного стану області (міста) і технологічний рівень Краю а і СТИЛЬ КЕРУВАННЯ та СИСТЕМУ в якій цей стиль керування як риба в річці.
Відповісти
Така красота вже була ще у 2000 році.
Відповісти
Кожна жаба своє болото хвалить....
Відповісти
І хто тут хвалить?
Відповісти
Да - хвалить, да, і Клімчук з Ковеля. І ще - Луцький вокзал справді його заслуга і Башкаленка - вони вибили гроші в Азарова. Ну, що майдан не вдався? Використали скакунів по повній? Як тепер вам "режим без режиму"?
Відповісти
І це реконструйовано і побудовано при "злочинній" владі, а що теперешні зробили-побудували?!
Відповісти
Корупційні схеми тільки будуються зараз
Відповісти
Питання до можновладців: чому на старих фото Луцьк присутній а на новому фото тільки слово ВОКЗАЛ. Чи Луцьку місця не вистачило? вважаю варто додати, бо не зрозуміло з фото в якому місті будівля...
Відповісти
Напис Луцьк є з сторони перону, все логічно.
Ось тут знайшов цікаву інформацію про реконструкцію залізничного вокзалу - http://archstudio.lutsk.ua/about/info/lutsk-vokzal/
Відповісти
І зробили його при Янику
Відповісти
А що взагалі в області за два роки при Пеці і Гунчику зробили-відкрили?! Піаряться лише на початому при "злочинних" і все!!!
Відповісти
Риторичне питання - а хто і як відніс луцький вокзал до найгарніших в Україні? Був якийсь рейтинг, який складали архітектори, дизайнери, спеціалісти? Чи це просто такий місцевий журналістський шаблон.
Ніяке архітектурне видання чи рейтинг не оцінило б цього приміщення.
Відповісти
Уяви, оцінили в Польщі - http://www.volynpost.com/news/9559-luckyj-zaliznychynyj-vokzal-otrymav-try-polski-nagorody
Відповісти
тепер уяви ти, що нагороду Кришталева цеглина присуджує Polskie Towarzystwo Mieszkaniowe в Любліні за найкращу будівельну інвестицію у прикордонних регіонах. Уявляєш?
Відповісти
Мені подобається. Лучани мали б гордитись такою спорудою. Багато бачив вокзалів але Луцький дійсно один з найгарніших.
Відповісти