За проїзд у луцьких маршрутках хочуть платити при виході

За проїзд у луцьких маршрутках хочуть платити при виході
У Луцьку пропонують оплачувати в маршрутках проїзд не при вході, а при виході.

Пропозицію про це знаходимо на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

Автор петиції Юрій Городніченко хоче запровадити таку систему в маршрутках задля "безпеки проїзду".

Зазначимо, що подібним досвідом уже користують в Одесі та Києві.

Зараз петиція зібрала 24 підписи зі 300 потрібних.

До кінця збору підписів залишилось 13 днів.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Вщент забита маршрутка,і пасажир проривається на передні двері щоб заплатити.умно
Відповісти
В Рівно все нормально працює. ..
Водій на зупинці обілечує тих хто виходить. ..
Всі задоволені

А якщо ти знаходиш в ту маршруту то також прориваєшся на передні двері ?
Відповісти
Ні. В основному люди заходять через задні двері а виходять через передні. Люди поступово просуваються вперед. Це зручно.
Відповісти
У Рівному така методика працює давно і як не дивно-ЖАХЛИВА ситуація. Водій тільки й тисне кнопку,щоб заяць не втік-ризик травматизму і стимулювання не дуже чесних до нахабства і неоплати зросте втричі. Надіюсь,нашим вистачить розуму не начудити.
Відповісти
Не мели дурниць. За 6 років я не бачив жодного випадку коли тікали не розплатившись. Для мене луцькі маршрутки це жах. По 10 раз передайтебудьласка. І воділи замість того щоб на дорогу дивитись касою займаються.
Відповісти
Ніякої користі. Лише балаган. Була змога переконатись на прикладі користування міським транспортом в Одесі. Наша діюча система оплати куди дієвіша і практичніша.
Відповісти
Такі як ви мабудь були проти коли маршрутки стали на зупинках зупинятись а не біля кожного стовпа?
Відповісти
Такі, як я, були проти, що маршрутки зупинялися біля кожного стовпа.Мене цілком влаштовує розташування зупинок міського транспорту. Проте, яке це має відношення до оплати проїзду.
Відповісти
Ну тоді можливо Одеса невдалий приклад. Приїдьте в Рівне і порівняйте.
Відповісти
Юрій Городніченко, напевно їздить автомобілем, коли зранку зайшов на задні двері в забитій маршрутці, чи в час пік, то водій почує негативні слова в свій адрес, а то й відчує на собі...
Відповісти
Прочитай Закон України "Про автомобільний транспорт" - оплата при виході - грубе порушення!
Відповісти
Платити треба не водію, а автоматичному бар`єру (як у метро).
Відповісти
Будем їхати на шару . Аще краще платити на наступний день.
Відповісти
В Рівно все нормально працює. ..
Водій на зупинці обілечує тих хто виходить. ..
Всі задоволені
Відповісти
Але краще принципу єдиного квитка немає нічого !!!
Відповісти
Як добре, що тепер кожен придурок може викласти петицію і збирати підписи.
Відповісти
Був літом в Одесі - дибілізм чистої води. Ще й треба називати зупинку і кількість виходячих. Жах для тих хто не знає міста чи іноземців. Коли вже той "європейський" Луцьк доросте до єдиного квитка?
Відповісти
Хай спочатку маршруткі поміняють бо їздять одні зломкі хоча б помиють в солоні бо їх ніколи ніхто не миє і хай зроблять щоб було в солоні тепло а то сідаєш в маршрутку на вулиці -15 а в ній -10 заставити їздити тих хто дозволяє їздити такіми Корчами!
Відповісти
Мені на таксі зручніше їздити
Відповісти
Навіщо придумувати велосипед?
Відповісти