У Луцьку студенти просять створити пішохідний перехід

У Луцьку студенти просять створити пішохідний перехід
Створити пішохідний перехід на вулиці Львівській просять у Луцьку.

Прохання про це знайходимо на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

Створити пішохідний перехід хочуть напроти корпусу "Б" Луцького НТУ (вул. Львівська, 75).

"Студентство Луцького національного технічного університету просить створити пішохідний перехід напроти корпусу "Б" (вул. Львівська, 75). Виходячи з громадського транспорту, потрібно повертатись до корпусу "А", аби перейти вулицю у дозволеному місці.
Створення пішохідного переходу дозволить уникати аварійних ситуацій на дорозі та економити час", - йдеться в петиції.

До кінця збору підписів залишилось 13 днів.

Зараз петиція зібрала 15 із 300 потрібних голосів.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Це, щоб зебру нанесли фарбою і два знаки поставили, треба аж 300 голосів. Тут 10 було б достатньо.
Відповісти
десять метрів тяжко пройтися лежні
Відповісти
Там світлофор є. Хватить і одного переходу. Я 5 років вчився, і мені не було лінь пройтись до світлофору, а зараз молодь лінива!!!
Відповісти
Водіям вагалі через кожні 10 метерів зупинятися,пройдітся трошки суглоби розробіть!!!
Відповісти
На 300 метрів там влаштовано 5 пішохідних переходи, 2 з яких регулюємі. Панство, прошу раніше просинатись та не будете спізнюватись. А пройтись зранку - це гарне аеробічне навантаження
Відповісти
А тим чим міряв ???
Відповісти
Я згідний з попередніми коментаторами, але студенти і вчителі як ходили там так і будуть ходити.Краще хай буде там зебра, щоб водії бачили що там люди ходять, а то всяке буває тим паче зимою.
Відповісти
Для пасажирів, що їдуть із р-ну Гіркої Полонки в напрямку початку вул. Львівська є можливість на тій ділянці дороги її перейти або біля автостанції або аж тільки біля головного корпусу Лнту...
Між ними пішохідних переходів немає. .. хоча там Є автобусна зупинка по стороні корпусу 'Б' ..
От якраз біля тієї зупинки і дійсно доцільно влаштувати пішохідний перехід... Бо там всі пішоходи переходять дорогу з порушенням ПДР.. ..
Відповісти
Зебра там дійсно потрібна...
В населеному пункті безпека дорожнього руху має бути забезпечена в першу чергу для жителів міста а не для іногороднього транзитного транспорту...
Відповісти
Мусово освятити перехід кожний окремо.
Тільки батюшок з Московського патріархату не запрошувати.
Або запрошувати, але не платити.
Відповісти
найкраще запросити татарського ... це так патрійотично!
Відповісти
шо два метра пышоходи бо впадо перейтись
Відповісти
В дні навчання лише до корпусу "Б" прямує близько 700 осіб. Це студенти, викладачі, працівники та гості університету. Більшість намагається скоротити маршрут, а різниця в такому випадку складає близько 50 метрів. Достатньо раз приїхати на громадському транспорті, аби побачити це. Причому явище масове. Водіям в будь-якому випадку доводиться пригальмовувати.
То чи не ліпше зробити цивілізований нерегульований перехід (для водіїв в такому випадку найменше перешкод), ніж чекати нових постраждалих під колесами багатотонних вантажівок, які нерідко проїжджають по цій магістральній вулиці з порушенням режиму швидкості? Хіба безпека громадян не є вагомою задачею?
Не варто казати, що це все через лінь. Боротись з цим явищем - те саме, що перекопувати саморобні стежки біля будинків. Це відбувається цілком природно, адже людина по своїй натурі прагне спрощувати. Завдяки цьому прагненню і з'явились автомобілі, бо людині набридло ходити пішки.
В сусідній Польщі мало пішоходів-порушників ПДР. А знаєте чому? Бо дорожня інфраструктура продумана до дрібниць, переходи знаходяться саме там, де потрібно людям. Бо поляки переймаються логістикою. Інженери, які це все розробляють не лише теоретизують, а й займаються практикою.
От з таких дрібниць і починаються серйозні справи
Відповісти