Молодіжна збірна України - срібний призер турніру Antalya Cup

У суботу, 30 січня, в Туреччині закінчився турнір молодіжних збірних "Antalya Cup". Переможцем даних змагань стала команда Азербайджану, яка за результатами 5 матчів набрала 12 очок.

Про це пише видання Gazeta.ua.

Стільки ж очок до своєї скарбнички поклала і наша збірна, та програла суперникам за особистими зустрічами (в першому турі з рахунком 1:2), тож українці стали срібними призерами турніру.

В останньому матчі "Antalya Cup" підопічні Олександра Головка зустрічалися з командою Албанії. Основні події гри прийшлись на другу половину гри – на 55-ій хвилині в рахунку повели албанці, які зуміли вдало розіграти свій штрафний удар.

Так, в ролі наздоганяючих українці були менше 20 хвилини – на 73-ій Данченко відновив рівновагу. Та і на цьому "синьо-жовті" не зупинились. На 82-ій Беседін влучним ударом вивів свою команду вперед – 2:1 – вольова перемога українців.