У Луцьку хочуть відмовитись від використання поліетиленових пакетів

У Луцьку хочуть відмовитись від використання поліетиленових пакетів
У Луцьку просять заборонити використання та продаж поліетиленових пакетів.

Прохання про це знаходимо на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

"Всі ми добре знаємо, що період розкладу поліетилену становить більше ніж 200-ті років, а під час згорання виділяє небезпечні токсичні речовини.

У багатьох розвинених країнах прийняті закони, які прямо забороняють використовувати поліетиленові пакети. Замість небезпечного поліетилену можна використовувати паперові або тканинні торбини, які є безпечні для людини і нашої матінки Землі!

Оберігаймо себе і оберігаймо навколишнє середовище, нам і нашим нащадкам ще тут жити", - пише автор петиції.

Зараз документ підписали 17 осіб з 300 потрібних.

До кінця збору підписів залишилось 14 днів.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Хотів би я побачити, як автор петиції буде нести продукти у паперовому пакетику під час зливи чи снігопаду...
Відповісти
Вся Європа давно носить в паперових і нічого з голоду не вмирають....
Відповісти
не пішки їх несуть і не на тролейбусі їдуть, а везуть на власному авто. Рано ще в Європу
Відповісти
чим швидше відмовимся від цих пакетів, нам і краще буде. Ще б черга добралась до пет-тари.
Відповісти
Пакети поліетиленові справжнє зло. Погоджуюся з автором петиції. Але, на жаль, це утопічно. Будуть купувати, бо дешевий масовий продукт. От якби на рівні всеукраїнському ввели націнку на поліетиленові мішечки, а сумки-авоськи усередині мали водовідштовхувальне покриття і було б дешевше, то усі б перейшли на цей вид сумок.
Якщо це зробити тільки на місцевому рівні, то спекуляція пакетами зросте. Привозитимуть дорожче з інших сусідніх областей. Це не вигідно!
Відповісти
Це питання не може розглядати міська рада, оскільки, в її повноваження чи компетенцію це не входить. Все передбачено в Законі України "Про відходи", в якому про це нен написано нічого. Так, що поки не будуть зміни в законодавстві міська рада не може нічого змінити. Ясно?
Відповісти
Підтримую! Для тих хто ще підтримує використання поліетиленових пакетів додаю наступне посилання http://ostrnum.com/posle-etih-30-foto-ne-vybrosish-i-paketik-na-ulitse-uzhasno-kak-my-sami-ne-znaya-ubivaem-zverej-foto/
Якщо у вас ще залишились сумніви, то я не впевнена у вашому моральному здоров'ї...
Відповісти
Це ж в розвинених країнах а ви Бабуїни з кошаками і мішками будете ходити
Відповісти
можно с авоськой ходить как деды
Відповісти
дивує іноді така обмеженість людей - в чому продукти носити і сміття викидати? Продукти - в тканевих сумках, сміття - в пакетах що розкладаються через 3 роки. Уявіть собі, для тих, що в танку - такі у нас є і я їх завжди тільки купую - треба іноді дивитися по сторонах, а не тільки на бухло в алкогольному відділі. Треба привчатися до порядку!
Відповісти
Звісно, для Матінки Землі значно краще рубати ліси під паперові пакети...
Відповісти
що ви несете????? якы паперові і тканинні у європі?
ними не користуюється більшість бо їхня ціна надто висока.
натомісь використовують звичайні поліетиленові пакети.
Друга сторона питання - технологія переробки і винотовлення передбачає розкладання ща 2 роки.
може потрібно глибше копнути і звернути увагу виробників цих пакетів які б краще удосконалювали виробництво і техніку.
Відповісти
Поки є попит на пакети є і пропозиція, запропонуйте дешевшу і кращу пропозицію і буде вам вирішення питання з пакетами.
Відповісти
Брати пакет у с.маркеті чи носити з собою авоську - це право кожного свідомого громадянина. Покажіть хто ви. Паперові пакети є в деяких супермаркетах.
Але у тому пакеті з супермаркету кожен продукт загорнутий ще в окремий пакет, а деякі продукти постачаються у поліетиленовій упаковці виробником. Як з цим бути?
Створити нормальні умови для бізнесу із переробки таких відходів набагато простіше і дієвіше. Але у нас в країні це ніхто не робить. І наші, і закордонні інвестори стоять на порозі, але двері закриті.
Однак, будь-яка ініціатива - це добре. Люди почали думати. Дивись, щось толкове придумаємо.
Відповісти