Притула у Луцьку: про Варнаву, журналістів і медовий місяць. ВІДЕО

Притула у Луцьку: про Варнаву, журналістів і медовий місяць. ВІДЕО
Йти на зустріч із Сергієм Притулою було відверто інтригуюче.

Якщо він комік, актор та ще й телеведучий, то розум має точно гострий, не кажучи вже про язик. На вигляд ніби простий хлопець. Але...глибина, інтелігентність, скромність і, звичайно, гумор. Повірте, він нікого не розчарує.

«Спешл фо» ВолиньPost на сцені – Сергій Притула! Зустрічайте!

- Ви не вперше на Волині і в Луцьку. Чи вже були десь, щось бачили? Що найбільше сподобалось, запам’яталось?

- А тут ми пообкатували родзинки, візитівки. Малого звозив на замок Любарта. Нас повідомили, що тут є і свій будинок з химерами. Поїхали, подивились. Насправді дуже захаращено. Якщо то все так трошки підчистити, то туристи туди підуть.



- Вже друзями тут на Волині обзавелися? Спілкуєтесь з кимось?

- Вчора у Володимирі-Волинському було приємно побачити хлопця Сашу, який вчився зі мною у Тернополі, ми вже 15 років не бачились.

Дивлюсь, сидить в першому ряду. Приємно згадати таке, коли хтось з тобою ділив якусь пачку «Мівіни».



- У Вас нещодавно був медовий місяць. Ну не так, щоб нещодавно, але ж був, у Грузії і Україні. Чого на Волинь не заїхали?

- Мене тепер таке у кожній області питають. Скоро зі мною пів-України говорити не буде. Насправді ж наш медовий місяць співпав з футбольними матчами у Грузії, Україні і Словаччині. Я великий фанат нашої збірної.



- На Вашу думку, Грузія і Україна емоційно і енергетично дуже подібні?

- Дуже схожі і любов'ю до застілля, і любимо співати. І вони, і ми показали, що з росіянами можна і треба воювати. Воюємо проти одного і того ж ворога. Два дуже подібні і дружні народи.



- На Ваших концертах Ви вживаєте часом нецензурну лексику. Так би мовити, на грані. Як ви її відчуваєте?

- Я навіть пам’ятаю, як в одній мініатюрі вживається слово «Су..а». Це вживається в той момент, коли чоловік питає у своєї дружини: "Де мій пес?" – "Здохла твоя сука!". Навіть великі літературні класики вживали такі слова.



- Якщо ввести в гугл Варнава-Притула, то перше, що ми побачимо, - "Притула сумує за Варнавою". Чи сумуєте Ви за Фреймут? І яка різниця між цими дівчатами?

В проекті «Хто зверху?» в мене дві посади - і ведучий, і креативний продюсер.

За час роботи в якості ведучої Катерина (Варнава) ще жодного разу не влаштовувала якихось скандалів і не йшла в гримерку ревіти.
Варнава бере гумором чистої води, не замішаному на особистих стосунках.



- Я знаю, що це не перше інтерв’ю і сьогодні, і вчора. Скажіть, будь ласка, як Ви оцінюєте роботу журналістів нашого краю?

- Коли інтерв’ю починається з фрази «Які у Вас плани на майбутнє?», хочеться одразу просто взяти і гарячими цвяхами вуха проколоти.

Я не хочу сказати, що всі виїхали в Київ. Але подекуди складається враження, що професія журналіста і талант журналіста – це речі несумісні, це речі мимо.

Повірте, успіх на концерті Притули і "Вар'ятів" був шалений.



А те, що залишилось за кадром, ми вам також покажемо. Стежте за стрічкою на ВолиньPost.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 24
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А це що чмо? Перший раз бачу, це типу ваше мачо?
Відповісти
задавайте йому питання, щоб "велике цабе" не напрягало. Мо сам собі ? я також рівень його шоу можу порівнти з кращими,тоді виходить йому не працювати?
Відповісти
оте чудо,шо журналістом зветься,якого милого мікрофоном розмахує???ніколи в руках не тримала??
Відповісти
У НЕЇ ГАРНА УЯВА
Відповісти
Бачу в наших хлопів трохи брак виховання ??? Та котру Ви " чудом " рахуете можливо і краще в руках тримає , але шкода що саме з Вами справу має , бо враження що лише анонімити , сміливість є )
Відповісти
журналістці: дівчинко, кріпись - в нас люблять покритикувати))))
Відповісти
для чого задавати бредові питання, типу:похваліть нас, як ми вам?
Відповісти
Для чого писати коментар? аби ви*бнутися яка я розумна???
Відповісти
немаю нічого проти журналістів волиньпосту , але сміюсь що вони працюють з таким керівником...це самі себе не поважають
Відповісти
1-заплетіть дівчину ---щоб вона не дьоргалас то носа чухає,то за вуха закладає потім відкладає...
2-видайте нормальний блокнот.. початок року а він у неї засований як десяток років..
3-манікюр панянки не обов'язково показувати ...
4-хай дійсно навчать журналістів тримати мікрофони в руках..а то матиляють ...
і кароче...
Відповісти
Перше. Досить заздрити волоссю дівчини. Якщо ти лисієш (не важливо жінка чи чоловік - ця біда може бути в кожного) або маєш рідесеньке волосся то це не означає, що воно у всіх таке.
Друге. Нашкреби собі грошей на блокнот і не заздри.
Третє. Зате на відміну від тебе в дівчини НОРМАЛЬНІ нігті. А не огризки.
Четверте. Яка різниця що вона робить з мікрофоном??? Тут головне наповнення і почуття гумору а не Аваківське "бе-бе-бе".
І взагалі - души в собі цю жабу. Заздрість то погане почуття
Відповісти
Ваша помилка в тому що ви не розумієте сумі про що йде дальше...дівчині зачіска заважає нормально працювати . їй мали зробити всі умови для даного інтерв'ю...а ви напевно дівчину знаєте і захищаєте..а якби були розумні а не тупі ..то розуміли би що до дівчини питань не має..а питання до людей які готують ефір....шкода що ви не.далеко глядні
Відповісти
Про що мова, ви смієтесь? Який ефір? :) Пост - це телебачення? :) Дівчина мріє бути ТБ-зіркою і не маючи інших шляхів пішла у Пост працювати, а роблять це все люди які і близько біля ТБ не були - весільні лабухи!
Відповісти
Вітаю , дівчино !!!! Стільки негатуву красою натягла )))). Заплести кажете , думаю навіть в комплекті і інвалідний візочок знадобився б ))) ??? прихильники Юлі не сплять ))). І манікюром не варто народ дратувати , ліпше з брудною головою та нігті на нервах гризла , тоді приємніше і спокійніше багатьом будо б спати ))))
Відповісти
Вибачте.але ви неадекватні.. Змішати якусь фігню яка не має відношення одне до одного...це маячня...і не пишіть під " Варнава" позорище
Відповісти
А до чого тут манікюр? Вона хто Катерина Осадча??? Марія Єфросиніна??? Алла Мазур? Чи навіть та сама Оля Фреймут??? Чи дизайнер модний??? Чи блогер??? А ні, о боже, мабуть, "модель" "модкного агенства М.З."=))))...
Правильно сказано. Підтримую автора,що перш ніж самому себе тут захищати, Вам необхідно це сприйняти та не відписуватися так дешево.
Чому відразу заздрість??? Що це за "логіка" така??? Чому заздрити і взагалі що таке поняття заздрість??? Працювати на не відомо кого і бути вдітій в одяг з порт сіті у кращому випадку???
Відповісти
Зроби краще, а не пи*ди в коментах.
Хоча це єдине що ти можеш зробити. Співчуваю тобі.
Відповісти
Тут мова про Притулу шо ви до дівчини вчепились шакали
Відповісти
та Притула воще красавчік
Відповісти
витрете коментар буду розмовляти з Володимиром Митрофановичем
Відповісти
Журналіст "затмила" Притулу, судячи із коментарів...
Відповісти
режисер затупив...неправильно вибрав кут подачі зйомки. всі мінуси журналістки на лице. потрібно було знімати тільки фейси . питання ніби нічо були і подача теж. остальне бачите з коментів.
Відповісти
Ну любить Катря у кадрі хизуватись де треба і не треба :))) Може не той ресурс вибрала? Треба було на Таблоїд йти :)
Відповісти