вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Майор поліції попався на великому хабарі

Майор поліції попався на великому хабарі
На Полтавщині затримано заступника начальника відділу управління захисту економіки ГУ Національної поліції України на хабарі у 30 тисяч доларів, а також його посередник.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

«Майор поліції вимагав 30 тисяч доларів від фермера за непритягнення його до кримінальної відповідальності за користування послугами «конвертаційного» центру», — розповіли в СБУ.

Вимагачі затримані у відповідно до ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України. Вони перебувають в ізоляторі тимчасового утримання. Зараз вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

За матеріалами Управління СБУ в Полтавській області відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 9
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Я навіть не здивований.
Садити треба таких.
Відповісти
Міняй не міняй схему, систему, закони-все марно. Причина в людях. Змінювати потрібно психологію. Всі хочуть, щоб навколо були чесні люди, але це для того щоб самому легше було красти. Психотип українця змінити неможливо.
Відповісти
А цього ніякими реформами не зміниш!!! Наш люд такий, так ріс і зараз на цьому виховується, так що одна печалька з такими людьми в такій країні! :(
Відповісти
Степане і Романе,я з Вами повністю згідний,але,якби в нас прийняли гітлерівсько-китайські закони,ситуація виправилась-би за місяць.Але таких законів ніхто не прийме,бо ВСЯ!,Верх.Рада корумпована.Тому боротьба з корупцією, це повний популізм влади,як законодавчої,так і виконавчої,до якої віадноситься і президент.
Відповісти
Бувають всякі, не спорю. Хто при кориті був той і остається що при білих що при червоних, як брав так і брати буде. Таких вже стріляти треба або руки по логті відрубувати, тоді інші одумаються. А що зі звичайними працівниками? Посадили рядових працівників на 2 тисячі гривень зарплати і хочуть щоб вони на них прожили в зарашніх реаліях.... А вдома жінка, діти, ще може кредит якийсь, з банку тризвонять... А тут приносять його річну зарплату за вирішення якогось питання... Жінка ще дома пиляє за гроші що мало заробляє, дітей треба в садочок чи школу зібрати, чи ще не дай Бог захворів... Питання: як він не візьме??? Його просто обставини заставляють. Країна сама підштовхує до хабарництва!!! Без нормальних умов оплати праці ви корупцію ніколи не поборите, ви це хоч розумієте...
Відповісти
Ну і що забрали і відпустили, ще ніхто не сів за 20 років.Через рік буде депутатом. і Головою обласної ради. Це ж країна ідіотів
Відповісти
Все можна змінити, якщо робити те, що робили сусідні на захід країни: люстрацію, наприклад.
Відповісти
Наївний! А хто буде люструвати? А люстрація люстраторів буде?
Відповісти
Ні яки закони не допоможуть. Самі жорстоки. В Кітає за хабарництво смертна кара. Той що? Все рівно беруть. У нас все ускладнюється в рази. Психологія полішука-хуторянина-"з грязі да в князі". Зверніть увагу-будь який чинуша, я не кажу вже про політика, не говорит, а сповіщає істини, він не вважає-він стверджує. Кожен щиро вважає себе мудрим. Всі хто попався на хабарях-дурні, а він ні. Він ніколи не попадеться. До цього додайти патологичну жадібність. Картинка маслом.
Відповісти