Битва 3G. Тест швидкості. ВІДЕО

Битва 3G. Тест швидкості. ВІДЕО
У 2015 році в Україні з'явився швидкісний мобільний інтернет, що працює за допомогою технології 3G, яка є застарілою для абонентів більшості країн світу, адже вже давно було винайдено четверте покоління технології мобільного зв'язку, що дозволяє передавати дані із швидкістю до 100 мегабіт за секунду.

Ми вирішили перевірити швидкісний мобільний інтернет від трьох найбільших операторів України: Київстар з якісним 3G до 42 Мбіт/с, Vodafone зі справжнім 3G до 42 Мбіт/с та Lifecell із 3G+ до 63 Мбіт/с.

Які результати ми отримали та чи є різниця в якості надання послуги 3G у Луцьку, дивіться у відеосюжеті Богдана Коваля.



Далі буде...

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Шановний, покриття Lifecell в Луцьку немає, як тільки зявиться, будем про щось говорити.
Для достовірності інформації відвідайте карту-покриття на оф сайт life.
Щвидкість також залежить від гаджету, а у Вас він не найкращий! Відеосюжет заслуговує на 2 з мінусом!
Відповісти
А по-вашому, це на швидкості 2G Life витягнув більше 5 мегабіт? Та й мета була показати співвідношення швидкостей.
Відповісти
Пишуть, що є 3G lifecell http://itc.ua/news/v-rovno-lutske-poyavilos-pokryitie-seti-3g-ot-lifecell/
Відповісти
На скільки мені відомо, лайф нет бере з вишок МТС
Відповісти
Шановні, перед тим як щось говорити, будь ласка перевірте інфомацію!
Покриття 3G від lifecell ВЖЕ з'явилося у Луцьку. Це сталося 1 лютого. На карті оператора ця інформація є і її ніхто не приховує. Послугами інтернету від МТС лайфселл ніколи не користувався!
Відповісти
На мою думку, жодного дійсно якісного моб.оператора,нажаль,вже в Україні нема... Київстар далеко не той, а за МТС взагалі не хочу казати нічого. Ніякий це не водафон-ЦЕ КАЦАПСЬКИЙ МТС під брендом викупленим суто,але гроші всі в рашку йдуть!!!
А за лайф ахмєтушки-турків не хочу казати нічого. Це без слів. Ахмєтов гуляє по Україні, як Парасюк блін... і ніхто йому нічого не каже...
Відповісти
Шановна, а ви мобілкою користуєтесь? То вікідайте скоріше, вам же всі оператори погані, то може щось своє впровадите?!:) Що за люді...
Відповісти
Люді щось бачили в житті, на відміну, від ВАС))))
Відповісти
Позорище,какие руководители такой и интернет
Відповісти
нехай краще ці двоє розкручують тему інтернету,і не приїзжають більше в ягодин - а то після їхнього візиту черги до сьогодні не розсмоктались.
Відповісти
Україна це відстала країна світу куда ви пнетеся? Подивіться у вікно де ви живете ТУНДРА
Відповісти
Тундра, то м'яко сказано - ГАБОН!!!
Відповісти
подивись на себе в зеркало, і не прирівнюй всіх до своєї низькості.
Відповісти
А чому ведучий як мантру повторював рекламні слогани Київстару (якісний, якісний)? ДжинсА?
Відповісти
Измеряли не правильно... на земле... хотя надо на уровне рук. Потом. только в одном месте, а надо в разных частях города, естественно центр самый загруженый.
Відповісти