Сесія Волиньради: годинники, гаджети та «Однокласники». ФОТО

Сесія Волиньради: годинники, гаджети та «Однокласники». ФОТО
Журналісти ВолиньPost на сесії обласної ради «ловили» депутатів під час роботи. Хтось із обранців громади сидів в «Однокласниках», хтось у таблицях вивчав керівників управлінь. А хтось переписувався з «двома товстунами» та колишнім депутатом Луцькради.



Охоронець Ігоря Палиці
Охоронець Ігоря Палиці




























У депутата просять відкрити церкву
У депутата просять відкрити церкву






Периписка під назвою  «два товстуни» та Плісецький»
Периписка під назвою «два товстуни» та Плісецький»

















Ірина Констанкевич вивчає бюджет на культуру
Ірина Констанкевич вивчає бюджет на культуру




























Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 25
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Капець. В однокласниках ? оце так люди чим цікавляться в костюми оділись а мізгами там і не пахне і зовсім не цікавляться життям людей.
Відповісти
Дармоїди !!!
Відповісти
Добре хочя не сплять
Відповісти
Ми ж їх вибирали то на що дивились !
Відповісти
Пірожик знову з бодуна, він взагалі припинить піячити ???
Відповісти
геніальний репортаж. А ще щось на сесії було?
Відповісти
Шось годинники не дуже.....
Відповісти
Вой,то вжє вєдно волиньпостові купєли модниї фатапарати,коториї далеко знимають.Але то не вирховная рада,тутика сінсациї не зробіте.
Відповісти
Ну а як ви думали... перший етап переатестації проходили керівники міліціції, тому коли і фотографували перший день такі яскраві фото вийшли! Кабанюри які працюють в органах не один десяток років, якщо цікава моя думка то я скажу , що на наступні дні приходили підлеглий склад, там дійсно були бідноваті і недоїджені міліціонери.
Відповісти
До гіляки
Відповісти
А то Зарембик в однокласниках тусується?
Відповісти
Ні,то якийсь інший депутат
Відповісти
Сидять в однокласних, а мають сидіти в фейсбуці! Поооозор!!!!11
Відповісти
Не соромно Вам? Згадайте свої обіцянки, ми ж вас обирали не для того, щоб ви в однокласниках сиділи, а справу робили. Згадайте, як ви пхалися до того корита, як свині голодні, що ви людям обіцяли. Видно, скоро прийде час, що вас не в сміттєвих баках кататимуть, а на стовпах вішатимуть.
Відповісти
Спасибо-что Вы есть)Что Вы живи)Что вы за нас переЖовываете,Вы наши Герои.В школах и саунах.Должны быть Ваши портреты.або погруддя,Вы наши Любимые мордочки.работайте.Пусть за Вас дети умирают,Ура.
Відповісти
Дорвавшись до "корита" кожен вирішує свої проблеми, а якщо проблем немає - то чого не попереписувати з однокласниками? Депутати всерівно нічого не вирішують, вони просто для "масовки" там сидять.
Відповісти
Перевірте краще тих з чарами, як їх фірми платять податки
Відповісти
Да интересные особи: эгорик, ромик, васек, серега. Группа економического риска.
Відповісти
Володя Дейна гарний і порядний чоловік...За нього не стидно у виборі. Знаю працювала з ним. Завжди підтримає і дасть хорошу пораду
Відповісти
Хряки які вгодовані. Пора на фронт.
Відповісти
Та і серед лікарів, викладачів, продавців, військових є багато товстунів. Діло не в надлишковій вазі людини, а в її надлишковому егоїзмі.
Відповісти
А Рома ще той хлопець
Відповісти
А чому їх ніхто не наказує? Вони ж на роботі і за це отримують зарплату.На інших роботах приймають якісь міри-штрафують або виносять догану,або взагалі звільняють. Можливо і тут потрібно щось робити?
Відповісти