Кохання на вулицях Луцька. ФОТО

Кохання на вулицях Луцька. ФОТО
В День всіх закоханих вулиці обласного центру заполонили червоні серця, квіти та закохані пари.

Журналісти ВолиньPost не встояли перед чарами Дня всіх закоханих та пропонують читачам через фото відчути ті ніжні почуття, які плинуть Луцьком.
































































Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Жодного вдалого кадру (
Відповісти
Не ображайтесь, але Ви зануда.
Відповісти
реально подивись нема кадру
Відповісти
Та нє, 2-3 точно є. Але в цілому погоджуюся.
Відповісти
Це фотограф справжнісінький зануда! Людей боїться чи що? Естетично навіть спини клацнути не міг! На місці тих людей, чиї спини і с...ки виставили на огляд нашого регіону без їхнього дозволу, я б у суд подала)
Відповісти
Бізнес на вулицях міста. Свої свята забули, католицькі святкують. Ось такі ми були в часи Т. Шевченка, такі ізалишились.
Відповісти
На превеликий жаль !
Відповісти
То навіть не католицьке свято. То свято комерсантів. Суть якого, купити втридорого віника чи якийсь сувенір і.т.п. І цим виразити свої почуття. Ніби для кохання потрібен спеціальнмй день.
Відповісти
От Вам все не так.А чим католики гірші православних??? Хто сказав,що наше правильне,а католицьке ні? Господь? чи москальстка церква???Як глянеш-то всі католики щасливіші та розумніші,ніж православні... Ті хоча б до церкви ходять та не грішать,а наші, оооо прокльон на прокльоні, зрада на зраді, смерть на смерті,крадіжка на крадіжці...Чим краще??? Що ще скажете? І до чого тут ТАРАС ГРИГОРОВИЧ???!!!
Відповісти
"чим католики гірші православних" - нічим. що одні нікчемі що інші.
Відповісти
Автору, якщо йому цікаво. 1) Спини не передають емоці
2) (виходить з першого) Не соромитись, стати перед людьми і сфотографувати, якщо треба - нагло. При потребі поясеити хто і чому фотографуєш (це не страшно).
3) Знімати не тльки на ширококутник, але й на телеоб*єктив. (Продовжувати не буду)
Над роботою ще працювати... Ах, і ну треба звикнути до гівнокоментарів.
Відповісти
Волиньпост,вакансія фотооператора-вільна? Стільки моментів і такий непрофесіоналізм. Можу навчити знімати достойно-ВАС ПОКИ ЩЕ читають-не падайте до жовторотиків.
Відповісти
піздно.
Відповісти
Шевченко осуджує, айайайайайай))досить жити минулим, в нашій країні все повернуте на минулому
Відповісти
Спини у всіх прекрасні...(((
Відповісти
Тож можна ж якось жеж нармально фоткати ж.
Відповісти
фото жах, жодного яскравого фото, сірість, не цікаво...фу
Відповісти
Потрібно змінити назву новини. Наприклад "Спини на вулицях Луцька. ФОТО" або " Закохані на вулицях Луцька, вид із-за спини")) і т.п..
Відповісти
"Журналісти ВолиньPost не встояли перед чарами Дня всіх закоханих та пропонують читачам через фото відчути ті ніжні почуття, які плинуть Луцьком"

Хтось вже після перегляду цього безперечно "вдалого фотозвіту" відчув через фото ніжні почуття? Відчувається тільки криворукість того хто знімав, більш ніяких емоцій.
Відповісти