Волинянка – чемпіонка України з бігу

Волинянка – чемпіонка  України з бігу
Анна Дорофєєва впевнено обійшла суперниць і здобула перемогу на дистанції 60 метрів.

Про це пише Місто вечірнє.

Про успіхи вихованців тренера Нововолинської ДЮСШ Віктора Короля стало відомо після чемпіонату України з легкої атлетики, який відбувся наприкінці січня у м. Запоріжжі. Участь у ньому взяли спортсмени із 25 областей.

За результатами змагань, Волинь набрала 405 очок і посіла п’яте загальнокомандне місце, поступившись Дніпропетровській, Харківській, Київській областям і спортсменам із столиці.

Зокрема, Марія Сацюк встановила рекорд рідної ДЮСШ, пробігши 60 м за 8.08 секунд, Артем Шевчук увійшов у фінал з бігу на 60 м, а Марко Бондарук стрибнув у висоту на 185 см, посівши достойне 8 місце.