Ігор Гузь з трибуни парламенту заступився за бійців 51 ОМБр. ВІДЕО

Ігор Гузь з трибуни парламенту заступився за бійців 51 ОМБр. ВІДЕО
Вперше з парламентської трибуни стали на захист військових 51 ОМБр. Народний депутат України від виборчого округу №19 під час пленарного засідання вперше заступився за бійців.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі "Фейсбук" написав адвокат 51 ОМБр Василь Нагорний.

"Ігор Гузь дякую! Вперше з парламентської трибуни заговорили про дійсно героїчну 51 ОМБр, про встановлення історичної справедливості та припинення переслідувань", - йдеться в дописі.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Гусю хероя...
Відповісти
Хоч одне питання правильне підняв Гузь. Підтримую.
Відповісти
самий звичайний популіз. далі самопіара не піде!
Відповісти
І 200 тисяч баксів в кишеню поклав за голос про відставку яценюка
Відповісти
сказав, а що далі? язиком тріпати всі вміють.... Про шахтарів "заступався"!, а зарплату ще не виплатили....
Відповісти
Питання підняте правильно.Однак гусь тільки говорити може, а реальної допомоги не буде і як завжди на фоні цих подій гусяка буде тільки піаритись!Гусь, оплати бійцям гарного адвоката!Хоч щось реально зроби, а не язиком тріпаєш!
Відповісти
Хоч він один порушив це питання у Києві. А хто ще це зробить? Я не є прихильником його, але кожен думаю про свою шкуру. А Гузь не боїться казати, що думає.
Відповісти
Він підняв питання і вирішить його.
Переконана на 100℅
Молодець, що хвилюється та піклується про хлопців! Так тримати!
Відповісти
молодець Ігоре, питання дійсно актуальне, необхідно захистити хлопців, з яких хочуть зробити цапів відбувайлів армійські чиновники і отримати за це зірочки на погонах та похвалу від керівництва...
всіх військових прокурорів на передову!!!
Відповісти
відчуває чмо що скоро вибори почав бали заробляти
Відповісти
А де Гузь був,коли голосували за выдставку Яценюка? Продався?То якы там наступны вибори,якщо йому начхати на власний народ?
Відповісти