Герої не вмирають: піша хода Луцьком. ФОТО

Герої не вмирають: піша хода Луцьком. ФОТО
В пам'ять про Героїв, які віддали своє життя за Україну, лучани вшанували їх пішою ходою від Театрального майдану і до могили Героя Небесної сотні.

На місці, де похований Василь Мойсей, священнослужителі відслужили панахиду.

Жоден із чиновників не взяв слова.

Батько Василя Мойсея згадав, як востаннє говорив із сином: "Два роки тому я востаннє поспілкувався зі своїм сином Василем. Він говорив: тато в мене все добре. А я чую - гранати рвуться. Він каже: тату, я вам через пару хвилин передзвоню, бо ми тримаємо оборону і треба бігти. То його останні слова, - розповідає батько Героя, Михайло Мойсей. - Пройшло два роки. Що змінилося? Пам'ятники є. Пам'ятаємо їх. Но нікого не наказали. Бог все бачить і Бог їх накаже, як вже наша влада не може нічого зробити."

Владика Михаїл зазначив, що в країні доти не закінчиться війна, поки люди не почнуть змінюватися.





























Батько Василя Мойсея - Михайло Мойсей
Батько Василя Мойсея - Михайло Мойсей












Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Як оці клоуни з квітами та "при краватках" дивилися в очі батькові Героя!!!
Відповісти
оооо даааа, а вони то тут при чому? тим більше Романюк ...
якщо не розумієш елементарно політичної культури, якихось знань - то не пиши фігню ...
Відповісти
Сумно було.Дзвін з собору супроводжувався гуркотінням
перфаратора. Невже на період проведення церемонії не можна було б зупинити ремонтні роботи в соборі.
Відповісти
Ви не про ремонтні роботи собору думайте,а про те чи хоч на долю якусь ми змінились в позитивну сторону?!Задумайтесь над цим...Чи помінялись ми після такого горя і що ми зробили нині,щоб віддячити даним хлопцям...
Відповісти
"витратного матеріалу", адже були живі люди...
Відповісти
В кращих традиціях "совдепії".
Відповісти
Чому не запровадити Смолоскипну ходу? Бодай в голові колони і Хрести.
Вогонь - сакральний символ пам`яти.
Хрести перетворять ходу з банальної попівсько-жлобської в Символічну.
Відповісти
Як видно з фото, основну масовку нагнали з числа ліцеїстів та їхніх вчителів!! А те, що морди у всіх можновладців такі похмурі - так це зрозуміло і захід (хоч і театралізовано-показушний), але все ж типу жалобний, і думи важкі не полишають - а на хріна ми всі на цю довбану революцію повелись (і Криму немає, і боргів - навіть онуки не розплатяться, і війна на Донбасі, і трупів - тисячі). Може, таки хоч до декого хоч щось дійде?
Відповісти
дивують такі кумедні люди, як ви.
до чого революція і крим, донбас, війна, борги?
навіть дитина розуміє, що пряме втручання росії, а не революція стали цими чинниками.
хіба українці анексували крим, привели зелених чоловічків, захопили слов*янськ і частину донбасу, розв*язали війну і повбивали українських солдат?
якби росія не втручалася - все би пройшло мирно, відбулись би вибори, змінилася влада, закони, люди жили би у мирі звичайним життям.
але наше мирне життя не влаштовує путіна, тому він фінансує війну, бандитів, сепаратистів, відправляе "гумконвої" і російські війська воювати проти українців.
прозрійте.
Відповісти
Нехай Господь тобі допомагає,дитино!Або ще в псих лікарню зайди на перевірку.Нехай там допоможуть ще.Бо здорового глузду та адеквату у Вас в голові нема...
Відповісти
Співчуття близьким та нам всім свідомим.Слава Україні!
Як згадаєш і як освідомлюєш ридати хочеться...
П.С.Хто ту Вусенко пропхнув так?Я тілтки через неї за Самопоміч не голосую.Я уявляю як в ВНУ всі щасливі,що спекались цього чула.Вона така недалека,а таке з себе "корчить",що бракує слів і найголовніше злопам'ятна.
Відповісти
Ну який той Мойсей герой? Що доброго зробив він та такі як він для України!? Платили йому свободівці от і бігав по майдану. Поки свої ж і не підстрелили. Це не герой,а горе України
Відповісти
Вшанування пам"яті особливо видно вечером по барах і ресторанах.По при об"явленні мером трауру,музика і танці на повну катушку.Наплювати на наказ мера і Небесну сотню.
Відповісти