Віче на Театральному майдані: резолюція. ФОТО. ОНОВЛЕНО

Віче на Театральному майдані: резолюція. ФОТО. ОНОВЛЕНО
Сьогодні, 21 лютого, лучан скликали на Театральний майдан, аби обговорити нинішню ситуацію в країні та шляхи її вирішення.

Активіст Роман Перванчук заявив. що невдовзі будуть дострокові парламентські вибори.

Проте звучали і заспокійливі меседжі.

"Нам потрібно починати з себе. Не викидати недопалок будь-де, не смітити, допомагати тим, у кого проблеми. Навіть елементарно: коли в людини пробило колесо, допомогти йому", - закликав лучан Іван Мирка, директор департаменту інфраструктури і туризму Волинської ОДА.

Активіст Богдан Климчук заявив, що система не зміниться через заклики: "Якщо кричати "Порошенка геть, Яценюка геть!" та розуміємо ми це, знаємо це. Ми повинні самі змінюватися. Не просто стояти тут і кричати "Банду геть", в Фейсбуці лайки поставити, давайте кроки якісь робити, змінюватися, щоб там щось змінювалося. Нас більше, ніж їх, ми хочемо змін. Не будьте байдужими. Ви хочете знову крові через байдужість кожного з нас?"

Активісти кажуть: зараз почали діяти реформи. Після переатестації поліціянтів на черзі - переатестація суддів.

"Щоб не робили громадські активісти з цією поліційною системою, кожен негідник може піти за цей пам'ятник, де знаходиться адміністративний суд, і відмолиться. Бо там сидить дружина Ковтуненка, судді, який два роки назад судив активістів. В прокуратурі є люди, які на це все будуть очі закривати. А чому? Бо немає над ними тиску громади", - переконує Богдан Климчук.

"Влада грабує людей, набиває свої кишені. Ми зможемо перемогти, нам потрібно боротися. Разом ми зможемо перемогти цю владу", - закликали активісти.

В кінці віча його організатор Володимир Бут-Гусаїм зачитав резолюцію, в якій вимагали відставки уряду Яценюка та генерального прокурора Шокіна, припинення переслідування сотдат 51 ОМБ.






















Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: віче, Луцьк
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 32
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ну як завжди - одні нероби! І це ж вони і парочка з ними у таке країну перетворили і ще їм нейметься? А Мирка краще б дороги ремонтував - синок хабарника! Посаду отримав собі завдяки Майдану, а тепер ходить сміється.
Відповісти
Да, це точно! З них треба питати за УСЕ! А щодо їхньої резолюції... - хіба що дупу нею підтерти! Іуди!
Відповісти
Климчуку мало людей дали-скоро добавимо,дармоїд і піарщик
Відповісти
У того дауна горохівського -климчука,така либа придурошна, що плюнути в римо хочеться
Відповісти
горохівські кажуть шо він не має жінки бо з хлопчиками водиться, хто знає чибрешуть чи ні?
Відповісти
А кажуть,що Ви дійсно психічно хворий, при чому в Луцьку, це так?
Відповісти
Зробіть щомісяця вибори за людські гроші, не тих хто кричить на майданах, плюс війна і далі плачтесь що погано живете
Відповісти
зійшлися потренділи і розішлись, а олігархічі-чиновники подивились і ПОРЖАЛИ !
Відповісти
Перванчук а не ти того яценюка кричав до влади півтора роки тому ???
Відповісти
Перванчук ж малорозвинений!!!!
мін забуває хто друг а хто ні!!
в нього манічка аби мікрофон до рота )))
те що модно те і кричить
Відповісти
Навіщо володю Будгаріона знов вплутуєте???

Захар його завжди в гамно кидає а потім дивиться чи пахне, потім сам туди йде
Відповісти
От нероби зібрались! Та коли ж ви самі візьмитеся за реальні справи? У що ми перетворились - слухаємо популізм від цього сміття і в усіх бідах Путіна звинувачуємо. Але забуваємо, що якраз ці активісти привели справжню злочинну владу!!!
Відповісти
Не треба ля ля ля те саме бидло сидить на тих же схемах Януковича.
Від президента до сільради. А олігархи це взагалі вершина незалежності - скотиняняки!!!! На вила їх!!!
Відповісти
Задовбали! Самі не працюють та іншим не дають. Клоуни!
Відповісти
Де пащенко?
Відповісти
Де красна курточка?
Відповісти
А Бут-Гусаїм віддав уже тих пару сот тисяч гривень, які привласнив під час подій на майдані ?
Відповісти
Да в адмін суді сидить дружина Ковтуненка !я знаю точно цю парочку "твікс"!
Відповісти
В Климчука либа на шибину полішуцьку схожа...
Відповісти
А помітили, як він за спинами людей ховається та з під лоба дивиться і запопадливо посміхається? На всіх фото позаду стоїть, очі під шапку ховає, а на сцену вийшов - то шапку зняв, дивні трансфрмації.
Відповісти
Серйозне віче.Прочитав резолюцію.Нема що обговорювати да я так зрозумів нема з ким обговорювати.
Відповісти
пизд.....те на роботу!!!
вистачить політикою гроші заробляти!!
Володя Рома - може вже грощі з скриньок закінчились!!!
тфуууу !! бридко дивитися на дешевий театр!
де буратіно- Захар Ткачук???
ні дня ніде не працювали!!! де гроші берете???
Відповісти
ДУРдомик.
Відповісти
Володя, ти коли уже явишся з заявою про вихід з Молодих регіонів, ато організації уже такої нема, а Бут-Гусаїм там ще числиться...
Відповісти
Дивуюсь з лучан що прийшли на віче... Якісь клоуни які нічого не досягли у своєму житті повиходили на сцену.. розказують банальні речі про окурки або вибори, але поняття зеленого не мають про те як працює державна система...
А ті що прийшли стоять як стадо і не зрозуміло що чекають.... Краще б книжку дома прочитали б якусь чи підїзд прибрали
Відповісти
Да ви подивіться які там "Лучани" і якого розливу - цирк! :)))
Відповісти
А ти яке поняття маєш як працює держ система? Що ніжки трусяться звідти вилізти?!
Відповісти
цей цирк вони роблять щоб попасти під виглядом активістів у атестаційні комісії та збирати по 1000 дол за лояльне відношення.
Відповісти
клоуни
Відповісти
мене просто дивує,як деякі люди пройшли...,ті,які наприклад брали хабарі та гроші за елементарні довідки,що видає МВС...
Відповісти
1000 дол на дорозі не валяються ;)
Відповісти