Порошенко: 3-й Майдан - це російська пропаганда

Порошенко: 3-й Майдан - це російська пропаганда
Президент Петро Порошенко вважає, що заклики до третього Майдану інспіровані російською пропагандою.

Про це він сказав сьогодні, 22 лютого, у Вінниці після церемонії складання присяги працівниками патрульної поліції міста, повідомив у Twitter прес-секретар президента Святослав Цеголко, - інформує unian.ua.

«Лозунги про третій Майдан підготувала російська пропаганда. Але у них нічого не вийшло - Порошенко у Вінниці», - написав він.

Нагадаємо, сьогодні на Майдан Незалежності співробітники комунальних служб розібрали майже всі намети, що були встановлені напередодні.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Малэнька пэрэмога! Сегодня кто то выпьет стаканяку теплой самогоняры з цэбулэю во имя нации. Мало нам переименования улиц и станций метро ? Название как у новостей на музыкальном канале для подростков((
Відповісти
ніяких мендаунів! Вистачить вашого...
Відповісти
садити будуть і всі їсти
Відповісти
Ну звісно ж Петю, у всьому винні кляті москал, але ніяк не те, що ви довели людей до "ручки", на що не спромігся сам великий і ужасний Якунович.
Відповісти
Винна влада теперішня яка людей доводить до зубожіння. Хай вони попробують як це жити за 1500 грн а роботи де платять щоб жити в нашій країні не можна знайти. То хто ж винен
Відповісти
Перший і другий то тоже москалі!
Відповісти
іздіваються з того народу ,як можуть. Невже думають,що люди такі дурні?ГА? І при чому тут москалі? Скільки можна пудрити голову? Просто нема слів.
Відповісти
і хочеться заїхати в ту пику.А яку суму ти профінансував на перший майдан?
Відповісти
вони кофильок откривали
Відповісти
на цей раз не буде бо зараз не проплачують
Відповісти
Без визовый режим кому он нужен когда народ к земле прибили,что он сделал для тех кто не собирался в Европу задавил налогами и тарифами,за села я в обще молчу хотя их нужно было подымать в первую очередь.
Заводы останавливаются метал станки режут на метало лом , ничего не изменилось стало только хуже.
Зато Порошеко выкупает земли и предприятия КПК крохмало-паточный завод.
Мое мнение 3-му майдану быть, пора что то менять и на востоке Украины давно можно было по решать вопросы между президентами,проще сваливать вину на Россию а она на Украину а в это время гибнут наши ребята.
Может уже пора показать власти то что она должна работать для народа а не народ на нее.
Відповісти