В Луцьку напали на ще одного активіста

В Луцьку напали на ще одного активіста
На зупинці біля Луцької автошколи товариства сприяння обороні України (проспект Перемоги, 1) сьогодні, близько 16-ї години, напали на активіста Самооборони майдану Сергія Рижкова.

Про це в соцмережі Фейсбук на своїй сторінці повідомив активіст Богдан Климчук.



Активіст закликає всіх небайдужих прийти туди.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 38
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
вже біжу

Відповісти
Клоуни.... Нападники будудь обов"язково чекати щоб народ позбігався.... :)
Відповісти
"На зупинці біля ДУСАФа сьогодні" - біля ДУСАФа, блин это где?))))))) редакция, вы в своем уме?
Відповісти
Я втратив мову від "ДУСАФА". І ці люди атестують міліцію )
Відповісти
Машина не заводиться
Відповісти
редактори, це ви http://tsou.org.ua/ ДУСАФом називаете?
Відповісти
Цікаво, хто може напасти на такого бугая з шиєєю як паровозна труба (не чорна від кіпоті, а товста)? Може досить піарити себе так дешево, на халяву? Нудить вже від цих рижкових і клімчуків!
Відповісти
ЙОЛОПИ ЯКИЙ ДУСАФ ? ПОЛІШУК КУПИ КАРТУ І СЛОВНИК
Відповісти
Ти не вовк.... і ті хто тут з тобою просто пацюки. Якщо на людину, яка щось робить і досі для того щоб загиблі долі людей на Майдані не були марними, щоб гідра коварної корупції була знищена, потрапляє під удари боксерів-тітушок.. А ти тут пшикаєш в кулак і тішишся що хтось не так написав, що в когось шия більша твоєї.. Хто ти тоді по суті? Або падло, або безмозгла волинська вата.
Відповісти
ТО ЦЕ НА ЦЬОГО КАБАНА НАПАЛИ? на ньому цемент і вугілля возити можна. Нада спасать.
Відповісти
всі в горотдєл !!!!!!!!!! його вже там совають
Відповісти
З вікон чудово видно зупинку. Дві години точно нікуди не відходила. Щось не помітила підступних нападників.
Відповісти
ска клоуни ))
Відповісти
коли того обморока Климчука хтось десь подіне, адже в нас на Волині і ставки глибокі й болота теж хороші!!!!!!!!!!
Відповісти
Яка там ситуація?Потрібна допомога?Вдома маю бінт,йод,можу за хвилин 20 прискакати.
Відповісти
Блін,от читаю і дивуюсь ти хто пише тут це все. Ви здорові???Ви адрес не переплутали??? Може, Вам, в Ліпіни?! А?!
Людину побито,серед білого дня! А Ви тут строчите невідь що. Чесно, а якщо Вас так?!
Відповісти
Це мабуть скоро в Ліпіни доставлять вельмиповажну самооборону!!!
Відповісти
Це елементарна провокація збоку цієї морди та чорний піар. Світиться в змі ніби він така важлива персона. Люди не ведіться на ці проплачені новини
Відповісти
Я також так думаю.
Відповісти
скоро вибори
Відповісти
Народ кличе на виставу. Цирк на дротi.
Відповісти
а хто то такі оті активісти?
Відповісти
Самооборонівці Луцька вже два роки не тільки ночами ганяють п*яних мажорів і алкоторговців, проводять "виховні роботи" з різними недоумкуватими нічними дебоширами. Вони не зручні для влади і олігархів, бо хочуть змін. І вони ці зміни роблять.
Відповісти
Однозначно можу стверджувати, що всі хто пише всіляку х-ню про Рижкова і активістів - проплачений бот, або лежень і корупціонер по життю, який навіть в принципі незданий усвідомити що є люди які керуються не тільки бажаннями: жрать/спать/ржать, а ще щось намагаються зробити для суспільства.
Відповісти
Хлопцi добре комусь на хвоста наступили
Відповісти
Хлопці до кормушки хочуть пролізти і не соромляться використовувати будь-які методи, навіть таку відверту брехню і цирк
Відповісти
Чуєш розумнику! Чурикова теж для піару позавчора попіарили коли МРЕВ вирішили пролюструвати? Сидите по норах і пищите тут.
Відповісти
ваша черга іннспектор дпс
Відповісти
Теперішні волинські активісти ще гірші ніж всі прокурори разом взяті. Це ж треба вже так відверто брехати
Відповісти
Ганьба.Тим ,хто стирає коменти .Волиньпост.Паша...Ти знаєш я слово народу.
Відповісти
добре зробили
Відповісти
цей клоун бориться за справедливість та прозорість :))) ????????? а за які шиши так морду наїв чи може від голоду так опух?????????
Відповісти
Наша славна Самооборона займається рекетом в стилі 90))є факти
Відповісти
Чому ніхто не говорить, що член атестаційної комісії посеред білого дея може влаштовувати бійку, а нанаступний день атестувати поліцію!!!!
Відповісти
Який мужик не отримував по писку.щось не так , раз .., або навпаки надто так...
Відповісти
Це Рижкова з 23 лютого "привітали" :) Ура тавагищи!!!
Відповісти
Ну да бо скоро небуде кому навіть з якимсь святом привітати то хоть так про себе буде нагадувати , а цікаво це перед кожним таким святом на нього будуть нападати?
Відповісти