Лучани хочуть назвати вулицю на честь Бориса Клімчука

Лучани хочуть назвати вулицю на честь Бориса Клімчука
Одну з вулиць Луцька хочуть назвати іменем Бориса Клімчука.

Таку петицію зареєстрували на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

"Назвати одну із вулиць м.Луцька на честь видатного державного, політичного і громадського діяча міста Луцька, Волині і всієї України за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток волинського краю", - пропонують у петиції.

Такий документ зареєстрували у понеділок, 22-го лютого.

До кінця збору підписів залишилось 13 днів.

Зараз петиція зібрала 8 підписів з 300 потрібних.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 37
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
лишні гроші появились????
Відповісти
за петицію про прокладення тролейбусної лінії у с.Липини
Відповісти
То на коліна ставили, то вже вулицю
Відповісти
Пройде ще пару років цієї влади і створять петицію щоб назвати вулицю іменем Азарова чи Януковича))))
Відповісти
А що ти у свому житті наскакав? Є чим похвалитись, гордитись? :)))
Відповісти
Вже скоро відкриються деякі подробиці розслідувань за певними кримінальними провадженнями і лучанам доведеться скасовувати своє рішення про вулицю Клімчука. Стара гвардія, уособленням якої
є Клімчук вже не знає як продовжити своє життя і пам'ять про себе. По деяким з них так само будуть не втішні для них висновки.
Відповісти
а нова "кАманда" - всі прям святі?
Відповісти
Я-за!!!!!!!Таких людей мало дуже було у Волинській оласті. Був хорошою приємною людиною до усіх. Старався всіх зрозуміти. А політика це грязна справа. І не треба його порівнювати з Януковичем -утікачем.Чи Клименком з податкової чи Азаровим.
Відповісти
Банда Януковіча грабувала Волинь під наглядом Клімчука.
Відповісти
А банда Порошенка-Яценюка тебе бачу зовсім не турбує?! Тих вже два роки немає, а тобі "гарно" жити...:)
Відповісти
Тільки не переіменовувати вже існуючі, а дати назву новій. він любив будувати

Відповісти
і з цього мати
Відповісти
А Гаразджа вже увійшла? Хай біля ЦУМа людей закопують
Відповісти
Маршрут до кладовища біля с. Гаразджа, а не до самого села, прокладений саме для зручності лучан, які хочуть вшанувати своїх рідних.
Відповісти
Я вважаю, що ця особистість не достойна того, щоб на честь її імені було названо вулицю міста! Одного разу в житті, мав безпосередній контакт з цією людиною... висновок такий: людина, не вважала за потрібне здороватись з простими людьми; вітаючи з днем народження одного з присутніх на тому заході, він також сказав вітання, в контексті якого ще раз наголошувалось, на його місці у суспільстві, і на місці решти людей. Думка, звичайно, суб"єктивна, але пишу те що бачив власними очима, а не по телевізору
Відповісти
Клімчук не стоїть в ряду з Тарасом Шевченком, Лесею Українкою, Грушевським, Франком, Шопеном, Винниченком...
Відповісти
Кімчук не від сифілісу помер як Шевченко...
Відповісти
А я можу сказати якраз все навпаки,хоча зустрічався з ним 3 рази за все своє життя...
Відповісти
Об хаяти один одного - це по нашому, по волинськи.
Відповісти
Тому так і живуть і далі будуть так жити, бо таке суспільство не заслуговує на краще життя! Скакати лише можуть...
Відповісти
Не всяка критика є охаюванням і не всяке охаювання є критикою. Очевидним є те, що в Луцьку немає встановленого порядку найменування вулиць. Все робиться поспіхом. Ім'я Клімчука може бути увічнене в назві вулиці лише при повному переконанні його заслуг. Але вже те, що за часів Клімчука Волинь по всім показникам пасла задніх серед інших областей, що її господарство досягло критичної межі, що безперешкодно процвітала контрабанда, що за рівнем злочинності Волинь догнала південний схід України, що Волинь вирвалась на перші місця по наркоманії, СНІДу, туберкульозу, що з посад повиганяли толкових керівників, які не гнулись перед Борисом, що його рідне полісся перетворилось на зону людського відчаю - список можна продовжувати, то краще про нього не говорити зовсім, як не обговорюють мертвих. Клімук не був героєм, він мав розум, але витратив його на своїх президентів-господарів, а не на свій народ.
Відповісти
Ти з якої планети впало на Волинь, що таке верзеш?!
Відповісти
Почитайте коментарі - це ї є охаювання, коли люди забувають елементарне правило - про мертвих або добре, або ніяк. Хтось хоче вулицю імені і пише для цього петицію, щось робить, якщо інших не хоче - теж може написати тпро те, чому він проти, але ж без приплітання примітивних чуток і домислів..
І щоб уникнути домислів: я не голосуватиму за петицію, така моя думка. Але я проти того, що кожне одоробло лізе на сайт і пише усяку несінітницю.
Відповісти
Геть подуріли з тими петиціями... Потрібно створити петицію про те, щоб закрили сайт з петиціями.
Відповісти
Клас, супер
Відповісти
А що він зробив для Луцька? Чим заслужив таку честь?
Відповісти
На табличках зачинених ним лікувальних закладів можна зазначити, що це було зроблено згідно його розпорядження.. А яку табличку прибити до шматка землі за "Іскрою" - запитайте екс-прокурора Троца...
Відповісти
Клава - вона і в Африці "Клава" :)))
Відповісти
А я за те щоб в Луцьку була вул ця Сталіна! Сталін возєднав Україну і вніс вагомий внесок в будівництво і процвітання Радянської України! З днем Радянської Ар ії, дорогі Волиняни!
Відповісти
немаю нічого проти думаю людина це заслужила але у більшості країн Європи існує гарна практика прописана у законодавстві згідно якої поставити памятник назвати вулицю площу сквер парк чи по іншому увіковічнити людину чи подію можна не раніше ніж через десять років з дня смерті цієї людини чи завершення події Я думаю це дуже правильно бо за цей час відсіються емоції і можна адекватно оцінити цінність для суспільства внеску від діяльності людини чи події І це стосується не тільки Клімчука а й революцій небесної сотні та всьго іншого що так поспіхом хочуть возвести в категорію сакральних для народу
Відповісти
Такого губернатора як Борис Петрович ніколи не буде він садочкі.лікарні.старався відкрити а зараз хочуть все позакривати
Відповісти
Згоден, Бориса Петровича треба увіковічнити. Славний був чоловік...
Відповісти
Недостатньо довго він в землі пролежав щоб його іменем вулиці називали. Люди ще памятають його "доброту"
Відповісти
Хороший чоловік був.Простий і хпзяйновитий.Для Волині він дуже багато зробив,як ніхто інший перед ним,а особливо теперішній.
Відповісти
Спитайте людей -хто хоче жити на такій вулиці.Я-ні.
Відповісти