«Членів «Правого сектору» будуть знати як еталон суспільства», - командир 3-ої сотні ДУК ПС. ФОТО

«Членів «Правого сектору» будуть знати як еталон суспільства», - командир 3-ої сотні ДУК ПС. ФОТО
Правий сектор розробляє ідеологічну навчальну програму для членів своєї організації.

Про це розповів Володимир Москаль (керівник політичного напрямку Правого сектору у Львівській області, мер м. Сколе) під час прес-конференції на тему "Україна починається з тебе", яка відбулась сьогодні, 23 лютого.

"Ми самі вкладаємо кошти в розробку цієї навчальної програми", - запевнив він.

Тепер Правий сектор, за словами Володимира Москаля, буде якісно іншою політичною силою.

"Чітко будуть структуризовані обласні, районні осередки, чітко будуть оформлені офіційні документи, і ми будемо звертатися, як за часів ОУН, до народу України через політичні доручення. І хто буде мати розуміння, бажання і бачити нашу ефективність і дієвість, той матиме бажання допомогти", - заявив Володимир Москаль.

"Приблизно коли я прийшов платити за квартиру, побачив, що є такий рух як Правий сектор, хіба мені буде шкода перерахувати 5 грн їм?" - додав Віталій Ковальчук.

друг Устим (Віталій Ковальчук, командир3-ї резервної сотні ДУК ПС)
друг Устим (Віталій Ковальчук, командир3-ї резервної сотні ДУК ПС)

Володимир Москаль (керівник політичного напрямку Правого сектору у Львівській області, мер м. Сколе)
Володимир Москаль (керівник політичного напрямку Правого сектору у Львівській області, мер м. Сколе)











Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 33
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ну й харi.... Тьху.
Відповісти
На свою харю дивився?)
Відповісти
знаю з дитинства. Гаплик всьому...
Відповісти
Третя фотографія два зека от тобі й правий сектор, немає на них Лукашенка або Сталіна, одним днем пропали б.
Відповісти
Дійсно а там хіба хто, невдахи по життю, побачили що формується банд формування чому не по чудити бабла зірвати трохи пожити.
Відповісти
Та що ви? Цю організацію будуть знати як ганьбу суспільства
Відповісти
Флешмоб : глянь на обличчя-постав діагноз-зроби висновки! у мене щось довіри не викликають...
Відповісти
прийдуть недай бог
сюда сепари кацапські дзвони яцюплюку він врятуе вас своим грімом нема в вас совісті ніграма писакі вийдіть хоть на свіже повітря або поставте компи на балконі
Відповісти
бородаті -чубаті 3,14араси
Відповісти
Віталь. Так тебе ж вигнали з Правого сектору і з ДУКУ. Що ти чудиш.шо тобі сторожем Колісника погано працювати?
Відповісти
О, Лімаль чудить)))
Відповісти
він стараеться щоб шось зробити вцій країні а ти і того неробиш а тількі пишиш діваний боец
Відповісти
я лякаюся цих інтелектуалів
Відповісти
лучаночка ти їх не лякайся анабери смілості і поспілкуйся якщо ми всіх будемо боятись лякатись то за що загинула небесна сотня
Відповісти
Першими втікали з Дебальцівського котла командири ПС.За ними доблесні націоналісти...Не брешіть народу про свої подвиги.Гріш вам ціна непотреби...
Відповісти
ти був там я сомніваюсь недай бог якби ти там був тиб цього не писавби
Відповісти
За Сашка Білого Обіцяли порвати пуп Авакову...До цих пір не можете в тяму прийти...Боягузи..Без вас і ваших подвигів все зроблять люди...Не піартесь тільки.
Відповісти
Тим, хто судять людей по фотографіях-змилуйтеся і йдіть на себе у дзеркало подивитися. Тим, хто судить що невдахи запитати себе-а чого добилися саме ви? Тим, хто каже що перші тікали-а ви давно з опери чи Версаль вийшли? Не судіть і не судимість будете...
Відповісти
Зовнішність можливо і обманлива, а от справи ПС говорять самі за себе!!! Вони тільки з старими бабами під цекрвами вміють ВОЮВАТИ!!! Отакі їхні харі відгодовані на мирній території.Гнати
їх усіх на схід раз такі герої. А закони повинні знати і ВИКОНУВАТИ УСІ без винятку!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Кажете зекі та невдахі!
Це реальні люди,патріти і войни які щьось хочють змінити для себе і суспільства,доки дехто сидить в теплих кріслах (ВАТНИКІ) або з автоматом фотографуєця а потім розказує друзям який він легендарний боєць і обливає лайном тих хлопців які щось роблять для націй та нащядків.Це не гідні вчинкі.
Відповісти
Ви знаєте, якось простому народу краще жилося поки вони це "ЩОСЬ" не робили...
Відповісти
Серед цих людей є справжні патріоти, (я всіх незнаю), але за тих що знаю. можу на всі 100% запевнити, що це УКРАЇНЦІ, які хочуть кращого життя для себе, для своїх дітей та внуків і для всієї України. Вони не бояться сказати свою думку, вони небайдужі до долі України, тому що ще хтось з великих людей сказав: "Бійтесь байдужих людей, бо вони не зраджують і не вбивають, але за їхньої мовчазної згоди відбувається і те і інше"
Відповісти
Кого ти там знаєш, які патріоти, ледарі безробітні, яких жаба давить, що на роботу не можуть влаштуватись. То і лягають під кукловодів як і майже вся більшість людей. Але на віддміну від інших ще і піаряться
Відповісти
Гарні відгуки від диванних кнопкодавів, сиджу і згадую, це саме вас було видно на Майдані, в АТО та саме ви творите країну сидячи на дивані, важливі постаті історії))) тьфу, гірше сепарів, ті очевидний ворог, а ви внутрішній зрадник народу, різницю відчуваєте???
Відповісти
Відчуваю. я так розумію ви не з окопу пишете. А на майдані так це ви кричали хто не скаче той москаль. На більше на жаль ні я ні ви не спромоглися. Тому я займаюся своєю справою про яку не маю бажання язиком плескати. А ви піаритись бо люди забувають з часом ви лівий чи правий чи кривий сектор. Саме втому і різниця
Відповісти
Люди, хватить писати, давайте краще згуртуємось і зробимо заради наших побратимів, які загинули на Сході, за Небесну сотню.
Відповісти
Люди, хватить писати, давайте краще згуртуємось і зробимо заради наших побратимів, які загинули на Сході, за Небесну сотню.
Відповісти
Краще б там нікого не було видно. Розвели вас ляльководи, як сліпих кошенят! Вашими руками, вашою кров'ю прийшли до влади і розвалили країну. І зараз валять, тупо ділять між росією і європою, бо це так легко, адже цьому народу, аби на майданах поскакати, а УКРАЇНА насправді непотрібна ні владі, ні людям які тут живуть.
Відповісти
Ці харі точно Україну не врятують.
Відповісти
Як може захищати Україну організація три чверті якої не просихає від пиятики і жоден не виконує законів!!!!
Відповісти
Ну з лозунгами зрозуміло. Не ображайтесь вояки(глибоко поважаю справжніх вояків) але зараз ваші заклики взяти вила і на амбразуру не допоможуть. Будем молитись за Україну .
Відповісти