Я відмовляюсь співпрацювати з цим каналом, - Анастасія Приходько про «Інтер»

 Я відмовляюсь співпрацювати з цим каналом, - Анастасія Приходько про «Інтер»
Співачка Анастасія Приходько відмовилася від співпраці з телеканалом “Інтер” після того, як в його ефірі прозвучала нецензурна лайка під час спілкування з родичами Героїв Небесної Сотні. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook, інформують Патріоти України.

“Невже ми і це пробачимо?! Ці нелюди дозволяють собі паплюжити те, що для нас є святим. Сльози дружин і мам ще не висохли на щоках. Їхнє горе в кожному нашому серці”, – зазначила співачка.

“Таку цинічність і бездуховність не можна прощати! Я відмовляюся співпрацювати з цим каналом”, – підкреслила Приходько.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Шось не може згадати нi однiеi пiснi цiei cпiвачки... Нагадаете?
Відповісти
І я не знаю жодної вашої пісні.
Відповісти
Пролетіла на відборі Євробачення 2016 як фанера над Парижем... бездар.
Відповісти
Не так давно тусовалась в нічних клубах з мажорами..красовалась в ,,Світському житті" поїхала в Москву на заробітки,розказуючи Осадчій як згідно свого статусу,знімає шикарну квартиру в центрі Москви...тільки там її ніхто не підібрав...І вона вже в Україні і велика патріотка...
Відповісти
В людини змінились погляди на життя. А Інтер показує себе ще з часів Майдану, працюють в основному продажні, де сбу?!
Відповісти
А ви де проживаєте?
Відповісти
Теж мені "зірка" знайшлась :) А хто в Україні взагалі залишився кого можна слухати і соромно не буде? :)
Відповісти
Хто цікавиться, той знає.
Відповісти
Поважаю за громадську позицію!
Відповісти
думка,катя, нота ви взагалі текст прочитали? Чи тільки назву? А з висновком щодо телеканалу я згоден.
Відповісти
Дійсно, мова не про Приходько як співачку, а про те, що вона робить те, що мали б зробити всі наші вітчизняні зірки,шоумени і т.д. Молодець!
Відповісти