вхід реєстрація

У зоні АТО помер волинянин

У зоні АТО помер волинянин
Ковельчанин Олег Вишневський помер у зоні АТО.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала Наталія Боярина.

«Зупинилось серце іще одного Воїна 14 ОМБР. Вчора на Сході, на самому передовому рубежі помер ковельчанин Вишневський Олег Миколайович. Соколик ліг відпочити і не прокинувся, зупинилось серце», ‒ пише вона.

Про чоловіка говорять, як про відповідального і надійного, хлопець був на самому передньому рубежі...

У нього залишилось 2 діток.

Царство Небесне Герою!

Похорон планується на п'ятницю.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Не загинув, а помер.Є різниця.
Відповісти
Загинув,за нас(
Відповісти
міг спати і дома...
Відповісти
Неміг, а пішов воювати за нас, і таке неможна говорити, нема совісті(
Відповісти
Не "пішов", а "призвали".
Відповісти
він воював "за вас". Беріть діток на утримання...
Відповісти
мій дядя пішов воювати за вас,щоб ви жили в спокої і мирі,а ви так про нього,нелюди ось хто ви,ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!
Відповісти
Як можна писати цю брехню.Заснув ви пишите...серце зупинилось...правду пишіть людям, біда торкнулася і мою родину, і я не можу мовчати, вся родина вже знає що сталося...бомбою розірвало Олега..цілий день вчора по частям собирали...Ще сомнівались він чи не він ...і вчора в вечері воєнкомат підтвердив що це Олег.Завтра похорони.В нього залишилась одна донька 7 місяців, а не двоє дітей.Вічна пам'ять дорогий Олежику!
Відповісти
Хлопчику десь біля десяти років, в Олега двоє дітей!
Відповісти