Луцьком гуляє напівголий чоловік. ФОТО

Луцьком гуляє напівголий чоловік. ФОТО
На проспекті Відродження помітили чоловіка похилого віку, який, попри всі стандарти, вирішив напівголим прогулятися містом.

Такий фотофакт опублікував Павло Ковальський у Facebook.

Інші користувачі розповіли, що бачили цього чоловіка і під час пробіжки біля Сапалаївки. Очевидно, для чоловіка його вік – не перешкода для здорового способу життя.

«Не у всіх ранок починається з поганого настрою) людина похилого віку показує, що не женеться за брендами і живе скромно та з хорошим настроєм, м. Луцьк, проспект Відродження)», ‒ написав Павло Ковальський.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 26
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
і це сенсація????? Цей чоловік кожного ранку так виходить і робить пробіжку по Відродження так як живе недалеко від цієї вулиці. Людина веде здоровий спосіб житя, і не робіть з цього шоу, якщо не розумієте про що пишете!
Відповісти
Ви думаєте який заголовок Ви пишете? Людина веде здоровий спосіб життя, і нічого поганого в тому що він так бігає я не бачу! Проснулися! він вже так років 10 бігає!
Відповісти
Це він з Липин втік, невже не ясно?
Відповісти
Ідіот, сам ти втік і вертайся...
Відповісти
17еТРус9 залиш свій номер моб. і я тебе в Ліпіни відправлю 3,14бол
Відповісти
Убєйся ап стєну
Відповісти
Нікуа. А тебе чекаю
Відповісти
Хай в паранджі бігає бо дітей полякає таким пузом.
Відповісти
Цей чоловік вже напевно років 30 якщо не більше бігає. І зимою в лютий мороз і літом в незмінних червоних шортах
Відповісти
волиньпост вкотре видає сенсацію)))
Відповісти
За дефіляцію без одягу штрафують навіть на курортах.
Куди дивиться поліція моралі?
Відповісти
Ви дурні!!!! Ця людина займаеться спортом і ходить купатись на ставок в Теремно.Можете прийти в 7год.30хв.і подивитись.Він не курить і не вживае спиртних напоїв як ви безмозглі писаки.
Відповісти
На тверезу голову?
Ходить зимою голяса по вулиці?
Та ще й купатися в теремнівській баюрі?
Вибачте.
Відповісти
а таку річ як футболка він знає??
Відповісти
Люди я нерозумію що тут такого.бігає людина то хай бігає.Для чого ці дурні коменти
Відповісти
може він від когось втікає...
Відповісти
Читач якщо ти лікар чи професор по медицині то зустрінься з ціею людиною і скажи як правильно жити
Відповісти
АС ти скоро будеш втікати від своеї тіні.
Відповісти
Панове, поважайте думки один одного.
Сумніваюсь, що ви б хотіли мати такого сусіда, який щоденно в міні-бікіні снував би повз ваші двері, стрічаючи на сходах вашу дружину чи дітей.
Відповісти
він нікого з оточуючих людей і сусідів не соромить. всі реагують на нього нормально і нормально до цього відносяться. якщо ти не розумієш цілі цього чоловіка - підтримувати своє здоров'я і займатися моржуванням, то краще просто мовчки проходь собі мимо!
Відповісти
а в нас звикли найбільше гадити на людей до яких і близько не дотягують і хоч у дечому з них повинні брати приклад бо так зручніше тим самим самі собі виправдовують свої недоліки шукають собі підтримки і виправдання в таких же з ураженим гниллю духом однодумців
Відповісти
А хто вирішує які мають бути "стандарти"?)
Відповісти
бігає і таке пузо має,)))
Відповісти
людина і справді веде здоровий образ життя. він дуже схуд. а взагалі він вчитель та дуже мудра та гарна людина. так тримати!!!!подивіться, який він приємний чоловік, стаття «Нас єднають думи Кобзаря» фото 5- грає на аккордеоні чи баяні, поряд з ним бандуристки.
Відповісти
Він молодець,вчитель в 2 музичній школі, як п'янь після роботи біля магазинів збирається і напивається,то це класно,а людина дає приклад здорового способу життя-то на неї накидуються. Якби всі люди піклувалися про своє здоров'я ,як цей чолов'яга- була б здорова нація! А не коричневі і поморщені морди в мужиків від випивки і від цигарок.
Відповісти