вхід реєстрація

Луцьком гуляє напівголий чоловік. ФОТО

Луцьком гуляє напівголий чоловік. ФОТО
На проспекті Відродження помітили чоловіка похилого віку, який, попри всі стандарти, вирішив напівголим прогулятися містом.

Такий фотофакт опублікував Павло Ковальський у Facebook.

Інші користувачі розповіли, що бачили цього чоловіка і під час пробіжки біля Сапалаївки. Очевидно, для чоловіка його вік – не перешкода для здорового способу життя.

«Не у всіх ранок починається з поганого настрою) людина похилого віку показує, що не женеться за брендами і живе скромно та з хорошим настроєм, м. Луцьк, проспект Відродження)», ‒ написав Павло Ковальський.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 26
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
і це сенсація????? Цей чоловік кожного ранку так виходить і робить пробіжку по Відродження так як живе недалеко від цієї вулиці. Людина веде здоровий спосіб житя, і не робіть з цього шоу, якщо не розумієте про що пишете!
Відповісти
Ви думаєте який заголовок Ви пишете? Людина веде здоровий спосіб життя, і нічого поганого в тому що він так бігає я не бачу! Проснулися! він вже так років 10 бігає!
Відповісти
Це він з Липин втік, невже не ясно?
Відповісти
Ідіот, сам ти втік і вертайся...
Відповісти
17еТРус9 залиш свій номер моб. і я тебе в Ліпіни відправлю 3,14бол
Відповісти
Убєйся ап стєну
Відповісти
Нікуа. А тебе чекаю
Відповісти
Хай в паранджі бігає бо дітей полякає таким пузом.
Відповісти
Цей чоловік вже напевно років 30 якщо не більше бігає. І зимою в лютий мороз і літом в незмінних червоних шортах
Відповісти
волиньпост вкотре видає сенсацію)))
Відповісти
За дефіляцію без одягу штрафують навіть на курортах.
Куди дивиться поліція моралі?
Відповісти
Ви дурні!!!! Ця людина займаеться спортом і ходить купатись на ставок в Теремно.Можете прийти в 7год.30хв.і подивитись.Він не курить і не вживае спиртних напоїв як ви безмозглі писаки.
Відповісти
На тверезу голову?
Ходить зимою голяса по вулиці?
Та ще й купатися в теремнівській баюрі?
Вибачте.
Відповісти
а таку річ як футболка він знає??
Відповісти
Люди я нерозумію що тут такого.бігає людина то хай бігає.Для чого ці дурні коменти
Відповісти
може він від когось втікає...
Відповісти
Читач якщо ти лікар чи професор по медицині то зустрінься з ціею людиною і скажи як правильно жити
Відповісти
АС ти скоро будеш втікати від своеї тіні.
Відповісти
Панове, поважайте думки один одного.
Сумніваюсь, що ви б хотіли мати такого сусіда, який щоденно в міні-бікіні снував би повз ваші двері, стрічаючи на сходах вашу дружину чи дітей.
Відповісти
він нікого з оточуючих людей і сусідів не соромить. всі реагують на нього нормально і нормально до цього відносяться. якщо ти не розумієш цілі цього чоловіка - підтримувати своє здоров'я і займатися моржуванням, то краще просто мовчки проходь собі мимо!
Відповісти
а в нас звикли найбільше гадити на людей до яких і близько не дотягують і хоч у дечому з них повинні брати приклад бо так зручніше тим самим самі собі виправдовують свої недоліки шукають собі підтримки і виправдання в таких же з ураженим гниллю духом однодумців
Відповісти
А хто вирішує які мають бути "стандарти"?)
Відповісти
бігає і таке пузо має,)))
Відповісти
людина і справді веде здоровий образ життя. він дуже схуд. а взагалі він вчитель та дуже мудра та гарна людина. так тримати!!!!подивіться, який він приємний чоловік, стаття «Нас єднають думи Кобзаря» фото 5- грає на аккордеоні чи баяні, поряд з ним бандуристки.
Відповісти
Він молодець,вчитель в 2 музичній школі, як п'янь після роботи біля магазинів збирається і напивається,то це класно,а людина дає приклад здорового способу життя-то на неї накидуються. Якби всі люди піклувалися про своє здоров'я ,як цей чолов'яга- була б здорова нація! А не коричневі і поморщені морди в мужиків від випивки і від цигарок.
Відповісти