Кому з українських політиків довіряють волиняни: результати опитування

Кому з українських політиків довіряють волиняни: результати  опитування
За роки незалежності Україна й українці побачили десятки політиків - і старих, і нових. І всі вони обіцяли зміни на краще, щасливе майбутнє і зростання рівня життя. Але...

Журналісти ВолиньPost поцікавились у волинян, чи не втратили вони довіру до тих, кого обирали, хто обіцяв захищати інтереси і права народу на міжнародному рівні.

Лідером виявився Міхеіл Саакашвілі з результатом 15% (120 осіб). На другому місці - Юлія Тимошенко, за неї віддали свій голос 8% (65 опитаних). Третю позицію посів Андрій Садовий - 6% (46 голосів).

По 5% набрали чинний Президент України Петро Порошенко та Олег Тягнибок - 42 і 37 опитаних відповідно.

4% опитаних (33 людини) найбільше довіряють Дмитру Добродомову.

За Олега Ляшка та іншого політика, якого немає в переліку, віддали свій голос 3% читачів, тобто 27 і 26 осіб.

Найменше волиняни довіряють Арсенію Яценюку та Юрію Бойку - 2% (17 і 15 опитаних).

Та найпоширенішим став варіант "Нікому" - саме так відповіли 47% волинян (379 осіб), які взяли участь в опитуванні.

Тож висновок очевидний: чим далі, тим менше довіри до політиків, до їх бажання і спроможності щось змінити. А так хочеться комусь повірити...

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
І знову надувається мильна бульбашка! Скільки можна?
Відповісти
Можливо, але поясніть чому Ви так вважаєте?
Відповісти
Тому, що не вірю в реальність політичної перспективи Саакашвілі й жалкую, що люди ведуться на політичні проекти, котрі без майбуття.
Відповісти
чому приховують справжні рейтинги пашинського?
кому вигідно їх принизити, приховати правду?
Відповісти
А тому, що пан В.Пащенко вже став громадським активістом))) А від них всього можна чекати))) Patio di Fiori форева)))
Відповісти
Ти втомишся чекати цього від Пащенка
Відповісти
Люди мусять в щось вірити. А в кого? Бідний до влади щось не рветься о немає грошей
Відповісти
Всі вони однакові зхочуть побільше накрасти. Ще не один як казав Кульма СКРЯБІн не хотів щось зробити для країни і залишити про себе память в історії на віки. Всі думають вічні гребуть бабло лопатою і всі обіцянки забувають розказують що в європу скоро поїдемо. А що там в європі і з якими грошима туди їхати якщо тут вижити не можна. Може це їм в європу відкрились двері а не простим громадянам україни, хіба на заробітки і щоб привозити в україну гроші і витрачати знову ж на владу на олігархів бізнесменів
Відповісти
Приємна новина - 47%, від тих, хто взяв участь в голосуванні, нікому не довіряють. Оце нормальні люди, це самодостатні люди. Бо вони не збираються будувати своє життя по комусь, ким би комусь не був. Коли вони ще навчаться наймати собі урядових виконавців, депутатів, тримати їх щоденно за живе - Україна піде вгору. Ера культу особи наближається до завершення.
Відповісти
Ми довіряємо одному-єдиному політику: Ігорю Петровичу Палиці. Знаємо, він не підведе.
Відповісти
Дистанційне управління волиняками:)) ви поверніть його до країни спочатку та "Волині" гроші сплатить нехай, "господарник"
Відповісти
Давайте щирі українці оберемо собі грузина, який свою країну зрадив і втік. Хай ще змінить призвіще на" Сталін". Де національна гордість??? Чомусь до Грузії нас не зовуть та в Прибалтику. Може час самим себе почати поважати, перестати красти у самих у себе, стояти з протягнутою рукою на колінах перед Европою, а будувати своє і для своїх дітей?!
Відповісти
доки і далі люди будуть голосувати за політичних маріонеток типу Саакашвілі(терер зявився)простий народ і далі буде в злиднях.Може пора вже задуматись і голосувати за тих, хто говорить правду і кого боїться влада-патріотів
Відповісти
Марина, хто це говорить правду?
Відповісти
Хлопці і дівчата, хіба когось не пускають в Польшу, Німеччину, Італіію, Іспанію. Багато там і живуть. Був захват влади і здача територій та продовжується і зараз. А про Конституцію тимчасово забули. Відновлення країни це десятки років. Країна третього світу, ще в Африці треба знайти таку злидоту. Постачання остарбайтерів. Значить це вигідно владі. Поправте в чому я не прав.
Відповісти