У Нововолинську продавали ковбасу з пліснявою. ФОТО

У Нововолинську продавали ковбасу з пліснявою. ФОТО
На вітринах Нововолинського супермаркету висить ковбаса з пліснявою.

Oksana Sulima на своїй сторінці Facebook виклала фотографії продукції, яка висить на полиці супермаркету. З її слів ковбаса висить на вітрині уже не перший день.

“Друзі, ось яка ковбаса продається в нашому “Вопаці” причому я побачила її там перший раз ще у вівторок, висить вона з самого початку, так що не помітити її важко. Сьогодні четвер – вона там ще досі продається”, - написала Оксана.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ганьба магазину і адміністраторам,що ковбасу не списали на повернення!!
Відповісти
ну й що, он сир з пліснявою який дорогий і корисний....
Відповісти
Забіяка по якості став на багато гірше, а то що плісніва, то в них багато її!!! Подивіться в інших магазинах!!! Добре хоть перестали папір туалетній добавляти, як рік назад писали!
Відповісти
Одного разу мені також кисла ковбаса цього виробника попалась. Доречі терміни придатності були в нормі(((
Відповісти
а я їм і нормально.просто купляю в нормальних магазинах, де за товаром слідкує адміністрація
Відповісти
А куди дивиться санстанція? Інші органи ? Подивіться вже і на почті Забіяка розчвів!!! (в нас на почті холодильник з ковбасою) а ковбаса також вся в плісняві!!! ЦЕ ЖАХ!!!
Відповісти
на почті розвела сама почта,яка сама її і продає, і має,яка їм різниця де ковбасу продавати в магазині чи там
Відповісти
а на перевірки накладений мараторій
Відповісти
Народ, все нормально, я там працював, це просто ми ковбасу що кінчився термін, олією протирали і по новому в магазини відправляли!
Відповісти
Працівники ВІО ковбас!!! Перестаньте ганьбити гарного виробника!!! Краще працюйте і самі робіть смачну ковбасу!!!
Відповісти
Мені кажеться це Дмирук поцапався з Забіякою, чекаємо на 2 серію!!!!
Відповісти
ВІО взагалі не купую, працівники, що її роблять, прямо кажуть, що самі її не їдять, бо за здоров"я страшно.
Відповісти
Оце так жаш!!!
Відповісти
Чого жах, смачного від ЧЕМПІОНА КОВБАС!!!
Відповісти
- Доброго дня, а у Вас є сир "Дор-Блю"?;
- А шо це?;
- Це сир з синьою пліснявою;
- Сиру немає. Є хліб "Дорб-Блю" і ковбаса "Дор-Блю"
Відповісти
По-перше, судячи по фото, це - благородна біла пліснява, що ОБОВ'ЯЗКОВО має бути на справжній салямі. По-друге, судячи з фото і етикетки ця ковбаса - справжня австрійська салямі.
По-третє, бачили очі, що купували. Тепер СМАЧНОГО, їжте; а, як від срачки порве дупу, приходьте до мене, СПРАВЖНЬОГО австрійського проктолога. Я вам щиро поспівчуваю.
Відповісти
і нас нагодують !!! Українці все з'їдять....і за найвищими цінами !!!
Відповісти