Громадський активіст Володимир Пащенко взяв участь у зйомках ток-шоу. ФОТО

Громадський активіст Володимир Пащенко взяв участь у зйомках ток-шоу. ФОТО
"Майдан: два роки потому" – така тема обговорювалась у черговій програмі "Протилежний погляд".

Учасники – активісти Богдан Пташник, Петро Верзун, Ігор Алексєєв, Ігор Гузь, Олександр Пирожик та Володимир Пащенко.

«Для мене дуже символічно, що Володимир Пащенко прийшов до мене в студію саме на цю тему, тому що понад два роки тому, власне, Майдан нас і познайомив. Я пам'ятаю його червону куртку, хутряну шапку та рупор. Тоді я, ще будучи на 1 курсі, так само, як і тисячі студентів, вийшла на Майдан. Було холодно, страшно, і ніхто не знав, що буде, але ніхто не втрачав надії.

Саме завдяки енергії і щирому бажанню Митрофановича, який не втомлювався повторювати «Україна – це Європа!», Майдан у Луцьку протримався довго і не зневірився», - ведуча Галина Падалко поділилась спогадами.

У студії «Протилежного погляду» ефективним шляхом виходу України з тотальної кризи, зокрема у сфері бізнесу, Володимир Митрофанович назвав залучення іноземних інвесторів. За його логікою, це спровокує, або ж каталізує, жорсткі реформи не тільки у правоохоронній системі, а й у інших сферах.

На запитання ведучої, що ж робити, аби Європа стала ближчою до нас, відомий громадський діяч відповів, що обов'язком кожного з нас повинно бути виховання Європи в собі.

«Я - підприємець, створюю робочі місця, сплачую податки, живу чесно, таким чином я наближую Європу. Впевнений, мій виступ, спрямований саме на підняття внутрішньої віри, значно змінив думку присутніх, скерував у правильне русло. І інтерактивне голосування підтвердило це».

Інші подробиці ток-шоу побачите незабаром. Стежте за анонсами на ВолиньPost.















Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 28
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Гузь крім ходіння по шоу вміє хоча б щось робити?
Відповісти
декларація про доходи пащенка бачив хтось
Відповісти
Зверніться до мене, і я надам Вам інформацію.
Редакційна поштова скринька до Ваших послуг. Анонімів прошу не турбувати ))
Працюючи у міській раді як держслужбовець, регулярно, згідно з чинним законодавством, заповнював декларацію.
Відповісти
питання в іншому,що ж намайданили
Відповісти
мерса як держслужбовець заробив
Відповісти
а про те, не платить зарплат працівникам рєсторана жодного слова)
Відповісти
а в чому ще крім постійного самопіару полягає активність цього "активіста"
Відповісти
Готовий до дискусії з людьми.
Анонімних коментаторів поважаю, ви робите нам рейтинг, але витрачати час на вас не буду.
Тезово:
1) крім держслужби, я багато років займався підприємницькою діяльністю, що дозволило мені заробити гроші;
2) якби працівникам будь-якого підприємства не платили заробітну плату, вони б не працювали)))
Патіо працює і буде працювати ))
3важаючи на те, що я є керівником одного з найрейтинговіших інтернет-видань ВолиньПост і маю всі можливості для піару, те, що більшість не в курсі проектів, якими я займаюсь, говорить про відсутність самопіару)))
Тут мене почали обговорювати як кандидата на чиюсь совість. НЕ ПРЕТЕНДУЮ.
Хоча люстрацію пройшов прокуратурою Пшонки - Параки, вам до них, як до Києва на четвереньках )))
Відповісти
Ведуча нічого така =)
Відповісти
Я Вам дякую за увагу до моєї скромної персони. А хто Ви? Чому анонімно?)
Відповідь Вашу я знаю) Пащенко - абсолютно непорядний, він обманює людей.
- А чому непорядний?)
- Бо так треба.))
Відповісти
можу і не анонімно так тобі памперсів нехватить про совість говорити марно з такими людьми ти навіть коментарі видаляеш активіст
Відповісти
Так якщо можеш не анонімно) - давай!
А за мої памперси не переживай))
Відповісти
А чого по 15 ?
Розстріляти чи в концтабір. Таке вже було.
Більшість анонімних коментарів тут з однієї ІР-адреси і з одного пристрою))))
Видно, ВолиньПост десь Вас ужалив)))
Відповісти
не сміши кого ти можеш вжалити паяц палицю вже вжалив
Відповісти
Так чому анонімно? Страшно?)
Відповісти
Що за платні підписки на вп? Нуууу, Ви що?
Відповісти
Тестуємо систему платної підписки на новини. Перегляд коментарів під деякими новинами теж платний. Ми комерційне видання і мусимо заробляти гроші.
У читачів є вибір в медіапросторі Волині
Відповісти
Ваш ВП певно самий популярний новинний портал на Волині. Але є одне але. Він популярний із-за коментарів і тролів, які тут сидять. Рівень новин часом падає до рівня бульварної жовтої газети. Особисто я не маю наміру платити гроші за ту жовтизну і непрофесіоналізм який на сайті присутній.

Є от декілька російських порталів kashin.guru чи дощ. Ну так там професійні журналістські розслідування і цікава аналітика. А тут що? Тролів за гроші читати?
Відповісти
Погоджуюсь з Вами.
Цікаві гарячі новини і аналітика перші два дні будуть платні (цікаві і ексклюзивні).
Потім доступ буде необмежений)
Перегляд коментарів під резонансними темами теж буде платним.
Побачимо, чи це спрацює, але, гадаю, варто спробувати.
Відповісти
неправильний напрям, хай вже вісить та занудна реклама патіо на пів монітора, але для підписок треба вийти на рівень дейлімейла чи вашингтон-пост, а не районної інтернет-газетки
Відповісти
;)
Неправильний напрям - можливо, але дізнаюсь напевно, якщо спробую
Відповісти
Пащ - молодець! У владу не пішов, за 30 срібників не продався. А собаки завжди будуть гавкать. Володька все робиш добре. Рости дітей,заробляй гроші, помагай людям.
Відповісти
Була на цій передачі, і мені цей чоловік, в окулярах, дуже сподобався.
Відповісти
Піарщики холєрні!
Відповісти
А че холєрні?)
Відповісти
Цих активістів я бачив на майдані, а багато тих люстраторів, що бігають містом, вилізли після майдану.
Відповісти
Верзун має до Майдану? хіба ходив коли по ньому)))
Відповісти