43% безробітних волинян мають завищену самооцінку

43% безробітних волинян мають завищену самооцінку
Більшість безробітних волинян має завищену самооцінку.

Про це повідомили під час прес-конференції обласного центру зайнятості «Сприяння власному працевлаштуванню. Звіт про використання коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття», - повідомляє VIP.

Наталія Балакіна, начальник відділу організації профорієнтації обласного центру зайнятості, розповіла, що для того, щоб вибороти місце на ринку праці преш за все варто відкоригувати самооцінку.

За інформацією у 43 % волинян, що звертаються у центр, – завищена самооцінка, а у 34 % – занижена.

Фахівці ж центру сприяють вибору оптимального місця роботи, визначаючи схильності та здібності волинян, допомагають людям пізнати себе за допомогою психодіагностичних методик. Для цього проводять спеціальні семінари, тренінги, надають консультації. У минулому році їх відвідали понад 35 тисяч безробітних та 68 тисяч зайнятих осіб.

Також, служба зайнятості проводить професійні навчання та підвищення кваліфікації.

П'ять тисяч безробітних скористалися програмами професійного навчання.

«Напрямків підвищення кваліфікації – більше ста, а вартість такої освіти – від 274 до 14 тисяч гривень», – заначила Жанна Хамик, начальник відділу організації профначання обласного центру зайнятості.

До слова, найбільш популярні професії на Волині – кухар, перукар, водій тролейбуса, продавець та майстер манікюру.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
не хочуть працювати за 1200грн?))
Відповісти
Хай самі так працюють. 1200 грн. на роботі? то це я більше витрачу на проїзд на обід на нерви на одяг на взуття на духи прическа прикраси косметика чи ходити як баба -яга лякати людей?
Відповісти
Хіба можна назвати тупий лепет семінаром? Була, слухала...Брєєєєд! Їм самім варто вже на якісь семінари походити.
Відповісти
перебуваю пів року на обліку в ковелі, з усіх семінарів які слухав, найбільш сподобався про розведення кролів (хоть це і смішно але всерівно як на мене для сільської місцевисті актуальне), де спеціаліст центру якій особисто займається цим. розказував все з власного досвіду, особисто мені сподобалось, тому як на цьому можна теж непогано заробляти, а деякі семінари яб сказав навіть є недоречними
Відповісти
Цілком підтримую- це не семінари,а болтовня нікого і і нічого ви не вчите. Посади у вас ніякі тільки для домогосподарок,або тупих людей,які не мають ні досвіду, ні освіти. Всі нормальні посади ви роздасте по блату.Стояла у вас пів року я мала стаж,освіту і досвіду економіста на заводі ви мене гонили як собаку по всіх кутках,ні однієї нормальної посади не запропонували мене склалось враження,що там ці спеціалісти не розуміють що таке економіст,а що бухгалтер, а що касир.Я сама через Інет знайшла собі роботу економіста з фінансової роботи уже працюю 3 роки.Задоволена.Нікому непотрібна структура тільки гроші з бюджету викачує і робить відкати бешені.Нормальний грамотний спеціаліст сам знацде роботу,приватні структури дурнів не беруть.Тільки в бюджеті сидяь тупаки аби день до вечора пройшов.Всі куми,свати
Відповісти
Життя, то складна штука. В кожного по-різному складається. Як я була безробітною, то знала, що хочу. Пішла вчитись на курси від центру зайнятості на перукаря. Не відразу ті курси були, бо групу збирали з області. Але вирішила вчитись після семінару. В міському центрі дівчата ще тести дали, щоб перевірити чи можу бути перукарем. Сама за освітою вчитель.А як не було роботи і треба було на кусок хліба заробляти, то наважилась. І не шкодую! Завжди копійка в кармані. Але ні з ким ніяких блатів не водила!!! І спеціалісти там толкові. І не треба їх обливати брудом. Кожен бачить те, що хоче бачити.
Відповісти
Життя, то складна штука. В кожного по-різному складається. Як я була безробітною, то знала, що хочу. Пішла вчитись на курси від центру зайнятості на перукаря. Не відразу ті курси були, бо групу збирали з області. Але вирішила вчитись після семінару. В міському центрі дівчата ще тести дали, щоб перевірити чи можу бути перукарем. Сама за освітою вчитель.А як не було роботи і треба було на кусок хліба заробляти, то наважилась. І не шкодую! Завжди копійка в кармані. Але ні з ким ніяких блатів не водила!!! І спеціалісти там толкові. І не треба їх обливати брудом. Кожен бачить те, що хоче бачити.
Відповісти
Колись хотів потрапити на курси водія. До самого нового рокуказали що на курси ще не записують, тільки після нового року. Прийшов одразу з нового року, сказали що вже все- місць нема. Тож можу підтвердити- роподіляють між своїми по блату цікаві курси
Відповісти
Корови з центру зайнятості мукають та зарплату отримують, ефективність своєї роботи бачать через "щоб вибороти місце на ринку праці" - прямий натяк щоб позолотити ручки. Коли до них звертаються фахівці, спеціалісти - туплять по чорному, бо немають зеленного поняття, що з цим людом робити. Все меню продавець та охоронець далі вклякають і кліпають коровячими очима. І ще тявкають про завищену(занищену) самооцінку? - таким чином ліниві бездарі, за державний рахунок, намагаються знайти причину щоб виправдати себе та продемонструвати "еффективну" роботу горе-контори.
Відповісти
В мене в одному з центрів зайнятості районному розвели чоловіка як лоха. Спочатку не могли виплату призначити ,бо довідки не такі. А коли ці виплати мали закінчитись сказали, що він приховав дохід і відсудили всі кошти. Хоча цей дохід це на 2 тижні пізніше від дати реєстрації на біржі розірваний договір підряду за яким заробіток був не більше 150 гривень. І це по вині бухгатера підприємства. Цілий рік нічого не бачили. Не служба а аферисти.
Відповісти
правду кажеш,Вася. Хотів би я побачити самооцінку тих "працевлаштуванців" коли б їм зарплату 1200грн.платили.
Відповісти
Багато позолотив?
Відповісти
о, яке щастя навалило! центрозайняті завили.
Відповісти
кажть "спеціалісти" центру зайнятості! А їх хтось коли-небудь перевіряв на профпридатність?
Відповісти
В мене ВО, диплом спеціаліста. Прийшла перший раз-відразу запропонували листочки роздавати)))..я відмовилась. ДА!у мене завищена самооцінка)))...нехай пику свою закриють і пропонують роботу нормальну ,с зп хоча б 500$...п.с, постояла місяць, сама найшла роботу. Єдиний охоронець мені сподобався,приємна людина.
Відповісти
Яка самооцінка підвищена якщо зарплата 1200 грн. Шо це за бред? Звичайно треба ж написати шо 40% великої про себе думки. А про зарплату чому не пишете?
Відповісти