Чи насправді один із волинських інтернет-ресурсів воює із новою поліцією? ФОТО

Чи насправді один із волинських інтернет-ресурсів воює із новою поліцією? ФОТО
На своїй сторінці у ФБ один із працівників нової поліції Олександр Лісінський розповідає про неупереджене ставлення одного із волинських інформаційних ресурсів до діяльності нової поліції.

"Я розумію, що ВН в стані війни з Патрульною поліцією Луцька після того, як патрульні оштрафували водія їхнього "боса" біля обласної ради.

Я розумію, що вони пишуть все, що показує поліцію з поганої сторони і від них не було ні звуку про мітинг, який був проведений на підтримку поліції і скільки людей туди прийшло.

Ну але коли починається писатись вже відверта брехня... Цього вже терпіти не можна... в кожній новині про поліцію - ВН подають ссилки на минулі статті.

Ну от в останній новині про поліцію вони вже починають писати, що патрульна їздила за кермом СЛУЖБОВОГО авто на підпитку!!! Хоча перейшовши за посиланням інформація зовсім інша... Знаєте, ВН вам би офіс на рівненську перенести, це більше відповідало б вашому покликанню..."




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
І не дивно! ВН давно втратили журналістські і людські якості! Гроші, що отримують від свого "боса", давно затьмарили їм очі!
Відповісти
журналістських якостей у них, так само як і тут, і не було.
Відповісти
Ой що буде зараз журналістам ВН їх же посадять.
Відповісти
Почом рюкзаки Авакова?
Відповісти
"...офіс на Рівненську" - це що? Тонкий натяк на товсті обставини? Мається на увазі, туди, поближче бензозаправки?
Відповісти
Хіба ніхто не рощуміж що вн тупо займабться просуванням бренду укроп. А укропу добре там де у державі все погано
Відповісти
ВН не читаю років два.
Відповісти
У ВН була розміщена брехлива інформація відносно мене. В коментарях написав спротування, але ВН видалив цей коментар! Написав другий раз - той самий ефект!!! Якщо ти розміщаєш брехливу інформацію, то будь порядним і чесним - розмісти коментар і хай читачі оцінять чия інформація обєктивна!!! Ганьба ВН!!!

Відповісти
Волинські новини підтримують укроп. Волинь пост підтримує порошенка.
Відповісти
патрульних не трогайте вонижБОГи!
Відповісти
Цікаво, автор цієї замітки в курсі, що ви її " позичили"?
Відповісти
Видаляти коментарі навчились швидко.Я одного разу чемно згадав молоду партію і одного українського олігарха,догадайтесь редакцію ВП.Після цього в мене змінилось ставлення до ВП.Все схвачено,за все проплачено.
Відповісти
На Волині нема вільних ЗМІ, Будь-яке видання прогинається перед своїм власником і пишуть те,що хазяїн хоче. Не говорячи вже про критику у сторону власників ЗМІ. Це відпечаток совкової спадковості.
Відповісти
ВН правильно пишуть і шкода,що вони багато чого ще не знають про хабарі в лавах нових патрульних.
Відповісти
ту ну тих пІліцейських.
Стріляти не вміють.
ПДР не знають.
Службові автомобілі кожного дня б,ють..

РЕФОРМА ПРАЦЮЄ!!!))
Відповісти
Волинські Новини належать Палиці і він з Товстенюком і друзями навязують редакції що писати і як писати. Там порядних журналістів не лишилося, бо в таких умовах працювати - себе не поважати. А люди, якщо думаю, то вибирають ЗМІ, яким можна довіряти більше
Відповісти
Хто?!?!? Лісінскій??!! Нехай цей офіціантік чи баоменчік колишній розкаже де, як і в кого він купляв чи далі купляє травку!!!
Відповісти