Яценюк анонсував продаж одного мільйону гектарів землі

Яценюк анонсував продаж одного мільйону гектарів землі
Глава уряду Арсеній Яценюк заявив про необхідність продажу 1 млн. га землі, яка перебуває у держвласності, в рамках земельної реформи.

Про це Яценюк заявив ввечері 28 лютого у "10 хвилинах з прем'єр-міністром".

"Необхідно продовжувати земельну реформу. Вважаю за необхідне на відкритому, прозорому аукціоні продати 1 млн. га державної землі, яка зараз перебуває у тіньовому і корумпованому обороті", - заявив він.

Як відомо, 10 листопада Верховна Рада продовжила заборону на продаж сільськогосподарських земель до 1 січня 2017 року.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 7
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Краще продати цього неголеного жидяру росіянам - він Росію їм швиденько розвалить, короїд смердючий.
Відповісти
А хто його купить?
Відповісти
...ну ось і продовжується дерибан.
Відповісти
С..а !!!!
А розкоркулювати олігархів на сотні міліардів хто буде !!! Твоє місце на Палі!!!
Відповісти
а я ще в період майдану писав що його кінцева мета це позбавити українців землі будуть створені умови за яких людина буде змушена продати свою землю власне сеня вже почав їх створювати в Україну зайдуть транснаціональні корпорації (в основному Американські деякі вже зайшли)а людям доведеться за посередню зарплату дихати хімію на вже панських ланах. Наша планета перенаселена і основне не нафта і не газ джерел енергії безліч та коли хочеться їсти автомобіль непотрібний бо на передній план виходить продовольство і питна вода (в минулома році американці заробили перший мільярд на продажі води з Аляски в Індію)
Відповісти
Хай він краще знизить тарифи на газ і електрику для населення, щоб не фінансувати з бюджету олігархів.
Відповісти
багато хто їздить на заробіткі у польщу, збирати яголи, і т д...
а чому у нас такого немає, ніхто не задумувався???
а все тому що там землі у приватників, які вкладають гроші і піднімають цим малий та середній бізнес...
а в нас кругом оренда і держава не захищає права орендарів... як ви ж цього не розумієте..
як стадо ведете себе і не розумієте суті закону..
Відповісти