Чи мають право функціонувати банки країни-агресора на території України: опитування

Чи мають право функціонувати банки країни-агресора на території України: опитування
На території України, й Волині зокрема, досі працюють фінансові установи Російської Федерації. І це в той час, коли триває кривава війна на Сході, в якій щодня гинуть українці!

Журналісти ВолиньPost запропонували нашим читачам взяти участь в опитуванні "Чи мають право функціонувати банки країни-агресора на території України?". Повідомляємо результат.

Більшість учасників голосування - 52% (206 осіб) - обрали варіант "Ні, треба бойкотувати установи агресора".

32% волинян (126 голосів) вважають, що "Банки не закриють, бо це вигідно нашій владі".

По 9% (34 людини) відповіли "Мені байдуже, все одно в людей немає грошей" та "Так, це потрібно для економіки".

Всього в опитуванні взяли участь 400 читачів.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Зачем революционерам банки ?
Відповісти
Байдуже
Відповісти
Байдуже
Відповісти
Якщо в Росії функціонують шоколадні фабрики нашого президента,то абсурдно стоїть питання про банки в Україні...
Відповісти
Спалити банки в забрати все до копійки а на гроші купити дітям сиротам їжу та одежу! та іграшки! а ту оргтехніку яку там забрати можна в інтернати віддати. хоть якась користь. буде з того всього діла.
Відповісти
Так це ж наші банки, а русские в России!Для чого їх руйнувати,там працюють наші діти?
Відповісти
Як «Волиньобленерго» кредит брати так в російський банк, а тепр чому так рішили підняти тему. Чому не брали кредит в Українському банку.
Відповісти
А чому б шановним журналістам ВП не спитати: "Чи зберігаєте ви гроші в російських банках в Україні і чи готові з ними розпрощатися?" Може до власника звернутися з цим питанням?
Відповісти
А на додаток, 1) чи маєте ви кредити від російських банків в Україні і 2) чи готові ви їх не сплачувати:))
Відповісти
Ви пропили б уже її, небогу,
Розпродали б і наспо всій землі,
Коли б тоді Вкраїні на підмогу,
Зі сходу не вернулись "москалі".
Тепер ви знов, позвязувавши кості,
Торгуєте і оптом і вроздріб,
Нових катів припрошуєте в гості
На українськн садр і на хліб.
Відповісти
Смулою і дєрьмом замазати двері.
В Україні усе вирішують волонтери а не президент і уряд, це пусте місце, маріонетки олігархів
Відповісти