Поїсти у найдорожчому ресторані Луцька за… 78 копійок. ФОТО. ВІДЕО

Поїсти у найдорожчому ресторані Луцька за… 78 копійок. ФОТО. ВІДЕО
Напередодні свята весни та краси перший ресторан Високої кухні у Луцьку «Patio di Fiori» презентував нове, неординарне, якісне та оригінальне меню від власника ресторації Володимира Пащенка.

«Насправді я дуже хвилююсь, адже сьогодні – мій творчий дебют. Нарешті я спромігся створити власне меню, і маю надію, що воно прийде до душі нашим гостям», – такими щирими зізнаннями розпочав презентацію Володимир Митрофанович.



Меню від Пащенка і справді оригінальне, адже по-перше, запропоновані страви – корисні та дієтичні, та водночас дуже смачні. По-друге, ціни на страви не можуть не дивувати. Так, перша страва, салат, основна страва, гарнір та напій вартують разом усього 78 копійок! Де ви ще зможете у Луцьку повноцінно, якісно попоїсти та ще й корисними і дієтичними стравами? Як виявилось, тільки у «Patio di Fiori»!








Власник ресторану Володимир Пащенко презентує обід за 78 копійок


Львівський шеф-кухар Юрій Ковриженко презентує своє авторське меню, розроблене спеціально для ресторану




Страви із меню за 78 коп. від Володимира Пащенка


Вручення відзнаки від співтовариства спеціалістів в галузі ресторанного бізнесу і харчової промисловості «ШЕФ group»


Головний редактор журналу Лише НАСОЛОДА Олена Бекеша (ліворуч) з сестрою


Журналіст ВолиньPost Богдан Коваль "на фоні" дружньої компанії гостей


Телеведуча Галина Падалко та шеф-редактор медіа-холдингу «Сім’я і Дім» Юрій Ричук


Музичне оформлення прийому від DJ Bolshoi (Артем Будчук)


Ярослав Лисько, Юрій Ковриженко, Володимир Пащенко


Головний редактор видань «Твій стиль» і «Твій вибір» Тарас Хотимчук


Директор агентства інтернет-маркетингу ARTEFACT.St Андрій Сірук


Юрист Вікторія Доманська


Редактор і фотограф журналу Plateful Ірина Гуртовенко




Керівник інтернет агентства «Массімо» Максим Нікітін


Заступник редактора ВолиньPost Вікторія Смірнова


Журналістка ВОДТРК Юлія Марчук


Журналіст ВолиньPost Богдан Коваль




Головні редактори та журналісти провідних видань Волині-гості презентацій ресторану, Володимир Пащенко та його команда


Безкоштовне замовлення Mercedes S350 для гостей ресторану

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 31
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Пащенко молодець ! Можеж ! Як захочеш)
Відповісти
Ну ви вже за межі здорового глузду не виходьте, які це редактори "провідних" видань Волині? :)))
Відповісти
Реклама?)) ні ні ні
Відповісти
Хто знає пащенка читаючи статтю луснула зі сміху. Нагодував свою команду безкоштовно, розрекламував і далі грошенята в очах. Проте в бізнесі всі методи застосовуються. Цей малоймовірно))
Відповісти
всі ноу нейм
Відповісти
Робив ремонт в його фітнес-клубі, що поруч знаходиться.Зробив по дуже низьким цінам, тай ше недоплатили близько 800 грн.
Відповісти
Хто всі ці люди? Широко відомі у вузьких колах?
Відповісти
придворний нумеролог в роботі )
Відповісти
А які зарплати в персоналу ресторану?
Відповісти
Непоганий PR хід. Накормити журналістів і піарщиків, ті звичайно задоволені поприходять і понаписують в своїх виданнях про це все.
Відповісти
Цікаво буде переглянути реальний репортаж про втілення ідеї в життя.
Відповісти
А хлопцям які у відпустці з АТО з дружинами на 8 березня слабозахід зробити? Ти ж майданівець і патріот вроді офігенний?
Відповісти
Пащенко в інтерв'ю відчуває ностальджи за совком де можна поїсти за 50 копійок . А кричитить в рупор за Європу . Впринципі він відкрив комерційну таємницю собівартості своїх блюд
Відповісти
Викладіть sreen меню та напишіть, які в персонала ОФІЦІЙНІ з/п ...
І зробіть висновок !!!
Відповісти
Класна подія, приємна атмосфера, гарні люди, смачна їжа.
Відповісти
, що Пащенко за 1 копійку скоріше вдавиться, ніж ціну знизить))) Яких там АТО-шників зі скидкою годувати... Цікаве позиціонування: НАЙДОРОЖЧИЙ ресторан Луцька))) Тіпа, хороший понт дорожче грошей))) Рости ще треба...
Відповісти
чому не нагодує бідних і нещасних?? чому так ображаєте?? от сидять малоімущі і харчуються за копійки....
Відповісти
Падалко виглядає на 30+ років, ужос, затаскали.
Відповісти
Доброго дня))
Дякую всім хто вчора завітав до Патіо!
Дякую всім хто зрозумів мою ідею.
Дякую всім хто сумнівається)) це природньо))
Хлопці з АТО і не тільки можуть скористатись нашим дієтичними меню.
Те, що я роблю для хлопців з АТО залишається тільки між мною і ними.
Мені подобаються наші люди)))
І тролі теж подобаються.
Бажаю Вам всім міцного здоров'я і молюся за Україну!
Відповісти
чого ви накинулися на пащенка... Він завжди такий був і навряд чи зміниться... Як то кажуть як хоче так і .... Хоча довго прикидатись добрим він не вміє і як завжди бізнес терпить фіаско.
Відповісти
а пузяку собі відгодував явно не на 78 копійок
Відповісти
в крайньому разі дає роботу людям і собі на хліб має..надіюсь що і людям допомагає
Відповісти
Гидоття від жовтої преси...
З тролями перебор вийшов, троль-коментарі відсутні, піар має закінчення без відома того хто ним користується. Часом і господар піарщика відхрещується від такого чудили.
Відповісти
Якщо банк дає шалені відсотки про що це свідчить? Скоро накриється. Так і тут
Відповісти
Музичне оформлення прийому від DJ Bolshoi (Артем Будчук) тому хлопу ще бороду і як батюшка в рясі ))
Відповісти
Хлопці що ви курите?
Можна я буду до вас в туалет заходити?
Відповісти
Але за 3 копійки
Відповісти
Митофанович - супер! Як завжди креативно!
Відповісти
"журналісти" працюють за їду?
Відповісти
Пащенко кращий! Здивував на всі 100%. Як записатись на меню від Пащенко?)
Відповісти