Поліція оштрафувала Ігоря Палицю за паркову в невстановленому місці

Поліція оштрафувала Ігоря Палицю за паркову в невстановленому місці
Під час засідання третьої сесії обласної ради сьомого скликання голова обласної ради Ігор Палиця розповів в.о. начальника ГУНПУ в області Петру Шпизі про випадок, який трапився з ним під час попереднього засідання обласної ради.

Поліція приїхала за викликом, щоб подивитися, які машини стоять під знаком «службових».

Приватне авто голови облради стояло під даним знаком, що порушує правила паркування.

«Я пояснив поліцейським, що не користуюся службовим авто, щоб не навантажувати бюджет», - пригадує Ігор Петрович.

«Нам повідомили, що тут резонансний злочин», - пояснили голові найвищого представницького органу краю поліцейські.

«То ви через ціле місце їхали, щоб мене оштрафувати? Хлопці, а ви, як їхали з відділку, не звернули увагу на валютників, які незаконно стоять біля ЦУМу? Ми всі за те, щоб була нова поліція. Але вона повинна бути правильною! Їм цікаво - в них гарна форма, відеофіксатори, вони ганяються за резонансними новинами, але їх основне завдання - це боротися із злочинністю. Проте, вони в двори не заїжджають, а увечері знімають форму і перебіжками ідуть додому,» - поділився враженнями від роботи правоохоронців Ігор Палиця.

Проте факт правопорушення залишається фактом і сплатити штраф голова обласної ради повинен.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Стрєлки переводить на міняйл.
Відповісти
Как много в этом звуке...
Відповісти
То закон не один для всіх? Палиці порушувати можна, а мені на таврії не можна? Я теж у службових цілях експлуатую своє стареньке авто
Відповісти
Ха 500 грн. вдавиться
Відповісти
Чому ПАлиця не телефонує на 102 на рахунок міняйл? Покриває злочин?
Відповісти
Фууу.........от бестыжий человек........нет чтобы сознаться в админ.преступлении, так он перевёл стрелки на тему "про валютчиков"........ Фууууууууу, ганьба )))
Відповісти
О Палицця! Я була б здивована якби він про патруль щось добре сказав. З самого початку він веде війну з патрулем тепер за атестацію поліції взявся всіма кігтями рук і ніг.
Відповісти
Кажеш передягаються іперебіжками додому?А чому ти такий безстрашний ходиш із стадом плосколобих биків?
Відповісти
Поліція не влаштовує, бо стара поліція була в нього на кармані. І ніхто б його не штрафував, а тут не може ніяк купити нікого.
Відповісти
Ай, чудо, в нас, як не мер, то губернатор "один кращий другого")))
Правильно зробили!Це особисте авто і ставте, там,де особисте ставлять!І крапка.
Відповісти
Я НЕ ЗНАЙШОВ ТАКОГО ЗНАКА В ПРАВИЛАХ . МОЖЕ ХТО ЗНАЄ ПІД ЯКИМ ВІН НОМЕРОМ?
Відповісти
поліціянти наші вміють лише за зупинку штрафувати більше дорожніх знаків вони не знають
Відповісти
Цікаво,звідки Палиця знаэ про валютників? Невже користується їхными послугами? і в них що,на лобі написано ,що то валютники? А засцяв признати,що службове авто з його вини порушило ПДР? Дитячі майданчики в дворах це дуже добре-але повагу і визнання суспільства трохи не так заслуговують.
Відповісти
ПРАВИЛЬНО ЗРОБИЛИ.
Відповісти
Як на мене, аргумент про власний автомобіль в службових цілях на місці для парковки лише службових авто , заслуговує на увагу
Відповісти
де діваються коментарі
Відповісти
зробив показуху сам ПАЛИЦЯ,що ніби в нас поліція така правильна що і високопосадовців штрафують
Відповісти
Порушники виходять з влади та є для інших прикладом для наслідування!!! Дозволяють собі брехати, красти, не сплачувати штрафи і т/д..., це для інших є авторитетом. Будеш помічником такого і він тобі кришу зробить, так створюються партії. ПОЛІЦЕЙСКІ молодці, браво!!! Ти ба, як забігали. Тут паспорти швейцарські не допоможуть!
Відповісти