Російські фури вже в Луцьку

Російські фури вже в Луцьку
Фури з російськими номерами були помічені у Луцьку.

Про це на своїй сторінці в ФБ написав фотограф Павло Березюк.

"Щойно через Луцьк проїхало десяток руських фур в супроводі обл. поліції. оказується щоденно через Волинь проходить від 3 до 15 фур. Тоді що Свобода робить там в Доманово?
P.S. активістам легше писати у ФБ ніж щось робити", - йдеться у повідомленні.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
заплати 1170 грн поліції і хоч підводним човном їдь
Відповісти
Виявляється!!!!
Відповісти
то й що проїхали фури. ми всякими такими способами доведем себе до економічного колапсу
Відповісти
Аби не танки
Відповісти
Жажда наживи похерить все
Відповісти
хлопці за що ви воюєте в АТО за те щоб фури їздили російські?
Волонтери ви де?????
Відповісти
Ну дибіли.
Відповісти
Або ми показуємо що ми є цивілізованою державою і не дивлячись на всю сволочність Росіі дотримуємося Правил Світової організації торгівлі в частині міжнародного транзиту, або ми демонструємо відсутність влади і те що ми нічим не відрізняємося від Сомалі. Пора припинити дешевий популізм і суцільне політиканство,а людям які самі себе зачислили в т.з. активісти влаштуватись на роботу й зайнятись суспільно-корисними справами, а не гонінням на відьом.
Відповісти
Правильно! Підтримую! А то точно перетворимось на африканську бананову республіку з такими "поцріотами"!
Відповісти
В точку.т з. активисти спочатку щоб уникнути військомата блокували у лісі бабцю контрабандистку яка до білорусів за людською іжею ходила.потім на азовському морі сонце яке пекло зі сходу.тепер фури.завтра радіохвилі з російськіх супутників.на роботу шановні.давайте щось побудуем корисне
Відповісти
Да плювали вони, "волонтери і Ко." на ту владу з високої колокольні :) Вони самі собі влада і вичворяють що хочуть, а влада навіть їх боїться! Не Україна, а Гондурас справжній!!! :(
Відповісти
Зараз активісти почнуть напади на каравани))) Махновщина в банановій республіці. Ото вже ми наскакали...
Відповісти
а за якими "грибами" поперлися ваші хлопці у Донецьк? Рийку чистять справедливо!
Відповісти
А какого хрена ты приперся на Луцкий сайт? Ты уже определись какие хлопцы для тебя ваши, а какие наши. Украинские парни пришли в украинский Донецк, точка. Тебя не спросили как им украинскую землю защищать. Ты давай, кончай "мовою" писать, а то буряты пришли Украину от украинцев освобождать.
Відповісти