20-й округ: виборці про нардепа Мартиняка. ВІДЕО

20-й округ: виборці про нардепа Мартиняка. ВІДЕО
Оскільки Сергій Мартиняк "відхрестився" від свого депутатства, журналісти ВолиньPost вирішили дізнатися, чи не відмовилися від свого народного депутата люди.

Як працює та чи працює взагалі для своїх виборців народний депутат Сергій Мартиняк.

Мешканці 20-го виборчого округу, до якого входять Луцький, Горохівський, Локачинський, Рожищанський та Турійський райони, вже вдруге обрали Сергія Мартиняка своїм представником у Верховній Раді.

Чи виправдав він їхню довіру? Дивіться самі.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 31
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
жіночка точно охаракткризувала -"Банда. Гнати всіх у тришиї..."
Але ВП, чому депутат повинен щось робити і допомагати? Повинна бути чітка система оподаткування і депутат, який побоявся назватись ним, повинен платити податки, яких повинне здійснюватись фінансування освіти, культури, медицини та ін. статей видатків. Змініть рабську психологію, відчуйте себе вільним народом, а не клянчіть нічого!
Відповісти
бульдьласка відвідайте робоче місце в ДСНС -пожежників, тільки пез попереджень і в якомусь віддвленому маленькому районі, буде, що показати
Відповісти
А що це за така фразочка:"Змініть рабську психологію, відчуйте себе вільним народом, а не клянчіть нічого!"
ДО ЧОГО ТУТ ЦЕ? ТУТ ЗАПИТУВАВ ЖУРНАЛІСТ КОНКРЕТНО у людей того округу від якого балатувався Мартиняк!І що маємо? А нічого не маємо, вже 2-й раз розвели бідолашних, а сам тільки й бачив їх десь далеко...
Ці люди мають не клянчити,як Ви тут пишете, а ВИМАГАТИ ВЖЕ!
І реально 3 Майдан не за горами...,але це не буде такий,як був, навіть, другий, просто людди не витримають далі це все терпіти!!!
Відповісти
та нічого він не робить!! вклада свої бабкі які в нас ж і стибзив у вас і то тільки якусь левову долю вам віддає а ви і тішитесь. дурний народ!! треба гнати таку владу геть!
Відповісти
Ой робить він шось. Нашим людям крихту хліба дай і вже тішитись буде. ЛЮДИИИИ ВІДКРИЙТЕ ОЧІ, олігарх НІКОЛИ не буде працювати на народ,а тільки на себе!
Відповісти
І смішно і грішко,ну а шо мають люди казати вибрали козла тепер і тішаться з того,шукають позитив скрізь. Дивіться щоб так не прийшлося шукати позитив в кріпацтві.
Відповісти
КРАДІЙ!!ЛЮСТРАЦІЯ!!!
Відповісти
Досить вже блазнювати перед цією олігархічною системою,нароооооооооооооооооооооод!!! Нас обдирають а ми ще дякуємо за те що копієчку кинуть???
Я в шоці.
Відповісти
Дурдом,так він ж вор ще й в законі!дожилися)
Відповісти
ААХАХА РІЛІ?? допомагає він? ідіть ноги цілуйте "царю" цьому
Відповісти
БАНДУ ГЕТЬ!Мартиняка на люстрацію!
Відповісти
Не повинен депутат вкладати ВЛАСНІ гроші в все це,а повинен працювати над розвитком регіону і залучати інвестиції туди. Зрозумійте ж ви різницю між благодійником і депутатом,це різні речі!
Відповісти
В Горохові молодь спивається,бо немає роботи і чим зайнятися,а він такий молодець?ЖАХ
Відповісти
а давно це чудо було на своїх округах? чи перед виборами зробив коло пачьота,наобіцяв золоті гори і в Швейцарію?
Відповісти
Та йому не зрозуміти простих людей,за своїм пузом бідних не побачить
Відповісти
Невже хтось ще вірить йому?це ж смішно
Відповісти
І по нього прийде зеленка і смітник,жди!
Відповісти
Люди в кінці відео почали говорити правду нарешті,складається думка шо він платить їм за те що оце вони йому піар роблять,ну робіть робіть буде далі на вас їздити
Відповісти
шкода мені вас,виглядає це убого
бідні дякують мажору за ПУСТЕ МІСЦЕ
Відповісти
Наша пісня гарна нова,Мартиняк обіцятиме знову)))
Відповісти
Обрали собі юмаріста такого який над вами і невдало шутить.
Відповісти
голосував за нього,тепер жалію
його слова нічого не варті,обіцянка цяцянка як то кажуть.
Відповісти
Підкупає баблом шо ж тут не ясно?
Відповісти
Побачимо як заговорите коли забере останнє і заставить працювати на себе за шмат хліба от тоді буде вєсєлуха)
Відповісти
Гидко це дивитися!!!
Відповісти
Інформація звучала на правах реклами і скіко за це вам Мартиняк платить? 50 гривен?
Відповісти
Ну що хохли вгодували створіння?
Відповісти