У луцькому гіпермаркеті знайшли здохлу мишу

У луцькому гіпермаркеті знайшли здохлу мишу
У луцькому гіпермаркеті "Епіцентр" виявили мертву мишу.

Фото з гризуном виклав у мережі ФБ користувач Борис Струк.

"Мишка втомилася і спить у Епіцентрі", - йдеться у повідомленні.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Працівники волиньпосту втомились працювати і уже здохлих мишей в новини пускають
Відповісти
Тяжка у них робота: Ctrl+C - Ctrl+V.
Відповісти
Нічого страшного, дохла миша це дохлий слон.
Відповісти
Вельмишановні "журналісти" під предводительством ресторатора. Запишіться на курси української мови. Ваша безграмотність просто вражає. Дохлу мишу можна знайти у повісті "Шумел сурово брянский лес".
Відповісти
супер новина!!!!!скоро будем читати, де який собака випорожнився...
Відповісти
"ВолиньPOST" впевнено крокує протореною дорогою "Під прицілом".
Відповісти
Я розумію якби та миша здохла в продуктовому серед їжі. А то бідолага гегнула серед лаків і фарб. О ! А в мене сьогодні котик накакав мимо горшка. Напишіть про це. А я фотку вишлю...
Відповісти
Боюся туда їхати,
Відповісти
Деградуємо ....
Відповісти
прихована реклама мишоловок
Відповісти
Совпаденіє! Не думаю!!
Відповісти
якась мишка не свіжа!)чи не приніс Боря її з собою для фотосесії а? )
Відповісти
Як ви можети обсуждати журналістів вони непричом вони цей сюжет не готували а передрукували з соцмереж.
Відповісти
Те, що харчуватися переробленими продуктами що продаються в магазинах шкідливо для здоровя, відомо давно (тим, хто цікавиться). Я думаю, що миша, здоровя якої не винесло такого харчування, не зрушить з місця свідомості несвідомих)))
Відповісти
це за коментарі до Такої топ-новини пан Пащенко гроші не бере?))) Непорядок)))
Відповісти
Сейчас самые "справжние" и "свидомые" подымут хай, что мыша отравилась российскими продуктами!)))))
Відповісти
Срочно всі на майдан. Пуцін мишу отравив. Скакати скакати скакати поки не оживе. А можна в Паційо ДЕ Хворі зажарити і панам подати на вечерю.
Відповісти
бред, еслиб живую нашли грызущюю пенопласт то да !! травят мышей вот они и. здыхают!
Відповісти