Депутати облради добровільно сплачують штрафи за порушення правил паркування. ФОТО

Депутати облради добровільно сплачують штрафи за порушення правил паркування. ФОТО
На площі Воз’єднання в Луцьку на тротуарі був припаркований автомобіль депутата Волинської обласної ради Володимира Бондаря.

Про це йшлося у нашому матеріалі.

Володимир Налькович прокоментував даний випадок: «Я знаходжусь на роботі і навіть не знаю, де паркує авто мій водій. Але якщо він дійсно щось порушив, то перед законом всі рівні. І я, і мій водій Богдан такий самий учасник дорожнього руху. Я розумію, що це нова структура, і їм працювати непросто. І готовий допомагати новій поліції і сприяти її роботі. Але ж треба, щоб і інші несли відповідальність. Хай тоді і всіх інших штрафують. Закон один для всіх».

І справді, водій депутата Богдан вирішив добровільно поїхати у відділ поліції та сплатити штраф.

«Вперше бачу, щоб громадянин добровільно прийшов, визнаючи свою провину. В нас є фото і відеозйомка, але така самосвідомість людини для мене особисто має велике значення», - коментує ситуацію заступник начальника Управління патрульної поліції у місті Луцьку Роман Буховець.

На місці, у поліцейському відділку, інспектор Ольга Шмігель склала протокол щодо порушення правил дорожнього руху України (Стоянка забороняється на тротуарах). За дане порушення штраф складає 250 грн.














Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 23
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Показуха!
Як би не висвітлили б на загал, то ніхто нічого і не платив би, і ставив би надалі там же авто
Відповісти
просльозився!
так непомітно, в одинь ранок, ми прокинулись в правовій державі!
Відповісти
Все правильно зробили.
Бондарь +100)))
Відповісти
Яка ріниця чи показово це чи ні він-молодець!!!Респект.
Відповісти
Невже хоча б один толковий депутат?АЛІЛУЯ
Відповісти
І не обурювався,як Палиця,а взяв і сплатив.Правильно,всі ми рівні і Бондар теж
Відповісти
Не прихильник Бондаря але тут йому плюс+++
Відповісти
Якби хоча б частин депутатів так себе поводили наша казна збагатилася б в тричі,а то й більше.
Відповісти
Правильно,ну а шо? Порушив-плати,все логічно
Відповісти
Шановні,а де інформація про дтп з поліцейськими біля варшавки.Вибачаюсь ваша задача тільки піарити нову пліцію,напевно вже давно потрібно перейменувати ваш сайт на Служуполіції
Відповісти
Шо за народ???Не оплатив-об...,оплатив всеодно знайдуть за що об.... Все правильно він зробив!
Відповісти
Бондар канєшно умнічка но я тоже заплатив напишіть і про мене)))
Відповісти
Ну водій каг бе тож підставив свого начальника,работнічєк.
Відповісти
Народ,не кіпішуйтеЮто ж оплатив і хай живе собі для чого оце воду каламутити?
Відповісти
я так і не зрозумів а де ж порушення
Відповісти
Все правидьно зробив! Побільше б таких чесних депутатів і водіїв!
Відповісти
фамілія водія форманюк
Відповісти
Хай краще поліція до стомат поліклініки поїде що на Волі там прям на тротуарі під поліклінікою паркується чи для них закони не писані. Походу поліція працює з попарацією ті знімають, а поліція сразу тут як тут вже на виклик приїхали бо чогось тільки про одних чиновників показують.
Відповісти
Злочинність побороли лишилось тільки автівки порозганяти. Щоб захищати права і свободу громадян треба не "щимити" їх. а створити відповідні умови. тобто виділити місця для парковки.
Відповісти
Скільки можна піарити те що необхідно робити згідно закону напевно і владі треба робити висновки і створювати паркувальні міссця на тротуарах не порушючи права і комфорт пішоходів а то ганяються за водіями а що йому робити якщо за рік в місті ні одного паркувального місця не створено і преса про це не пише а рекламує поряднісьть тих хто ближче до тіла
Відповісти
Бондар респект! Показав приклад для
Філюка сплатив і не позориться за 250 грн.
Філюк (із зарплатою близько 20 тис.грн.) виявився бідніший за водія Бондаря. ПОЗОР!!!
Відповісти
Ну порушив....заплатив штраф....навіщо про це писати цілу статтю??? Перед ким випендрюватись???
Відповісти