Лучани не хочуть чути в Луцьку Потапа та Настю

Лучани не хочуть чути в Луцьку Потапа та Настю
Петиція про заборону в Луцьку концерту Потапа та Насті набрала 100 % підписів.

Таку інформацію знаходимо на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

Нагадаємо, що пропозиція про заборону концерту з'явилась 14-го березня.

"Розуміємо, що міська рада не може заборонити концерт, але це дійство зустрінуть акцією протесту місцеві активісти і задля збереження громадського порядку, можливо, концерт краще не проводити", - йдеться в тексті петиції.

Попри те, що до кінця збору підписів залишилось 6 днів, петиція наразі зібрала 304 підписи з 300 потрібних.

Зараз міська рада не прийняла остаточного рішення щодо цього документу.

Зазначимо, що згідно із законодавством органи місцевого самоврядування не мають права втручатися в підприємницьку діяльність, зокрема й організація концертів.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 31
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Чо за лучане? Можно поименно?
Відповісти
Можна-250тис. жителів м. Луцьк цей цирк не хочуть бачити!!!
Відповісти
Я не хочу бачити цирк , що біля "ТАМ-ТАМ" , але чомусь ніхто не виступає про заборону знущання над тваринами , де всі громацькі орг. і Ви
Відповісти
відповідь пытання:такі "артисти" ради бабла готові знімати штани, а толпа реве від задоволення (давньримське право "хліба та видовищ" особливо непонятним "хлеба и зрелищ"
Відповісти
спробуй знати штани перед кимось, це ж прояв ЗНЕВАГИ, Потап оголився, проявивши акт зневаги до росіян, а ви йому заборону за це?
Відповісти
погоджуюсь повністю. підписуюсь під кожним словом. я взагалі дивуюсь як його слухати можна...
Відповісти
Дуже правильно - нехай їде "кормитись" у Мацкву і там танцює без штанів...
Відповісти
мені байдуже на їхню "творчість", але наскільки мені відомо, вони допомагають атошникам. Тільки без піару типу анілорак.
Відповісти
ну тоді якщо про Дорна Притула розказав, а чому тут ніхто нічого не каже? а я скажу чому-бо на 2-х стільцях треба ж якось сидіти. люди,які в Україні заробляють теж допомагають...
Відповісти
304 дебіла?
Відповісти
ні, 304-РОЗУМНИХ, на відміну від тебе...
Відповісти
Радує ,що тільки 304 , "образити артиста може кожен"
Відповісти
А хто артист? патапінасця? Не смішіт людей.
Відповісти
То чому ж до нас" справжні артисти" не їдуть , може тому ,що ми 304 дебіла
Відповісти
Може, тому що ти на артистів справжніх не ходиш,а?!
Відповісти
я на них їзджу , на жаль в інші міста
Відповісти
ну і "стіль сабачькі"))))
Відповісти
Парочка недо... щось від імені всіх лучан цявкає?! А-ну-но призвища тих "лучан"?!
Відповісти
Прізвища в петиціі на единому реестрі
Відповісти
зайди почитай і що??? що ти зробиш?))) не сміши мене)))
Відповісти
прикольні артисти, а 304 недоумка - це небагато)))
Відповісти
недоумок-це ти. а 304 дійсно патріоти та громадяни своєї країни, а на приколи нехай додому до тебе їдуть. зрозуміло?
Відповісти
Вже не мають до чого вчепитися.Як не подобаеться ,то не йдіть, Вирішили за всіх Вже доскакались до "покращення" За що стільки людей полягло,явно не за таке життя
Відповісти
блін, чесно, менеджери потапа доканали тутю навчіться писати УКРАЇНСЬКОЮ!!!
Відповісти
там у піснях такі тупі тексти, що якщо того концерту не станеться, то ніхто нічого не втратить))
Відповісти
на картинах взагалі тексту нема і зображення далеке від реалістичного - головне емоції (шкода мені нас таких недалеких)
Відповісти
так картини-це мистецтво, це талант, це дар Божий.
чи ти цього не розумієш???
Емоції від картин набагато позитивніші та саморозвиваючі ніж від "стиль собачки""...,тому, кому по шо. роби висновки.вдосконалюйся. Луцьк так не здасться просто,як ви там собі думаєте, вже лорачці одеса показала,де раки зимують!
Відповісти
Різні картини- різні емоції , ми всі різні , потрібно слухати дивитись різні речі- це і є саморозвиток і вдосконалення , в противному-однобокість і зомбованість
Відповісти
Думаю, тепер і моя черга висловити свою думку щодо приїзду Потапа і Насті до Луцька. І почну з того, що мала нагоду поспілкуватися з Потапом особисто. Брала у нього інтерв’ю, коли приїжджав його проект «МOZGI» в луцький нічний клуб «Опера» кілька місяців тому. Це був найгучніший концерт у цьому клубі. Я відвідую такі вечірки – завжди, тому і зробила цей висновок. Луцька публіка любить Потапа. Точніше, фанатіє. Я бачила це на власні очі. Є і винятки, адже завжди є дві сторони медалі. Всі любити не можуть. Я теж багатьох людей дратую. Але зараз не про це.

Отож, протягом 14 років журналістської діяльності я отримувала відмови у спілкуванні із зірками – неодноразово, не усі хочуть тратити свій час на якесь місцеве радіо чи телебачення. Ірина Білик, «The Hardkiss», «Брутто» і т.д. (це із найсвіжішого). А ось Потап - приємно здивував. Він з радістю зустрівся із місцевою незнайомою йому журналісткою, відповів на усі запитання, навіть запропонував пригоститися кавою. Розмовляв українською. До слова, якщо Ви не помітили, то Потап і Настя, російськомовні з дитинства, - зараз спілкуються українською, адже вивчають її і удосконалюють свої знання. Якщо аналізувати їх продукт, то це популярні хіти, тексти яких знають навіть ті, хто не любить творчість Потапа. Загалом, це легкі пісеньки для хорошого настрою дорослих, можливо іноді з пікантним підтекстом, але багатьом - подобається. Чому вони не мають права на існування і на звучання в Луцьку, - просто не розумію. Людмила Яворська не стежить за гастрольним графіком таких артистів і тому, можливо, і не знає про якісь там «труси» ( http://nmj.com.ua/potapinlutsk/ ). А я іноді цікавлюся турами таких зірок, та все одно не знала про ті ж «труси». Та зрештою, те, що на «Голосі країни» Потапа у свої тренери обирають майже усі – теж є показником. Потап і Настя (бувала на їх концертах, починаючи з «Таврійських ігор» і закінчуючи луцькими виступами), - дарують людям позитивне гумористичне шоу. І квитки на нього розходяться досить активно. Тому, вважаю, що не варто заважати організаторам і власне самим артистам створювати свято для тих людей, які цього хочуть. Не псуйте настрій собі і решті.
Ми ж - у демократичній країні. Маємо право вибору. Якщо хтось проти цього концерту – нехай не іде. Ось і все. А я сподіваюся взяти інтерв’ю в Потапа і Насті 18 квітня 2016 року.
р.с. І думаю, що є доля правди у тому, що на цій протесткампанії дехто таки піариться.

Наталка Войтович. Телеведуча.
Відповісти