Організатори концерту Потапа і Насті «попросили» луцьких активістів…ФОТО

Організатори концерту Потапа і Насті «попросили» луцьких активістів…ФОТО
Доречність концертів у Луцьку українських артистів-зрадників, які заробляють у Росії, обговорювали сьогодні під час прес-конференції.

Проти концертів висловилися представники десяти місцевих громадських організацій: ГО «Спілка власників зброї Волині», ГО «Бойкот», ГО «Автомайдан України», ГО «Спілка ветеранів Афганістану», ГО «Волинське обласне об’єднання учасників АТО та волонтерського руху», ГО «Спілка ветеранів добровольців», «Цивільний корпус «Азов» Волинь», «ВОО Ветеранів АТО», «Волинська спілка ветеранів АТО» та інші.

Особливого розголосу набрав майбутній концерт Потапа і Насті.

Організатори концерту, одна з київських фірм, за словами голови «Спілки власників зброї Волині» Ігоря Алексеєва, відмовилися скасовувати концерт у Луцьку, мовляв, «це – підприємницька діяльність, і ваші люди купують білети. Так що до нас ніяких претензій».

Наступна інстанція, куди звернулися активісти, – місцева влада.

Перший заступник голови обласної ради Олександр Пирожик пообіцяв «навести лад».

«До свідомості фанатів Потапа ми не достукаємося. Ходити і переконувати планктон я не маю час і не хочу. Тому і звертаюся до лучан через ЗМІ. Чого це маємо робити ми, а не українська влада?» – дивувався Ігор Алексеєв.

На прес-конференції активісти зазначили, що не збираються «усіх витулювати з України». Обурення стосується лише Потапа, Насті та Ані Лорак.

Зауважимо, що деякі місцеві засоби масової інформації навіть надають інформаційну підтримку цьому вже "нашумілому" концерту.








Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 23
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Щорічно , як тільки починається великий піст
, починаються всякі концерти ! А ми ждемо добра на світі ! Та не буде його , бо забули про Бога і всі людські і християнські цінності !
Відповісти
Не можливо забути те чого не бачили, чи не чули...Віра - політтехнологія за допомогою якої, людей роблять баранами. Свіжий приклад Брюсель.
Відповісти
по-барабану ваші Пітапи з Настями! Та ще глибше наплювати на ваших атавістів. Що хочу - те й слухаю...
Відповісти
Ви ще Кобзона присуньте ідіоти!!!!
Відповісти
Косануть бабла активісти... за вирішення.
Відповісти
А канцерт будє. СПОРИМ АКТІВІСТИ ? ЛЮДИ прийдуть. А ви хайло замкнете бо Хазяїн скаже МОЖНО
Відповісти
Ахтивісти на фото - хворі на всю голову нероби, які не як ще недати лучанам забути про себе. Хай ідуть до бісу.
Відповісти
В десятку. Це ті що створюють проблеми, щобИ за їх вирішення отримати гонорар.
А Алєксєєву і Попіку не годиться там бути.
Відповісти
Якщо своєю участю я достукаюсь до свідомості бодай одного хто відмовиться піти на концерт цих блазнів, це вже буде перемога для мене.
Відповісти
А я рахую якщо ви залишите в спокоі Людей і дасте їм спокійно жити і вирішувати самостійно , і вільно , то це буде ваша найбільша перемога : Не втручатись в чужі бажання та уподобання .
Відповісти
Андрій нехай виступають де захочуть хоть в Африці, а гроші нехай витрачають в Україні!!! І ще не дозволяйте вашими руками заробляти гроші Алексеєву та КО.
Відповісти
А чьому "Зібрання Громади" бере на себе відповідальність за всю громаду , я не хочу щоб за мене якись невдоволений життям Петя вирішував , хочу на Потапа , піду на Потапа . Міліони Укр людей заробляють в Россії , і пересилають кошти сюди рідним , то може з них треба громадянство зняти? Що за бред ... Як завжди пару невдоволених життям людям хочеться вдати вигляд що вони щось вирішують .
Відповісти
Дуже добре , нехай співають де захочуть, а гроші нехай везуть в Україну і тут витрачають!!! У нас Демократія тому якщо ви активісти розумні то вас використовують для своїх тупих справ.... Будьте обачні і думайте своєю головою. А заборонити ви не має е права люди зо хочуть те і слухають.
Відповісти
Згідний , нема чого лізти в особисте життя та бажання кожного
Відповісти
Ну багато що можу зрозуміти, але як Алексєєв заробить на цьому гроші-загадка. Та і критикі не далекоглядні, мова ведеться про культуру наших дітей. Чи можливо пости пишуть "ватникі" з окупованих територій? Чому як біда Ви поруч, як справа для розвитку Ви баласт? За нас з Вами ніхто не збудує майбутнє, ні путін, ні Меркель , ні Обама. Варто усвідомити що УКРАЇНА ЦЕ МИ З ВАМИ
Відповісти
Суспільство хворе! Забули, як плакали над гробами з загиблими хлопцями, яких виносили з під театру, тепер туди приїде Потап який дякує, що "приймають" Росії від зброї якої гинули і гинуть ті хлопці. З нас сміється світ! Америка, Канада не приймають Лорак з концертами, та навіть в Тернопіль і Львів вони не сунуться. Чому Луцьк як та "помийна яма"???!!! Звичайно ніхто не може їм заборонити , але ЛЮДИ?! Наша байдужість привела нас до війни в країні. Невже "хтось" а не ми повині вирішувати як нам далі жити?!
Відповісти
Дякую Вам Тетяно.Як би було більше таких людей.Що сталось,як можна жити,і не дбати за те що твориться в Тебе в твоє у домі. Знаєте я проживаю в Нью-Йорку вже 18 років,так от це мені нагадує,11 вересня 2001року,коли тут впали будинки-близнюки і під уламками ще були живі люди яких одні бігли спасати,А ДРУГІ (араби-американці,які тут теж живуть)ЧЕРЕЗ ГУДЗОН РІКУ в Брукліні танцювати на вулиці,так хто в Україні живе ті,що спасають чи ті ,що танцюють. З великою до Всіх повагою.Слава Україні!
Ps.:та я так чув,що їх потім потихеньку відправили додому.
Відповісти
Хворі люди. Уявіть собі, що радянський артист іде співати гітлеру а потім пояснює сталіну, що він бідний гроші заробляв. Що з ним було б?! Правильно - розстріляли б як агента Німеччини. Після того, як потап скинув штани на москальській сцені і признавався їм в любові він став для мене зрадником.
Відповісти
Планктон це прямо в десятку.дивно що ці одноклітинні ще бикують проти патріотичної позиції щодо клоуна і пристаркуватої...
Відповісти
от іду я собі на концерт. Мирна спокійна людина. І якесь мале недолуге нереалізоване буде кричати в цей час мені "ганьба"? я, як мінімум, до цих порушників громадськоого порядку викличу поліцію і напишу заяву про порушення спокою і мого психічного стану. що це за зазіхання на мої права і волю? що ці незрозумілі активісти собі дозволяють?
Відповісти
порада організаторам-посилена охорона на концерті й чергування поліції. бо ці "Активісти" громадський порядок точно порушувати будуть! можна і штраф впаяти!!!
Відповісти
А хто ці активісти? Деякі організації вперше чую! Хто вони такі, щоб забороняти концерт. Нехай займаються своєю роботою, хоча нерозумію чим вони взагалі займаються, ато скрізь свого носа сунуть де можна і неможна. Хто захоче той піде.
Відповісти
Дякую Вам Тетяно.Як би було більше таких людей.Що сталось,як можна жити,і не дбати за те що твориться в Тебе в твоє у домі. Знаєте я проживаю в Нью-Йорку вже 18 років,так от це мені нагадує,11 вересня 2001року,коли тут впали будинки-близнюки і під уламками ще були живі люди яких одні бігли спасати,А ДРУГІ (араби-американці,які тут теж живуть)ЧЕРЕЗ ГУДЗОН РІКУ в Брукліні танцювати на вулиці,так хто в Україні живе ті,що спасають чи ті ,що танцюють. З великою до Всіх повагою.Слава Україні!
Відповісти