Багатих українців змусять заповняти нульову декларацію

Багатих українців змусять заповняти нульову декларацію
Заробітчан-українців, хочуть примусити сплачувати податки.

Про це свідчить зареєстрований у ВР законопроект "Про нульову декларацію". Один з авторів законопроекту голова фракції БПП Юрій Луценко.

Йдеться про те, що громадян, який витрачає більше, аніж заробляє має заповнити дану декларацію.

На думку авторів, це знизить корупцію та "тіньові" заробітки українців.

Таким чином, українець, видатки якого перевищили доходи, має буде сплатити податок у 21% від суми, що перевищує дохід, а також - 22% ЄСВ.

Окрім "детінізації" ці заходи вдарять по родинам заробітчан, які живуть на ці кошти і відповідно їхні видатки набагато більші за офіційні доходи.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Тупізм Югика крепшає :))) Хто ж йому скаже скільки витратив і де перебував на заробітках чи ще десь? :)))
Відповісти
маячня, а не закон, все крутиться в готівці, будинки і квартири почнуть не продавати за гроші, а "дарувати", щоб приховати плітіж і т.д.
Відповісти
як казав алкаш юга луценко - пагасюк уже ніхто, бо вдагив ногою гегоя АТО!
Відповісти
Велику дулю вам народ покаже. Спочатку з себе почніть
Відповісти
Не ти сам плати податки за свое майно а то ше язик повертаеться з тих людей шо тяжкою працею заробляють брати податки!иди зароби так як люди тварино!
Відповісти
Шо пане Луценку зависть бере шо люди десь гроши беруть з такими зарплатами и цинами!не переживайте своими руками заробляють!а вам дулю под нос большую а не налоги!иди заработай так як люди а тоди говори!!нажитися на нас хочеш?шоб ми заробитчани ше кормили Державну кормушку депутатов?дууулююю!!
Відповісти
Никогда !!!подавитесь!никто вам копейки не даст ,заработаной тяжелым трудом !забудьте!!твари
Відповісти
На революцію! До перемоги Соціалізму!!! УРА!!!
Відповісти
Люди не имеют денег вообще,едут за границы,чтоб жить как нормальные люди !а у нас в стране ничего не меняется !бедность растет и растет!каждый день из страны едет до пол сотни людей и это никого не волнует !молодеж виезджает!!а как жить на 50 -100 евро!!??а цены европейские
Відповісти
а нехай порошенко скаже скільки він заробив за 2013 рік і скільки заплатив податків. А тоді вирахуємо % і побічимо, що доходи мільярдні, а податки нульові. Ось так потрібно Пжити по-новому...
Відповісти
Порошенко не платить налогов це точно правда !гнати його енд ко...будет бежать как яник з Украини бо больше украл чем яник!
Відповісти
За своїм путіним слідкуй, троль нерозумний) скільки він в раші вкрав то навіть сам не приховує, що він найбагатіший на планеті.
Відповісти
Заробітчани які легально працюють, вже платять податки, і великі до 50% від заробітку, але в тій країні де заробляють.
А луценко хоче обкрадати українців, як то було в 90 ті роки, але хоче робити це легально.
PS бо дурний рекетир, шкода що Україною керують такі люди, недалекі....
Відповісти
Жалієтесь тепер хто керує? А на Майдані зі сцени не бачили хто горлопанив, не знали на що вони здатні? Ну от тепер отримали!!! :(
Відповісти