6 проектів отримали кошти від фонду Ігоря Гузя. ФОТО

6 проектів отримали кошти від фонду Ігоря Гузя. ФОТО
28 березня у Нововолинську відбулося представлення та нагородження переможців Конкурсу міні-грантів «Крок назустріч», ініційований Фондом Ігоря Гузя «Прибужжя».

Подати свій проект мали змогу усі охочі з Любомльського, Іваничівського та Володимир-Волинського районів.

Роботи-пропозиції стосувалися таких напрямків: встановлення дитячих та спортивних майданчиків; встановлення енергозберігаючих вікон, котлів, дверей; забезпечення закладів культури і освіти побутовою технікою та новим інвентарем, відкриття нових спортивних залів; допомога сільським та селищним радам у вирішення комунальних проблем населених пунктів.

Сума одного мікрогранта становить в межах 20 тисяч гривень.

Та перемогли не всі, а ті, що за рішенням комісії, найбільше відповідають вирішенню проблем сьогодення. А саме:
- «Ростемо і розвиваємося», автор - ініціативна група «Об’єднаних молодих мам» з села Жовтневе, Володимир-Волинського р-ну;
- «Відпочинок і спорт – здоров’я нації» (автор – ініціативна група селища «Здоров’я» (смт Іваничі);
- «Щасливі діти – запорука майбутнього України», автор – ініціативна група с. Колона, Іваничівського р-ну;
- «Вуличні тренажери – фізкультура, доступна кожному», автор – ініціативна група смт Жовтневе, Нововолинськ;
- «Спортивний майданчик – запорука активного дозвілля сільської молоді», автор – ініціативна група с. Руда, Любомльського р-ну;
- «Безпека учнів – щасливе майбутнє держави», автор Володимир-Волинська ЗОШ I-III ступенів №5 імені Анатолія Кореневського.

Коментуючи ініціативи своїх земляків, народний депутат та засновник
фонду Ігор Гузь зазначив: «Громада краще знає, у що найперше треба вкласти гроші: де поставити дитячий чи спортивний майданчики; «залатати» ями на дорогах чи поставити енергозбергіючий котел. Ми бачимо, що переможці конкурсу мікрогрантів на особистому досвіді переконалися, що фонд «Прибужжя» на основі співфінансування пропонує допомогу в покращенні благ людей».

Переможцям вручили сертифікати на отримання грошової премії та уклали угоди про співпрацю.










Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ще пару років і пакручє Паліци з Івахівим буде
Відповісти
То й респект йому. А тобі слабо так піднятися?
Відповісти
Ну вже точно не такий невдаха як ти)
Відповісти
шлепер
Відповісти
А ви люди і тут заздрити. Не подачки роздає, а допогамє людям разом з місцевим бізнесом. Зробіть ви хоч щось, а тоді критикуйте.
Відповісти
не можу догнати всю цю жовч що ви ллєте на Гузя. нормально зробив - не роздав гречку, а дав людям самим зробити щось у себе в селі чи місті. сидите по своїх кутках і коментуєте тут за гроші. підіть краще дерево посадіть!
Відповісти
цікавий конкурс!
Справді хороша можливість для жителів сіл! Молодець депутат )!
Відповісти
Перш за все, ніж когось називати так, як ви тут сказали, подивістья на себе. Кожен ж судить про інших оцінюючи себе.
Відповісти
Гузь, на відмінну від інших говорить про діяльність Фонду відкрито. Він розповідає людям, що впроваджує ініціативи разом з місцевим бізнесом. Але ж деякі просто не хочуть цього чути, а простіше простого людину обізвати і в чомусь об...ди.
Відповісти
Це дуже круто, молодець, так тримати і надалі.... Знаєте ваша критика тут не доречна взагалі, я проживаю у 19 окрузі, де є нардепом саме Гузь, відверто вам скажу такого активного депутата ніколи ніхто не бачив у нас ... всі сиділи як миші по норам і боялись до людей вийти!
Відповісти
от наш народ цікавий...
нічо не робить депутат - погано. якшо шось робить - ше гірше.
міняйте шось в голові своїй!
Відповісти
Оце правильно сказано!
Відповісти
Цікавий конкурсус! чула за нього, але не встигла свій проект написати, но думаю на наступний раз все вийде. Люди просто привикли щоб їм все на тарілочки готове підносили, а самі нічого зробити не можуть, тільки язиками мелять.
Відповісти
Фонд організував навчання,дали гроші на реалізацію нехай невеликих проектів, але для сільських громад-це вирішення якогось одного з питань, на що в бюджеті завжди не вистачає коштів. Просто звикли, щоб все готове на блюдечку хтось дав.Дякую, Ігоре, для нашої громади це суттєва допомога. Сподіваємося на подальшу співпрацю.
Відповісти
Однм словом: Гузь рулить!!! (підсумовуючи вищесказане).
Відповісти
завдання нардепа не гроші-подачки роздавати, а закони розробляти і приймати такі, щоб без подачок можна було заробляти. а як роздавати гроші - то свої, а не ті, що з бюджету урвав від пенсій, мінім.зарплат і т.д.
Відповісти
Шановна лучанка, Вам варто трохи більше цікавитися діяльністю волинських нардепів, щоб перед тим, як висловлюватися бути в темі. Бо - Законотворча діяльність Ігоря Гузя - найпродуктивніша серед волинських нардепів. Це оцінка експертів, не самого депутата. http://www.oporaua.org/novyny/42029-10-zakonodavchykh-initsiatyv-vid-volynskykh-nardepiv-staly-zakonamy
Відповісти
про європейську оцінку усього паламенту не чули?
Відповісти
чули., але який парламент вибрали, такий і маємо. треба було думати стратегічніше раніше, а не зараз шашками махати)
Відповісти
Наші ваничівські хащі причешуть!
Ура ,в нас буде нормальний майданчик!!!
Ще би камери поставили, а то бухати будуть.
Відповісти
ААААА!!!
В Жовтневому будуть вуличні тренажери.
Правда, у нас ще море всяких інших проблем, але і на тому дякуємо Топорівському і Гузю.
Відповісти