Будівництво висотки на проспекті Волі зупинять, - міськрада

Будівництво висотки на проспекті Волі зупинять, - міськрада
У Луцьку призупинять незаконне будівництво на проспекті Волі, 44а через позов до суду, повідомляє Волинське агенство розслідувань.

Про це йдеться у відповіді міського голови на депутатське звернення Павла Данильчука.

Працівників відділу державного архітектурно-будівельного контролю не допустили на будівельний майданчик для проведення перевірки. З приводу цього відкрите кримінальне провадження.

Також забудовник ТзОВ «Буд-Трейд» не надав документацію, хоча держархбудконтроль не проводив реєстрацію дозвільних документів щодо будівництва на проспекті Волі, 44 а.

«Готується позов до ТзОВ «Буд-Трейд» про припинення виконання будівельних робіт», – йдеться у відповіді.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
придурки ті хто хоче заборонити.- Сядьте за стіл і домовтесь що за порушення-- віддати 10квартир сімям загиблих воіні вАТО.Це буде грамотне рішення! Всерівно ці хлопці вирішать питання ,тільки можлива вигода піде в кишені представникам багатьох структур.(архінспекція,архітектура,енергокомпаніі,земель відділи, та інші)
Відповісти
а що ви пропонуєте робити у випадку руйнування сусіднього будинку
Відповісти
Зупинити все ж те будівництво на Соборності)))
Відповісти
І ви ще всьому цьому паскудству вірите?Прикро.Ніхто за майбутнє не думає і живуть сьогодні на сьогодні.Люди!Починайте думати своїм"кепелон",інакше біди не уникнути.
Відповісти
Так какова же будет ваша умная мысль? конкретно что имели ввиду, куме???
Відповісти
Зробіть документацію на будівництво навчального закладу, передайте декілька квартир родичам потрібних людей і вуаля! Навчальний заклад перетворюється в житловий комплекс. Навчальний посібник:
http://www.volynpost.com/news/47004-luckyj-deputat-sumnivaietsia-v-zakonnosti-budivnyctva-na-vulyci-ogiienka
Відповісти
У Данильчука просто вибірковий дещо підхід до об"єктів житлового будівництва. Треба дати на лапу крім всіх інстанцій ще й йому, а забудовник був не в курсі, бо з Хмельницька.
Відповісти
http://www.volynpost.com/news/46693-nepodalik-centru-lucka-hochut-pobuduvaty-novyj-navchalnyj-zaklad-foto
Хтось навіть знизу статті писав: "Проводиться журналістське розслідування!" І де результати того розслідування? Прикро але в нас в країні все "можна порєшать" тільки ціна питання. Побачите будинок там буде.
Відповісти
Чому будівельникам місця не вистачає за Стиром, а будують в 10-ти метрах багатоповерхівки (9 і більше поверхів)один від одного, ніякої реєкраційної зони. Їдьте в Польшу чи в Німеччину, подивіться, як там будують.
Відповісти
Шикарно. Тепер буде розвалюха серед центру міста.
Відповісти

От би сталося диво - влада проявила б принциповість і це будівництво знесли б . Наступний такий " забудовник " десять разів задумався б . Але у нас все " повирішують " , можете не сумніватися . Данильчук отримає свій " шматок " і замовкне в тряпочку...
Відповісти
Угу ось так не законно і не помітно почали будувати))) це що хлів чи прибудова до хати?
Відповісти
Ага,скільки за рік зявилось незаконних будівництв, а Романюк все очима кліпає і дурника корчить.
Відповісти
Вже вкотре це будівництво призупиняють. Призупинять, перейменовують і знов будують. І так вже не в перше. Я не зовсім уявляю, як люди мають жити вікна у вікна з нічним клубом "Опера". Я живу трохи далі і в мене враження таке, ніби в мене в дома дискотека, особливо літом.
Відповісти