Волиняни стали призерами на Чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту

Волинські юнаки стали призерами на Чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту у Миколаєві.

Учора, 31-го березня, на базі спортивно-оздоровчого комплексу Головного управління ДСНС України у Миколаївській області пройшов черговий день Всеукраїнських змагань з пожежно-прикладного спорту у приміщеннях, в рамках якого учасники змагалися у виконанні вправ з підіймання по штурмовій драбині у вікно 4 поверху та подолання 100-метрової смуги з перешкодами, - повідомляє УДСНС України у Волинській області.

За результатами двох спроб юнаків середньої вікової групи у подоланні 100-метрової смуги з перешкодами волинянини Ілля Мордась здобув 2-е місце, а у підійомі по штурмовій драбині Дмитро Волох посів третю сходинку п’єдесталу.

В урочистій атмосфері переможців і призерів привітали головний суддя змагань Олександр Тарасов, керівництво Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, члени суддівської колегії та гості. Юні рятувальники отримали цінні подарунки від організаторів змагань, медалі та дипломи.