У Луцьку МАЗ наїхав на велосипедиста. ФОТО

У Луцьку МАЗ наїхав на велосипедиста. ФОТО
Близько 10.30 в районі вулиць Львівська-Гончарівка трапилась ДТП: водій вантажного авто МАЗ синього кольору збив велосипедиста та зник з місця події.

Потерпілого відразу забрала швидка, він зазнав значних тілесних ушкоджень, - повідомляється на сторінці патрульної поліції у Фейсбук.

Екіпаж патрульної поліції оперативно знайшов водія і повернув на місце події.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 8
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Цьому чорту відрубати руки і ноги.Руки щоб не тримав кермо а ноги щоб не втікав.
Відповісти
ще доказати треба шо збив а не велосипедист сам гепнувся
Відповісти
Мало того що збив,потім ще й переїхав,ми швидку викликали
Відповісти
Судячи по моделі велотранспорту, його керманич міг бути і в "ауті", якщо ні - підпишусь 100 разів пі дпершим коментарем - самі просто колись, їдучи з друзями на рибалку, ледь не збили середд ночі на СЕРЕДИНІ траси готового в "дупель-пусто" гаврика на "Україні" чорного кольору, в фуфайці і кирзаках, без жодного катафоту... Його просто видно не було. Їхали БЕЗ порушень, а дали б, як за наїзд на адекватну людину. Пощщастило алкоекстремалу неймовірно - "Шнива", підготована до рибалок і полювань, з правильним кенгурятником його б просто дематеріалізувала... РІЗКО крутанув від обочини на наших очах.
Відповісти
Тут обставини не ті. Навть коли велосипедист сам кинувся під МАЗа це не дає право останньому втекти з місця ДТП,чим порушив випоги ПДР. Нехай суд визначить міру його провини.
Відповісти
Набридли вже ті велосипедисти потрібно вже їх давити!Молодець мужик,вже на одного буде менше!!!
Відповісти
Набридли вже ті велосипедисти потрібно вже їх давити!Молодець мужик,вже на одного буде менше!!!
Відповісти
Ей,писаки!Всі тут гоните на роботягу,та якби він на того велосипедиста наїхав такою машиною то від нього і мокрого місця б не залишилось!
Відповісти